Jump to content

Moto Zajednica

GUMA SE PROBUSILA

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Loznica

Necu da baksuziram ali i to se desava.Kad si blizu garaze,nema problema.Ali,ako ti je dan krenuo naopako a ti to neznas,a nalazis se sa svojom makinom negde gde nema ko da ti pomogne,sta da radis?Dali traziti spas u kukanju ili u SPREJU ZA UNUTRASNJE LEPLJENJE GUME? -Dali je lepak sprej efikasan kod tubeles guma? Tu ocekujem pozitivan odgovor -dali je sprej lepak efikasan kod tockova koji imaju unutrasnju gumu? U tom slucaju nebi rekao da moze da mi pomogne sprej.Mozda gresim,ali bi voleo da mi neko ko je :roll: koristio :roll: sprej objasni. Samo da se zna kod mene su tockovi sa unutrasnjim gumama. :biker: :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd

Sprej za gumu sam izprobao na TUBELEZ gumi i mora da kazem da mi je pomogao da dodjem do vulkanizera.Na spreju pise da je namenjen samo za kracu relaciju,to jeste do prve radijonice.Za tockove sa unutrasnjom gumom nije namenjen!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

E bas sam hteo da pitamza taj sprej, jel to prvo ubrizgas preko ventila pa naknadno pumpas gumu ili sadrzina boce nabije pritisak ili...?

P.S. Znam da je sigurno jeftinije od ostavljanja motora u nedodjiji, ali koliko to otprilike kosta? (red velicina... 8) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ja mislim da je najbolja kombinacija poneti jedan kratak pleh-sraf u kombinaciji sa nekim sprejem ili pumpom. Kad nabijes gumu na neki shit, lepo uvrnes sraf u rupu i napumpas gumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Ja mislim da je najbolja kombinacija poneti jedan kratak pleh-sraf u kombinaciji sa nekim sprejem ili pumpom. Kad nabijes gumu na neki shit' date=' lepo uvrnes sraf u rupu i napumpas gumu.[/quote']

 

Stara fora ali jos uvijek pali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd

Sprej napumpa gumu,naravno da ne moze da napravi pritisak od 2 ili 3 atmosfere ali moze da se vozi bez ikakvog problema. Cena spreja se krece negde oko 10,-Eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja