Jump to content

Moto Zajednica

13. Moto GP San Marino, Misano 2.3.4. septembar

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Sta li se desilo sa Stonerovim motorom? Gume?

 

BTW, nikad dosadnija trka... :zvizduk:

Meni nije bila dosadna zbog ove trojice. Ince Stoner rece da je bio umoran da od prosle trke nije dobro spavao i da se nije odmorio :moto3::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Sta li se desilo sa Stonerovim motorom? Gume?

 

BTW, nikad dosadnija trka... :zvizduk:

Meni nije bila dosadna zbog ove trojice. Ince Stoner rece da je bio umoran da od prosle trke nije dobro spavao i da se nije odmorio :moto3::zdravo:

 

Ma zezam se zbog ovih sto im dosadna svaka trka gde Stoner pobedi. Inace, u pravu si, Stoner je rekao da je u prvom delu trko vozio opreznije zbog vlaznog asfalta, zatim se staza prosusila i video je da je mnogo brzi od Lorenca, ali na pola trke je osetio jak umor. Kaze da je jako malo spavao proslih dana, a pogotovu proslu noc (Adrijana, Adrijana...) ali da ce vec na sledecoj trci biti odmorniji i onaj stari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

haha... e, a u cemu je razlika kad Stoner pobegne na startu i kad Lorenco pobegne na startu? Koliko je puta ove godine Stoner "pobegao" na startu? Ja ne mogu da se setim da se to dogodilo, podseti me? A pobedio je 7 (sedam) puta - svaki put je lose startovao i izborio se za prvu poziciju. Sto posle niko nije mogao da prati njegov ritam... kriv je Stoner, priznajem. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Stoner čovek lepo prvenstveno iskreno kaže na press konf. posle trke da su Honda i njegov tim odradili odličan posao i da je čak njegov motor bio brži nego Lorenzov ali da ON sam nije bio na visini zadatka , a da je pri tom sam Lorenzo perfektno odradio trku . "Štampar" uz dužno poštovanje po meni je i iskrenost ono što čini kako ti kažeš "Velikog šampiona" .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Mogao je neko i rezultat da stavi :)

 

1. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 44m 11.877s

2. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda 44m 19.176s

3. Casey Stoner AUS Repsol Honda 44m 23.844s

4. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 44m 29.230s

5. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda 44m 29.267s

6. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 44m 29.969s

7. Valentino Rossi ITA Ducati Marlboro 44m 35.580s

8. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki 44m 42.555s

9. Hector Barbera ESP Mapfre Aspar 44m 49.379s

10. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 44m 49.597s

11. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 44m 51.425s

12. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 44m 52.383s

13. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 45m 5.226s

14. Randy de Puniet FRA Pramac Racing 45m 14.243s

15. Toni Elias ESP LCR Honda 45m 32.033s

 

DNF:

Loris Capirossi ITA Pramac Racing

Nicky Hayden USA Ducati Marlboro

go Elias :),kuku naopako al' propade čo'ek!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Sta li se desilo sa Stonerovim motorom? Gume?

 

BTW, nikad dosadnija trka... :zvizduk:

Meni nije bila dosadna zbog ove trojice. Ince Stoner rece da je bio umoran da od prosle trke nije dobro spavao i da se nije odmorio :moto3::zdravo:

 

Ma zezam se zbog ovih sto im dosadna svaka trka gde Stoner pobedi. Inace, u pravu si, Stoner je rekao da je u prvom delu trko vozio opreznije zbog vlaznog asfalta, zatim se staza prosusila i video je da je mnogo brzi od Lorenca, ali na pola trke je osetio jak umor. Kaze da je jako malo spavao proslih dana, a pogotovu proslu noc (Adrijana, Adrijana...) ali da ce vec na sledecoj trci biti odmorniji i onaj stari.

 

Dosadna je svaka trka kada vozaci naprave poredak od treceg kruga i tako ostane do kraja, to nema veze sa Stonerom. Danas je bilo zanimljivo zahvaljujuci Doviju, Benu, Sic-u i naravno Pedrosi. Rosi je i danas dokazao da nema sta da trazi sa sadasnjom formom iliti ovim motorom. Neverovatno da mu je trojka ispred njega pobegla za sest sekundi u par krugova i pored toga sto su imali dosta gresaka. Sto se Eliasa tice nemam reci, izgleda je neka playboy zecica uzrok tome :zvizduk: Sto se Stonera tice pre bi rekao da je nesto do motora nego do umora. Kao da ga je neko zakocio odjednom a Pedrosa mu utece za cetiri sekunde u cetiri kruga, sumnjivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Trka bi bila dosadna da nije bilo borbe za četvrto mesto, a što se poretka tiče, ovog puta je bio realan i svako se našao na mestu koje mu i pripada :lol:

 

Evo ja se častim u Daščari pečenjem u ime pobede :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Sta li se desilo sa Stonerovim motorom? Gume?

 

BTW, nikad dosadnija trka... :zvizduk:

Meni nije bila dosadna zbog ove trojice. Ince Stoner rece da je bio umoran da od prosle trke nije dobro spavao i da se nije odmorio :moto3::zdravo:

 

Ma zezam se zbog ovih sto im dosadna svaka trka gde Stoner pobedi. Inace, u pravu si, Stoner je rekao da je u prvom delu trko vozio opreznije zbog vlaznog asfalta, zatim se staza prosusila i video je da je mnogo brzi od Lorenca, ali na pola trke je osetio jak umor. Kaze da je jako malo spavao proslih dana, a pogotovu proslu noc (Adrijana, Adrijana...) ali da ce vec na sledecoj trci biti odmorniji i onaj stari.

 

Dosadna je svaka trka kada vozaci naprave poredak od treceg kruga i tako ostane do kraja, to nema veze sa Stonerom. Danas je bilo zanimljivo zahvaljujuci Doviju, Benu, Sic-u i naravno Pedrosi. Rosi je i danas dokazao da nema sta da trazi sa sadasnjom formom iliti ovim motorom. Neverovatno da mu je trojka ispred njega pobegla za sest sekundi u par krugova i pored toga sto su imali dosta gresaka. Sto se Eliasa tice nemam reci, izgleda je neka playboy zecica uzrok tome :zvizduk: Sto se Stonera tice pre bi rekao da je nesto do motora nego do umora. Kao da ga je neko zakocio odjednom a Pedrosa mu utece za cetiri sekunde u cetiri kruga, sumnjivo.

 

 

 

Upravo to hocu da kazem,Formulu 1 ne mogu ocima da vidim,ogadile mi se pobede dobijene u boksu,na menjanjima guma i slicnim glupostima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Sta li se desilo sa Stonerovim motorom? Gume?

 

BTW, nikad dosadnija trka... :zvizduk:

Meni nije bila dosadna zbog ove trojice. Ince Stoner rece da je bio umoran da od prosle trke nije dobro spavao i da se nije odmorio :moto3::zdravo:

 

Ma zezam se zbog ovih sto im dosadna svaka trka gde Stoner pobedi. Inace, u pravu si, Stoner je rekao da je u prvom delu trko vozio opreznije zbog vlaznog asfalta, zatim se staza prosusila i video je da je mnogo brzi od Lorenca, ali na pola trke je osetio jak umor. Kaze da je jako malo spavao proslih dana, a pogotovu proslu noc (Adrijana, Adrijana...) ali da ce vec na sledecoj trci biti odmorniji i onaj stari.

Znaci nista od ljubavi sa Adrijanom u narednim nedeljam. Izgleda ce neko da dobije po usima :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Stoner čovek lepo prvenstveno iskreno kaže na press konf. posle trke da su Honda i njegov tim odradili odličan posao i da je čak njegov motor bio brži nego Lorenzov ali da ON sam nije bio na visini zadatka , a da je pri tom sam Lorenzo perfektno odradio trku . "Štampar" uz dužno poštovanje po meni je i iskrenost ono što čini kako ti kažeš "Velikog šampiona" .

 

Svaka njemu čast za iskrenost ali veliki šampion neće postati ako usred trke oseti umor pa prestane da se bori...to se šampionima ne događa...Sećaš se kako je Lorenza nosio gorila do motocikla a kasnije do podijuma,vozio je čak i polomljen i to odlično...nije rekao-e ne mogu,nešto sam umoran,boli me noga itd....

Lično mislim da Stoner ni ove godine neće osvojiti šampionat uprkos trenutnoj situaciji...

 

Kako bih bio srecan da se ova tvoja poslednja recenica ispuni!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Jednostavno je siguran da uzima titulu pa se nesekira mnogo , a inače da je pobedio svi bi kenjali kako su trke dosadne i kako je Honda superiornija od drugih i kako sl.godine kad dođe 1000ccm videće oni ,........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Neverovatno koliko je zaslepljenost i antipatija pred nekim imenima u MotoGP doprinela da se trenutna situacija ne sagleda realno.

Nažalost to ne pomaže ni na stazi a kamoli ispred ekrana da se šampionat odigra ovako ili onako.

 

Meni lično je drago da Stoner ne može da pobedi svaku trku jer čovek nije marsovac a sa druge strane to je dokaz da je konkurencija više nego ozbiljna i da nije lako pobediti.

U takvim uslovima titula ko god je uzeo biće slađa a nadam se da će BJB MotoGP gledalište pošteno reći svaka čast taj i taj je ove godine vozio, bio bolji i uzeo titulu.

 

Siguran sa da će Stoner i Lorenco jedan drugom čestito čestitati na tituli ko god je uzeo.

Oni vrlo dobro znaju svoje pozicije i mogućnosti a jedan drugog mogu da mrze koliko hoćeš to neće ništa promeniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Čekaj bre, pa nismo mi ovde da bi realno ocenjivali i sagledavali. Ja bih se, lično, razočarao kad bi Jahač ili Štampar priznali da je Rossi prevarant, da je uz pomoć sa strane napabirčio pola onih "titula" i da više nikada neće da pobedi u MotoGp kategoriji. Možda bih čak i prestao da posećujem forum ( :hej: )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja