Jump to content

Moto Zajednica

Stazama partizana 10.09.

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova

U slavu Sremaca koji su krenuli iz te Fruske gore, pa odose za Bosnu tamo da se.........

 

Pozivam sve sinove naroda i narodnosti, sve one koji misle da kukavicluk i kompromis nisu imperativ zivota, sve one koji nose u srcu tradiciju i zavet slavnih predaka. Sve one cije se duse opasnosti ne plase, one koje nije zahvatila zapadnjacka reka..... da:

 

 

Odvozaju veliki maraton po Fruskoj (oko 80 km)

 

Krene se oko 9 sa Miseluka, odmak levo u vinograde po makadamu i do sume. Ondak moze na Tv toranj ili do Bukovca, Strazilovo...... kako god.... plan je maraton. Sve jedno je kojim redom. A moze i drugacije, recimo krene se sa Venca i svrsi se na njemu.

 

Ovaj maraton je za hard enduro i motokros motore. Za onog ko ne zna ovaj put je na momente dosta zahtevan.

 

To ne znaci da je cilj divljanje i trkanje, ali ne bi bilo zgoreg da postoji neki razuman tempo kako bi stigli do rucka na Venac, pa ko hoce klopa, ko nece moze da pije, izljubimo se i nosimo se u pm. Naravno mogu se i formirati grupe npr. Partizanska eskadrila- oni sto lete, Mladi bombasi-sporiji ali eksplozivni u pravim momentima itd.

 

Moze i duze, ali maraton bi bio optimalan za pocetak ovog komemorativnog skupa. Ukoliko duh partizana kod ucesnika bude zahtevao duzu i istarjniju borbu, staza se moze produziti, sledeci put. Racunajte da ponasanje bude na nivou zadatka i u slavu slavnih predaka.

 

Plan - staza maratona ima na freebiking.com

 

Plan je da se provozamo 10.09. ako vise ljudi hoce u subotu posle 10. moze i tako.

 

SFSN (Za mladje ovo znaci "Smrt fasizmu sloboda narodu" i bio je obavezan potpis u godinama posle oslobodjenja)

 

 

ES94Z_fruska.jpg

 

idejno resenje nisam zastitio jer su i partizani sve delili i mozete ga slobodno nositi na majcama, bade mantilima i carapama, uz uvazavanje onih koji su zrtvovali svoju mladost da bi je mi imali

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Lepo nema sta..

samo smo tad na Goliji :moto3:

vlajko ovaj put je za hard enduro i moto cross....i da nisi na goliji ne bi bilo pametno da krenes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Lepo nema sta..

samo smo tad na Goliji :moto3:

vlajko ovaj put je za hard enduro i moto cross....i da nisi na goliji ne bi bilo pametno da krenes

Vlajko na tvom mjestu ja nebi prešao preko ovog, otkazao bi Goliju i satro bi ih na stazi tenerom. mislim...

a i ono što se vidi na prikazu staze je taman za ST.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Edit:

 

Izmenio sam datum podviga u naslovu i u tekstu za 10.09.

 

Jos jednom, kada kazem da je staza na odredjenim mestima poprilicno zahtevna, mislio sam ako vozite kros motor, a ako vozite teskase onda ne idete.

 

Ajmo da vidimo koliko je zainteresovanih, izvolite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 600 kurbla bre!

Ja sam za odgovara mi vreme i mesto posto sam iz BG-a,prijavljujem se u mlade bombase posto mi je masina malo inferiorna(tomos CTX)-ako padnem negde u borbi za slobodu molim ne zamerite. SFSN

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Vidi, padovi su garantovani, ako imas dobre mx gume mozda i uspes. Samo napred.

 

Sto me podsetilo da pojasnim jos jedan detalj.

 

Ovo sve je partizanka stvar, na Fruskoj gori je zabranjeno akati motore po prirodi, zato kao pravi ilegalci necemo traziti pomoc od bilo koga niti najaviti bilo kome ovu manifestaciju, misli se na organe uprave, lokalne samouprave, policajce, komucajce itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

E moj Mile, ne znaš ti kako je vikendom na Fruškoj Gori. Ne bi znali panduri koga da traže i na koju stranu pre da idu.

Izleću kroserice na sve strane iz šume, ko fazani. Nekad je samo Dimničar tero motor kroz šumu, a sad svi oćedu da budu partizani.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

upravo ste napravili to, pa pandurija ujutro prvo procita ovakve teme da zna di da vas traži.

 

Trazi !!!! he,he,he. Verovatno nisi bio ovdi.

 

@ Drvodelja, eto ti prilike da pokazes kako je to nekad bilo, ovima sto su sad medju svima koji oce da budu to sto si ti jos iha ha odavno bio. Sto se mene tice ja sam tero mauntnin bajk po Fruskoj jos pre 25 godina, negde i brze nego kros (na spustu, naravno). Dobrodosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Promena plana, zapravo me mrzi da se gnjavim po forumima, ja cu svakako biti sa ekipom 10.09, oko 9 na Areni na Vencu pa ko hoce da se upoznamo nek dodje ko nece jos bolje. Pozdrav, necu vise postovati u ovoj temi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja