Jump to content

Moto Zajednica

honda nx 650 dominator.

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Koji auspusi odgovaraju na dominatira bez prepravaka nosaca itd..

Od fmx-a jel pase na nosac?

 

 

 

Pa originalni :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

SLR650 , XR650 , cini mi se FMX, komotno pasuje od Dominatora 500ccm ...

 

ili da pravis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Čak i 16, trebaće ti tanak a dugačak ključ i to sa kardanom, ima neki blentav ugao pod kojim je zavijena .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Ljudi moji paj jel moguce da su Hidenau k60 scout koje sam planirao da uzmem za moju Doroti paprenih 19.400din  :grr: ... Prednja 90/90-21 - 7.470din a zadnja 30/80-17 - 11.930din... Ja stvarno ne znam od cega je ta guma napravljena i stvarno verujem da je vrhunska ali bih ipak voleo da cujem neki savet za malo manje "dobru" gumu... Hteo sam najbolju, jer Doroti zasluzuje najbolje ali sta ces... Kad plata kasni 6 meseci :tras2:  mora se na necemu ustinuti ;) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Jel to kod B@neta ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Jeste kod Baneta... Ali posle trazenja drugih i googlanja, a tek posle nadjene teme ovde o k60 gumi, shvatih da je bolje da se strpim za 4-5.000din razlike i da uzmem k60 scout i da ne razmisljam 20k km... A znam koliko je dobra guma bitna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Imao sam Scout i kostao me je oko 13000 dinara set, trajale su i trajale i drzale i trajale, stvarno zahvalna guma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Imao sam Scout i kostao me je oko 13000 dinara set, trajale su i trajale i drzale i trajale, stvarno zahvalna guma

Ma da, milion ovakvih komentara sam procitao i to je odlucilo da ipak uzmem tu, ali samo nisam ocekivao da su 19.400din...  :staa3:  :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Zdravo domingosi:) ima li ko dominatora na prodaju? Da nije stariji od 1994 recimo... neka preporuka i sl?

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

@DestroYer015

Terao sam set Hidenau k60 scout proslu sezonu zadnja (130/80/17) trajala je oko 13000km plafon (iako sam cuo da traju dugoo) posle toga mozes da je mucis do zica (ako nemas druge). Prednju i dalje gazim sad ima oko 20000km ostalo je oko 30% do kraja.

 

Obe gume su odlicne za put lepo leze po suvom i mokrom, zadnja je ok za neki laksi off nikako nije za blato, prednja je uzas za off kao po ledu da vozis...

 

Prosle godine sam motnirao metzeler turence zadnju (120/90/17) posle 10000km potrosena je oko 40%, guma je 80% putna ali ok se pokazala i na blazem off-u :) Sad je 105e (120/90/17) ili 111e (130/80/17) u Guevari slicna cena ko k60 scout ali performansa i dugotrajnost su neuporedivo bolji.

 

P.S. Ovo je statistika za normalnu voznju pri kojoj se ne stede gume

post-8713-0-25643300-1461965476.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Pozdrav svima ! Ovih dana sam postao vlasnik jednog Dominatora 1999godiste pa da se malo prikljucim diskusijama :):cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Dobri sajtovi za proveru seriskih brojeva delova ako nesto treba da proucite, cene su identice ako kupujete u centru s

http://www.cmsnl.com/honda-nx650_model279/

http://www.megazip.net/zapchasti-dlya-motocyklov/honda/nx650-dominator-hawk-14678/nx650-dominator-28580

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Interesantno da neki jludi voze motore a nemaju pojma sta je najvaznije na motoru kocnice i gume za bezbednost ! No da kazem o cemu se radi kupim ja motor vratim se kuci registrujem ga pa idem sa tablicama da ga doteram kuci,Relacija iz Sumadije do Novo Beceja ,prednje gume gotove samo za otpad gume dot 1206 sve govori o tome prednja je u pitanju par puta me tako povukao u stranu da sam se usrao pa sam malo pazljivije vozio u sredini celave dodaske ,danas sam servisirao kocnice doterao sam ga sa amo prednjom kocnicom jer zadnja nije davala znakove zivota tip rece inace je tip od koga sam uzeo ok korektan i iskren  covek ,da treba da menjam plocice do lima skoro pojedene.E sad ide ono danas ja menjam plocice promenim ne reaguje mrtve kocnice vidim ulja jako malo kad otvorim ima sta da vidim pa ovo ko da nije nikad menjano ulje malo sam se namucio dok sam ocistio ulje boja ko rdja katastrofa on tako vozio ! Sad Sa novim plocicama i uljem koci ko lud naravno nije bilo bolja situacija ni sa prednjom kocile su sva sreca ali kad sam poceo da ga cistim ono crno ulje izlazilo ljudi jbt reko sta je ovo sad sa novim ulje m duplo bolje radi i koci   :)  iace sam zadovoljan jako sa motorcetom. Gume sam kupio Heidenao k60 scout ne izgledaju lose videcu kad budem vozio sa njima Zadnje su ok Mishelin Anake2. Zamenio ulje i filter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Mishelin Anake2 bog otac guma steta sto su prestali da je prave :(

 

Nego ljudi kad cemo da pravimo okupljanje Domina? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav svima ! Ovih dana sam postao vlasnik jednog Dominatora 1999godiste pa da se malo prikljucim diskusijama :):cirka1:

Kolega dobro dosao u sektu :)

Vidim da si mi blizu pa moramo jednom na po jedno  :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Nove pridoslice... Extra... Sad nas je vec lep broj... Definitivno treba da se organizujemo za malu voznjicu i upoznavanje... 27-28 maj je moto skup u Sapcu ako neko navraca nek se javi obavezno... 

Inace stigle su k60 scout, bacam sliku kad montiram, hteo sam danas ali moram seliti pcelice ;)

 

P.S. novopeceni vlasnici dobro dosli u mini sekticu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja