Jump to content

Moto Zajednica

LS2 kacige

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Zavisi ko je na sta navikao. 

 

Ja sam nosio neku Lazer koja isto nije neka bog zna kakva? 

 

Nemam pojma nisam pametan. Mislio da kupim jaknu jos jednu, kad ispade ovo sranje pa sad odose pare za kacigu... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco
On 27.8.2011. at 0:01, Novak Lazovic je napisao:

Full face bila prosle godine 7000din,znaci tada negde oko 80evra.

Potpuno off teme, ali bilo lepo kad je evro bio ovako nizak :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca
pre 16 minuta, Mladen990 je napisao:

Potpuno off teme, ali bilo lepo kad je evro bio ovako nizak :D

Pa sad je odprilike ista cena u eur, u dinarima "malo" vise... 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Pa brate procitaj sta sam napisao i sta sam stavio pod navodnike. 

 

Malo sarkazma nije na odmet, ali ok kako ti kazes.... 

 

Evo sad translate

Napisao sam da je sad cena kacige skoro ista u eurima(malo su sad skuplje), a u dinarima je "malo" (navodnici oznacavaju da malo i nije bas malo) više. 

  • Haha 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Skopje, Makedonija
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Imam jednu dilemu koju nemogu nikako da resim.

Kupujem kacigu za touring voznju:

Izbor je sledechi:

 

LS2 Valiantd9b8e0ef5c819e1304184c0eb2c70a41.jpg&key=4b027d8659f73067b1b1a3202100a9ae1a7b72c097248c3dae8dab82b17203a5

Nolan n100-5

8f298fcd5139e7c452349dbb981aaa02.jpg&key=9909a1e76bca51a61c3fecd0135ca534e630bbbe013136872a737c94849a85d7

 

Molio bih za savjet.

Hvala.

P.S. ista cjena.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

I ja merkam već neko vreme ovu Valijant LS2 a gledam i Shark EVO one ili one 2, gde mislim da je LS2 copy paste SHARK-a ali drugar je već dva puta vraćao SHARK EVO one 2 na reklamaciju i 2 puta menjao za nove. Ipak je SHARK na ceni skoro la 50 soma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

Problem je valjda na Sharku evo 2 neko grebanje vizira prilikom otvaranja, fabricka greska. Sto na tu cenu jednostavno nije dozvoljeno, a ona nikako da padne vec se uvaljuje ako prodje prodje. Ja isto dugo vec gledam iskljucivo modularne i definitivno je Valiant 2 model izabran, ali ga nema ni preko a kamoli kod nas

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Skopje, Makedonija
  • Motocikl: BMW R1250GSA
Problem je valjda na Sharku evo 2 neko grebanje vizira prilikom otvaranja, fabricka greska. Sto na tu cenu jednostavno nije dozvoljeno, a ona nikako da padne vec se uvaljuje ako prodje prodje. Ja isto dugo vec gledam iskljucivo modularne i definitivno je Valiant 2 model izabran, ali ga nema ni preko a kamoli kod nas
 
 

za nedelju dana dolazi valiant2 u Skoplju, ja sam odlucio Nolan n100-5 plus. Stize za dve nedelje kod nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

Ma ima valiant 2, ali samo odredjeni model, tipa black, za bilo koje druge moras da rezervises, uplatis, cekas 3-4 nedelje i sl.


Poslato sa BAH-L09 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ekipo, bili smo do Moto Bike-a koji je i uvoznik LS2 kaciga, a uskoro im stižu rukavice, a koliko smo saznali krajem godine verovatno počinju i sa jaknama i pantalonama  


Posle razgledanja kaciga, malo sam istraživao i došao do zaključka da te kacige uopšte nisu loše. U SAD u se jako dobro prodaju. E sad, u planu je da u budućnosti testiramo LS2 opremu, a za početak da je malo predstavimo:

 

2019_TS2_MO2_0238-scaled.jpg
BJBIKERS.COM

Radi se o LS2 brendu koji proizvodi odlične i cenovno pristupačne kacige. Mnogi misle da je to neki novi brend i iz tog razloga imaju blago
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

LS2 kacige, bar ove sto ih koristim na stazi su odlicne. Ja sam kupio LS2 Arrow obicnu i Evo karbon za stazu.

 

U Francuskoj su veoma popularne kod vikend trkaca, zato sto za razumnu cenu dobijas premijum proizvod, plus imaju za oko 2cm siri vizir i bolju preglednost i odlicnu unutrasnjost.

 

Model ima i pinlock, kao i dodatni zatamnjeni vizir i torbicu za kacigu.

 

Inace bar ovaj model je za "duguljaste" glave, pa ja koji normalno nosim L (Xlite, Caberg, Shoei), sam uzeo XL obe i dobre su.

 

Desno je karbon verzija

 

ar1GVYB.jpg

 

9QE1H0O.jpg

QXof6zS.jpg

6jFfFIY.jpgeasV6KB.jpg

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 395 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS

Pre par dana u jednoj radnji vidim novi model, FF902 Scope, flip up kacigu.Posto mi prodavac kaze da je prva tura brzo rasrodata da li je neko od kolega uzimao kacigu i kakva su iskustva?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Koliko je bučna LS2 Metro model flip up, vidim da je u Bellamoto na sniženju sa sve pin locom za oko 15000,00 RSD. 

Turing vožnja ne preko 120 km/h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
Ma ima valiant 2, ali samo odredjeni model, tipa black, za bilo koje druge moras da rezervises, uplatis, cekas 3-4 nedelje i sl.


Poslato sa BAH-L09 pomoću Tapatoka


Povodom ove teme i rezime mog posta, uzeo sam pre mesec dana valiant 2, prvi put kad sam je stavio na glavu nosio sam je 10 sati .
Fenomenalna stvar za velike vrucine, kao i za preko 80kmh kad spustim providni vizir, i negde 110-120 kad je prepakujem na full face jednom rukom u jednoj sekundi. Malo mi je bila cudna i komplikovana postava u odnosu na hjc ali navikao se vec nekako, hjc postava daleko praktičnija za skidanje i vraćanje i deluje dosta kvalitetnija, ali na ls2 je i drycool materijal cija prednost se bas oseti po velikim vrucinama. Ali valiant 2, mnogo prednosti po meni, dosta dubok i taman suncani vizir, relativno tiha i pravi odlican vakum kad se skroz zatvori. Pinlok preko celog vizira isto odlican. Sve u svemu, veoma zadovoljan 53f5995718390812e185a781afe891ff.jpg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 395 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
1 hour ago, shlem said:

Koliko je bučna LS2 Metro model flip up, vidim da je u Bellamoto na sniženju sa sve pin locom za oko 15000,00 RSD. 

Turing vožnja ne preko 120 km/h.

Ja imam Metro Evo, sta znam, na TDM u sa povisenim vizirom meni je ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Meni je LS2 metro Flip Up bila nepodnosljivo bucna i morao sam da je zamenim na kraju.
Mada mi nije odgovarala ni velicina, udarala mi je brada u prednji rub. Dao je burazeru koji vozi naked i kaze da mu je super tako da je mlzda bilo i do mene i moje glave

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Мој Брат купио пре пар дана LS2 Stream Evo Axis ff320 blue white, кацига је толико бучна да је то ужас.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 395 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
21 hours ago, Borkosan said:

Meni je LS2 metro Flip Up bila nepodnosljivo bucna i morao sam da je zamenim na kraju.
Mada mi nije odgovarala ni velicina, udarala mi je brada u prednji rub. Dao je burazeru koji vozi naked i kaze da mu je super tako da je mlzda bilo i do mene i moje glaveemoji3.png

Koliko sam skontao ima razlike izmedju Metro i MetroEvo, navodno na prvom modelu ne mogu da se zatvore oni lufteri na bradi i jos su nesto poradili na aerodinamici,mada...koliko para toliko muzike,da radi posao-radi, da je jeftina-i nije bas, ali su generalno flip up skuplje.Za tih 20 tak hiljada mislim da moze mnogo bolja FF kaciga da se nadje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Imam ja FF352 već dve godine. 

Super kaciga, platio je oko 7000.

To mi je prva u životu, i prva koju sam probao.I kupio odmah. 

Ništa se nije pokvarilo. Iako je izgrebana pri padu, to je samo estetika. Ima za pin lock, bez njega magli kao luda. Meni nije bučna, a možda i jeste, al meni ne smeta, ionako kad vozim nemam s kim da pričam pa ćutim uglavnom. 

Ventilacija je dobra. Postava kao i prvog dana, sem što malo kisi. 

Nazad mi je otpalo neko parče, kad sam je zafrljačio preko neke vrbe,iznervirao se kurblajući Hondu. 

Kroz tu rupu se sad vidi da je unutra stiropor, al tvrd 20-to gramac ili jači. 

Inače deca se igrala sa njom, ispala na pod više puta od mobilnog, al nema tragova nikakvih. 

Ja sam prezadovoljan i ako ikad budem opet morao da dajem pare za kacigu iću da vidim LS2. 

Evo slika

Moja ozbiljna preporuka za LS2

 

 

15977711028880.jpg

15977711190231.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja