Jump to content

Moto Zajednica

LS2 kacige

Recommended Posts

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Moguce da je moja feler.Jbg proslo je toliko da sam okasnio da reklamiram ista.

Jos jedna stvar @živke koju bih naveo kao manu,zanima me kako se ti nosis sa tim.

U saobracaju,jako je tesko uveriti se preko ramena sa tom kacigom,jednostavno vidno polje je takvo.

Sa LS2 F3(nesto) nemam taj problem

Ustvari,svraticu do prodavnice i pitati da mi se zameni vizir

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750
Pre 3 sati, тене рас je napisao:

размишљам о куповини кациге, лс2 имају на око фине моделе у разумним ценама Бојан је поменуо визир да изобличава, да ли је тако и код тебе, ако може и утисак како се понаша кад је хладно јел магли. Свиђа ми се изглед твоје кациге, визир ми треба за хладније дане, пошто имам већ неку која изобличава толко ме нервира да не носим са визиром

 

Da ti kažem iskreno. Da opet kupujem novu kacigu za ovoliko para uzeo bih verovatno neku drugu. Posle jedne sezone ipak mislim da je trebala biti malo bolja. Dešava mi se sledeće, kada su svi lufteri zatvoreni a vozim iza kamiona koji vuče pesak na sanduku, upadne mi pesak u oči. To mislim da ne bi smelo da se desi. Jeste i odviše prozračna ali ne dihtuje dovoljno dobro. Takođe još jedna stvar postava se lako vadi i vraća nazad, ali ja sam ovu kacigu nosi u vrh kape 40 možda ni toliko puta. Da li su se postava tj sunđeri u postavi  na nekim mestima onako stisnuli deluje kao da nije moralo da se tako spljošti. Možda to i treba tako ali sam se jutros kada sam skidao postavu začudio koiko se sunđer na nekim mestima upresovao baš oko vrata .

 

Recimo sada bih uzeo verovatno ovu

https://yamahabarel.com/proizvod/nolan-adventure-kaciga-n70-2-x-torpedo-orange/

Promenio član plumber.ns
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1464 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
2 hours ago, Bojan82 said:

Jos jedna stvar @živke koju bih naveo kao manu,zanima me kako se ti nosis sa tim.

U saobracaju,jako je tesko uveriti se preko ramena sa tom kacigom,jednostavno vidno polje je takvo.

Opet, nikad nisam primetio to što kažeš, a često gledam preko ramena. Jbm li ga, različiti oblici glave, konstitucija, a i tu tvoju je izgleda pregazio kamion, pa je sređena za prodaju :D :D :D
Šalu na stranu, meni je prihvatljiva, jer da nije promenio bih je. Ali svakako ću naredni put (možda već sledeće sezone) uzeti neku drugu, mada realno i nisam čuo da je neko toliko zadovoljan kacigom da uzima uvek isti model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Бор
  • Motocikl: Yamaha XTZ660 Tenere

хвала на одговору @plumber.ns живке, бојан :)  дешава се и кроз наочаре иза камиона да улети песак, ништа чудно, можда због сунђера треба узети број мање. прву кацигу кад купио, купио мању па је прилагодио глави, мало одшмирглао стиропор, изгледало ми тад сулудо али и данас носим исту

Promenio član тене рас

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL1000, Suzuki V-Strom DL650

Ja sam sa ls2 ff800 storm presao na hjc i71 novi model za 2023 sa ece22.06 sertifikatom. Samo 10000 je razlika u cijeni a za moju glavu, neuporedivo je bolja. Sve u vezi sa njom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja