Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie - classic

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

150 70 R14 али само ако су ти ок амортизери да не би чешала или не дај боже пробила дно од гепека на неравнинама као Алексанту!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

meni je iz desnog iscurelo ulje, ne znam kako moze iz gasnog da iscuri nesto...?

 

Uslikaj amortizere da ih vidimo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Pozdrav drugari. Ovaj forum je fenomenalan. E sad iscito sam mnogo ovih stranica. i te bi da pazarim atlantic 500 ili eventualno 250 ako nadjem neki u jako dobrom stanju. Zanima me dali na atlantic ima da pokazuje trenutnu potrosnju i ako ima koji modeli. Volim kad su mi amortizeri dobri pa me zanima isto koliko kostaju amortizeri za njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Dobrodošao i ovde! :zdravo: Atlantic 500 classic (2002-2005) ima na bordu očitavanje prosečne potrošnje, trenutne nema. Model 500 Sprint i ostali Atlantici (125-200-250-400) nemaju bord kompjuter. Amortizeri su oko 380 eura komad :staa2: za classica, za ostale neznam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Kakvih bre 380 jura??? 0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif RMS oba za stotku i cepaj! Pa nisu to endurace ili motori za stazu pa trebaju specijalni amortizeri1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Aprilia SRV 850

Veliki pozz i SA! Dugo se nisam javljao ali sam vas pratio:) pocetak sezone sam se navozao a ovo ostalo nisam ni imao bas vremena toliko.

Nedavno mi se pojavio problem sa reglerom, naime punjenje je bilo sve slabije i na kraju nikako, odvucem jednom majstoru i on mi kao zamjeni regler a ustvari je stavio i drugi akumulator tako da sam vozao samo malo dok je bilo struje. Neki dan je opet pokusao praviti nesto i dok smo pravili i stimali pokazivalo je da puni 13,5 - 15. Ali kad je poceo davati gas, motor se ugasi ostadose sve kazaljke u trenutnom polozaju. Bilo je kasno i nismo nista vise mogli radit tako da prije subote nista. Sta mislite o tim kazaljkama, znaci obrtaj stoji na 3, temp i gorivo pokazuju kao da je upaljen ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Da li ste pogledali kutijicu sa osiguračima pored akumulatora?

Meni se pre oko 2 meseca istopila ta kutijica i isti problem sam imao, sve slabiju struju je imao dok je na kraju nije potpuno izgubio, i kazaljke su mi ostale u istom položaju (slične vrednosti).

I ja sam odmah pomislio na regler ali nije bilo to, čim sam otvorio poklopac od akumulatora imao sam šta da vidim (vrati se na stranu 68 ove teme i videćeš moj problem slikovito).

Naravno, ne mora da znači da je to ali nije na odmet pogledati. :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Fazlo, ki sto je dobar sarajevski burek taki ti je i nas krakonja, poslusaj Alexa i msm da neces pogresiti.

.... samo da dodam, kad isproveravas sta ti je rekao, skini desnu stop lampu i videces dzek bele boje sa debljom zicom ( jednom jedinom ), razdzekaj i pogledaj buksne u kakvom su stanju 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

...RMS oba za stotku i cepaj...

Ja sam se oduševio kad si mi rekao da ima RMS ove amortizere, a onda je usledio trenutak istine..nema ni Bella moto, a ni Kompp...0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Aprilia SRV 850

HVALA VELIKA:), kao sto reko nismo imali vise vremena, bas sam bio u vremenskoj krizi, ali isprovjeravat cu sve to i nadam se da je do toga. Vidio sam vec slike osiguraca i kucista tako da znam odakle krenuti. Ucviko sam bio da nije sta krupnije vrisnulo, kad sam vidio da kazaljke stoje svijet mi se obrno:) Ali zato ste Vi tu strucnjaci, uzivam kad citam ove postove i vidim kako detaljisete stvari i pedantno radite... A Sarajevo i burek vas cekaju, kad god ste nagodni bacite krug i ovamo, dobro dosli u svaka doba:) Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Neko je trazio amortizere za Atlantica 01-04, ja sam nasao dva Nova u Italiji na subito.it, oba kostaju 200 eura.

Evo i link http://www.subito.it...sa-74926724.htm.

Мислим да је ово цена за 1КОМ1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Па то и кажем да је цена за један а он има на лагеру два 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja