Jump to content

Moto Zajednica

LS2 kacige

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 279 postova
  • Lokacija: Boka Kotorska-Boogie street
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E

Kupio je danas u Kotor. 125e

Kao što neko napisa, malo teže se otvara vizir, imaju naočare. 

Izgleda da je manje pregledna od prošle (mt imola). Dok vozim ne vidim retrovizore, moram malo nagnut glavu,a i bočno je smanjen pogled. 

E sviđa mi se što ima kao jezičak koji dođe ispod brade. 

 

 

 

IMG_20180410_193146.jpg

IMG_20180410_193200.jpg

IMG_20180410_193224.jpg

IMG_20180410_193305.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Karabudzevina

Dobio sam na poklon ls2 arrow ff 323  jer zna neko gde ima zatamnjen vizir da se kupi inace kaciga je odlicna 

 

Promenio član Nebojsa sreten
Losa slika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 681 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)
13 hours ago, Nebojsa sreten said:

Dobio sam na poklon ls2 arrow ff 323  jer zna neko gde ima zatamnjen vizir da se kupi inace kaciga je odlicna 

 

Mozda bolje da ostavis prozirni, ukoliko se secam dobro, po zakonu je samo on dozvoljen... ;) 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Ja sam prosle godine uzeo LS2 FF320 Stream Lunar placena nesto vise od 100eura vadiva postava, naocare integrisane, priprema za pinlock i pinlock je bio gratis,podbradak. Sve u svemu po meni dobra kaciga za te pare! 

 

13034-LS2-FF320-Stream-Lunar-Motorcycle-Helmet-Black-White-1600-1.jpg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki SV650, Honda VFR 800 Vtec.

Posedujem istu takodje od prosle godine, kupljena u Markosu u NS, cena 115€. U globalu kaciga poseduje sve sto je potrebno i mnogo je udobna. Vozim naked motor i jedna stvar koju sam primetio je da postaje mnogo tisa ako malo pognem glavu prema dole, kao da je pravljena za polozaj voznje na R motorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2804 postova
On 4.3.2014. at 8:16, Rolle2010 je napisao:

Meni koliko je poznato LS2 kacige i jesu proizvedene u Kini.

Jedino ako su kinezi poceli da kopiraju same sebe, a ove kacige nisu nesto skupe ni kod nas tako da mi cena sa alija pije vodu.

ovako stoje stvari više od 10 godina u kini.Prave šta hoćeš za fariku koju hoćeš.Naručioc posla  prodaje kao svoj proizvod.Kinezi prodaju taj isti proizvod za sebe pod prećutnim odobrenjem naručioca posla..

Postoje i kopije koje se prave sa i bez saglasnosti države.

Postoje i kopije koje pravi država -recimo ceo dodžov kamionski program su pravili pre 10 godina.

ZAMISLITE ŠLEPERE I SVE OSTALO SU KOPIRALI I PRODAVALI KAO ORIGINAL.To nemože niko da organizuje osim države.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2804 postova
pre 4 minuta, Momentum je napisao:

Tu ima @Svaler cini mi se. Ima video na yt o njoj:

 

Inace pazi na velicine. Ja LS2 XXL ne mogu da navucem...

to sam pregledo al me zanima konkretna upotreba.Malo mi je sumnjiv ovaj sistem zabravljivanja vizira-ona mala šipkica dole.Vizir se spušta bez stepenika osim skroz  gornjeg a dole se hvata tom šipkicom.

Ako šipkica zakaže vizir stoji labavo iako je skroz dole.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Pre 20 sati, sasa ns 1 je napisao:

to sam pregledo al me zanima konkretna upotreba.Malo mi je sumnjiv ovaj sistem zabravljivanja vizira-ona mala šipkica dole.Vizir se spušta bez stepenika osim skroz  gornjeg a dole se hvata tom šipkicom.

 Ako šipkica zakaže vizir stoji labavo iako je skroz dole.

Ja скоро никад не забрављујем визир скроз до краја, и немам проблем са дувањем ветра унутра.

А стоји ми чврсто на којој год позицији, значи ништа лабаво.

 

Не разумем ово "спушта се без степеника до доле". Визир има неке своје позиције у које шкљоца...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2804 postova
pre 45 minuta, Svaler je napisao:

Ja скоро никад не забрављујем визир скроз до краја, и немам проблем са дувањем ветра унутра.

А стоји ми чврсто на којој год позицији, значи ништа лабаво.

 

Не разумем ово "спушта се без степеника до доле". Визир има неке своје позиције у које шкљоца...

ko da nema te pozicije koje škljocaju nego samo skroz gore ili dole.Moze i izmedju da stoji ali malo labavo jer ne škljoca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Јеси ти погледао ту кацигу уживо?

Има неки механизам са опругом који повлачи визир ка назад сваки пут кад мењаш позицију за зуба на зуб и тако сваки пут "шкљоцне" назад и држи визир у том положају.

 

Бар код мене тако ради, ништа није лабаво. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2804 postova

ja gledao uzivo u moto bajku i bilo mi nešto čudno nemožeš otvoriti vizir a da ne otvoriš skroz na gore-nepada ali nešto stoji labavo i neškljocka.Provriću na još nekom komadu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

On 15.10.2018. at 21:26, sasa ns 1 je napisao:

To je bas bas lose. Osnovna funkcija kacige je zastita, a dve zvezdice na SHARP-u je katastrofa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300

Imam OF 569 jet kacigu. Mogu reci da je super za te novce. Udobna je i lagan i na visokim temperaturama. Jedino nervira sitnice kao što su šrafovi koji drže vizir, hoće da se odvrnu same od sebe i da ispadnu. Rešenje je kupiti još jedan par, imati u rezervi. Od jet kaciga, za preporuku.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Imam tu LS2 kacigu i meni je udobna,tiha,ne duva nista.Mozda ce biti drugacije kad vozim motor,ko zna.

Kupio sam neku ruznu jer je bio slab izbor boja a ja kad nesto zajunim to mora odma il umirem.Otkotrljala mi se jednom sa stola i pala na parket,nije joj nista tako da verujem da je jako bezbedna,s obzirom sta se desilo a sto je onaj visok,de jedemo.Meni je to jako bitno jer jer je bezbednost ipak najvaznija,pogotovu tu gde je mozak i sta jos pitaj boga

Isto tako cera zna da navuce one rukavice od 9oz i da me udara a meni smesno,nista me ne boli:)

A ovako od mana primetio sam da je leti vruce u njoj,mozda jer nemam izolaciju na kuci(u potkrovlju sam) a ni klimu,a zimi oce opasno da magli dok ne podlozi zena izjutra,magli do 9 posle sve manje.Isto tako ne magli ako odskrinem malko,dva zuba.Posle bude sasvim ok.Inace ko ima demit i klimu nece mu ni biti vruce u njoj,al ja tako govorim sta sam ja doziveo ne znam za druge kako ce im biti...

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Novi sad

Kakva je kaciga LS2 FF352 Rookie Brilliant Black? Planiram da pazarim nešto tako do nekih 8ooo din u skladu sa svojim mogućnostima. Najviše bi je koristio za relaciju grad selo,znači do 8o,9okm/h neke max brzine za sada . . Verovatno bi nekad izašao i na autoput..pa me zanima jel bučna i pri kojim brzinama? Koliko je unutrašnjost kvalitetna? Može i preporuka za neku drugu u toj ceni. Hvala u napred na pomoći.
Ko pita,ne skita..


Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja gledam npr HJC CS-14  u crnoj boji 65 € . Već je pisano o toj kacigi ma forumu. Uzeo bih i polovnu,ali glupo je dati više od 50e za kacigu koja nova košta oko 8000 dinara u prodavnici. Inače nosim Shoei koju sam kupio polovnu i nisam se pokajao ni sekund,a ova druga mi treba za suvozača.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS Dakar 2005.

Ja imam dve, ls2 rapid full face, i neku koja nije full face za suvozača (čitaj ženu).
Nisu loše u suštini, full face sam trebao obe da kupim, vizir je kao otporan na ogrebotine ali u stvari nije ni najmanje. Rapid ume da zagreje leti ali ništa preterano. Sa aspekta bezbednosti rapid je dobra po onome što sam čitao.
Preporuka od mene.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Možda nije loše sačekati koji dan dok bude sajam. Trebalo bi da bude nekog popusta....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4387 postova
Just now, miksamgm said:

Planiram da kupim

Kaciga LS2 Full Face FF353 RAPID CARBORACE

 

Jel ima neko dobro lose da kaze, oko 10K je cena

Ja sam hteo kupiti u BG kad sam bio, nije mi legla i odustao sam. Sundjeri su bili bas tanki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja