Jump to content

Moto Zajednica

Karadjordjeva ulica BGD (23.8.2011.)

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-ZVEZDARA
  • Motocikl: SUZUKI HAYABUSA 2017; KAWASAKI VN800

Ako neki motor roštilja na ovim temperaturama to je hayabusa...ja se bukvalno ne skidam s motora, ali i na ovih 30++++ ne pada mi na pamet da bez opreme sednem na motor...jbg..ovde u beogradu ..nikad se ne zna, mada neserećnom čoveku u ovakvoj situaciji teško da bi bilo šta pomoglo, možda sirotoj devojci...Tuga bre ljudi..!!

juce oko 9 i 15, mozda cak i oko 9 i 20 krenuo sam na ispit taksijem. Iz narodnog fronta smo se ukljucivali ka tunelu kad sam iz auta zapazio plavo beli gsxr kako sece ulicu, odnosno ide iz pravca tunela i sece 3 trake, skrece u narodnog fronta, onde kod meka na zelenjaku. Mislim da je vozac imao kacigu dok je pozadi bila devojka bez kacige, obucena u sivu trenerku. Da li je moguce da su to oni? Malo mi je ruzan osecaj saznanje da je neko od bajkera, pa makar ga i ne poznavao zavrsio svoj zivot samo par minuta kasnije, zajedno sa devojkom :(

ja sam iz vrnjacke banje, a ovde studiram. Razmisljao sam da dovezem motor ovde, ali svaki dan sve vise i vise odustajem od te ideje. Samo juce dok sam isao do zemuna, video sam najmanje 20 R-ova, voze cice, sorc, papuce, kacige nigde. Ljudi ja zivim u malom gradu, koji ima 2 ulice, i meni je razumljivo da neko iz mog kraja ode do prodavnice, bazena, kafica bez opreme (jbg vrucina, a i malo mesto, nema gde da predje ni kilometar po gradu, a i vecina su samo sminkeri), ali da neko ima muda da se vozi po BEOGRADU bez opreme, to mi nije jasno. Retko izlazim iz stana zbog obaveza na fakultetu, ali tek sad vidim koja saobracajna nekultura vlada ovde. Okej motor i sve, ali iskreno neka budem pizda, ja ne bih imao hrabrosti da sednem na motor ovde bez opreme.

 

P.s. Kucam preko fona, ne zamerite na gramatici ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650ie.,MZ ETZ 250

Saucesce porodici i prijateljima.

U jako kratko vreme jos jedna tragedija.Bio sam na sahrani pokojnog Savice (Elemir) druga mog sina.Tuga samo tuga.

Ljudi molim Vas cuvajte se jer drugi nas nece sacuvati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

Искрено саучешће породици и пријатељима.

 

 

п.с.Да ли су код нас обавезни заштитни одбојници на бочним странама камиона и приколица???

На камиону који је учествовао у удесу их нема???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Sport city 200

Искрено саучешће породици и пријатељима.

 

 

п.с.Да ли су код нас обавезни заштитни одбојници на бочним странама камиона и приколица???

На камиону који је учествовао у удесу их нема???

 

Na kamionima su obavezni, mada su oni vise tu zbog automobila da se ne bi podvukli pod tockove. Visina bocnih zastitnih strana je oko 40cm od zemlje.

 

Sve je ovo tuzno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Strašno!! Saučešće porodici i prijateljima...

 

-Ja sam pre nekoliko godina pao u Karađorđevoj baš na šinama preko puta autobuske stanice, i zamalo glavom podleteo pod točkove prikolice kamiona koji sam obilazio. Tek kasnije kada mi je čistač cipela sa ulice pomogao da podignem motor, shvatio sam kako sam izbegao groznu smrt za pola metra. Dok je motor ležao na asfaltu napravila se kolona automobila, a ja pošto nisam imao snage da dignem motor od 250 kg sam jer je bilo mokro i blatnjavo, stao sam pored motora i zapalio cigaretu. Ama baš nikome iz automobila nije palo na pamet da mi pomogne da podignem motor bez obzira što svi stoje u koloni i čekaju, već su imali gnevni izraz lica verovatno zato što nisam zaginuo, pošto je to jel, prirodno kada su vozači motora u pitanju. Nažalost, takvi su ljudi...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja