Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie - classic

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova

ljudi sta moze da bude da se u voznji motor gasi i to imam osjecaj ko da gubi gas neprima ga i onda odradim postupak normalnog paljenja i upali ali nakon nekoliko metara opet ista prica ali sad je sve ok, da nije mozda do akumulatora.

 

,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

:Ljudi verovatno je glupo pitanje, Aprilia Arrecife 500? Jel to isto kao Atlantic, neka varijanta Atlantica? Posto nisam to video ranije ni na jednoj AA 500.Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@skoiko

kreni od provere punjenja i akumulatora, prekontrolisi osigurace iza prednje maske ( mozda je "nacet " od ben. pumpe ) kao i osigurace kod akumulatora

 

@astrix

rekao bi da su to dva identicna skutera pod drugacijim nazivom, ne vidim razliku

... ako gresim ispravite me 1neznam.gif

 

Sprint

 

atlantic500sprint.jpg

 

Arrecife

 

apriliaarrecife500sprin.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova

hvala na informacijama sigurno je do akomulatora...

@skoiko

kreni od provere punjenja i akumulatora, prekontrolisi osigurace iza prednje maske ( mozda je "nacet " od ben. pumpe ) kao i osigurace kod akumulatora

 

@astrix

rekao bi da su to dva identicna skutera pod drugacijim nazivom, ne vidim razliku

... ako gresim ispravite me 1neznam.gif

 

Sprint

 

atlantic500sprint.jpg

 

Arrecife

 

apriliaarrecife500sprin.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Ljudi da se pohvalim. Stigao mi je motor. Posle nekog razmišljanja odlučio sam se za AA 500 2006 god. Nadam se cim resim neke administrativne probleme ( a kategorija) da cu vam se pridružiti na nekoj vožnji. I hvala ovako javno Satelisu za pružene informacije... Pozdrav

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

post-28605-13688093957439_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Pa da provalio sam, bas sam ga pre dva tri dana gledao u oglasima mislim da je jedini on korektan od svih dosad sto sam video po oglasima! Pre par dana sam isao da gledam ovde jednu u cacku mislim da je kolega dragan bas hteo tu da gleda ali nije ni prici dobrom motoru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Iskreno nisam ni ja mogao da verujem da je 2006, posto ih u oglasima nisam uopste vidjao. Danas sam ga malo provozao ali poce kisa pa sam morao da se primirim. A i nisam stigao da ga registrujem, nadam se da cu uspeti sutra, Dugo sam trazio, razmisljao se u sustini izmedju Xcitinga, Burgmana i AA i na kraju prelomio. Jedva cekam neku Maxi voznju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Drugari imam jedno pitanje...Znate li gde moze da se pazari poklopac od prekidaca za zmigavce? Ne mora da bude original naravno... Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Једном речју ...мој АА ме је још једном одушевио колико је био на висини задатка у походу на Хиландар...пређох око 2100км за 5 дана,разних режима вожње,натоварен фул са све кофером и бочним торбама и ја са својих око 125 кг на њему!!! мало је више трошио што и није чудо обзиром на оптерећење!!! до 100 км на сат је био на око 4 л, а све преко тога око 5 л...додуше нисам га ни штедео уопште!!! Чак су ме и моји саборци који су били самно јако критиковали да га јако арчим !!!1moto3.gif Ал нека ...ту је да он мене служи а не ја њега!!!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ti 125Kg.... :zvizduk:

 

ma to je zajedno sa bocnim koferima...0takoje.gif1nanana.gif

Само ви зезајте ...смршаћу ја па ћу бити најбржи!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Iskreno nisam ni ja mogao da verujem da je 2006, posto ih u oglasima nisam uopste vidjao. Danas sam ga malo provozao ali poce kisa pa sam morao da se primirim. A i nisam stigao da ga registrujem, nadam se da cu uspeti sutra, Dugo sam trazio, razmisljao se u sustini izmedju Xcitinga, Burgmana i AA i na kraju prelomio. Jedva cekam neku Maxi voznju...

 

Aprilia Atlantic Classic se pravi od 2001 do 2004 god....2006-o god....tesko!

U svakom slucaju dobar komad na oko...nadam se da ce te sluziti kako si zamislio....

 

@ Bigi....ti imas 125 kg isto kad i ja ...takoreci kad bik bude isao u bioskop....:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Кад неће милом,оће силом!!! 1nanana.gif Е сад колико ће да траје ће видимо ...битно је да он прди као и ми!!!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Morao sam, ali to je samo probna varijanta....verovatno cu morati da ga posaljem kod roberta da napravi nosace i ulaz kako treba. Vec sam mu posalo mail da vidim sta kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

мало је више трошио!!! до 100 км на сат је био на око 4 л, а све преко тога око 5 л...додуше нисам га ни штедео уопште!!! Чак су ме и моји саборци који су били самно јако критиковали да га јако арчим !!!1moto3.gif Ал нека ...ту је да он мене служи а не ја њега!!!

 

ma jok bre gde atlantic da trosi toliko ,po vasim pricama oni proizvode gorivo za nas ostale dok se vozimo sa vama :nanana::lol::lol::lol::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja