Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Challenger(Jinlun JL250V)Sve vezano za ovaj motor i ideje za prepravke...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Ja i moj internet!Nikad bre nemam sate,jeva sam cekao da se ukljucim opet.Foreste,iskreno receno,sad ti motor izgleda itekako ozbiljnije.

Kao sto je i Zorge primetio,far mu dodje nekako prevelik,kupi od Regal Raptor Daytone far,ne verujem da je nesto skup,a bas bi legao.

Imaju u Novom Sadu,ubedjen sam.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

A koj mu far vi predlazete?

Ja bi se odlucio za neki od ova 4 fara. :) :) Svi su lepi, ali sve je do ukusa, mada bi ja mozda najradije nabudzio ovaj prvi, malo futuristicki ;) Lepo bi stojao na Challengeru (samo zamislite bez ovih maglenki, posto je cena 99.95 eura). Lepo bi izgledalo i bez maglenki sigurno ;) Cena svih ovih farova je 49.95 eura.

 

1B7zm_futuristickifar2.jpg

jj14K_futuristickifar.jpg

 

lfuEe_68505129.jpg

rCxZd_69933945.jpg

TXRJ8_35061419.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Sta se ceka onda? ;D ;D ;) ;)  Stvarno bi super izgledao na Challengeru, a nije ni preskup :) Pocasti motorce jednim lepim farom, bice ti zahvalan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Ma sta vam je bre ljudi kakvih 99.9eura za far !! Pa pocela je kriza bre to je bre deset rostilja i pedeset piva !!!

Prvo pravilo Srpske kastolomizacije je da pocnes da obilazis bjuvake i da kod dobavljacha odnosno cigana i kojekakvih prodavaca krsha i mlogo korisnih stvari pronadjes PRAVU STVAR, prava stvar pokrece celu ideju ,naletis na neki fini hromirani far sa necega sto tip i nema pojma za sta je bilo to platis naravno 99.9 ali domace valute...i eto resenja

zatim problem tvojih plastika bi resio posto su do zla boga gadne  tako sto bi kupio parche eko koze iste boje kao sediste i namazo dobro sintelanom i pretapacirao , e to bi recimo izazvalo na izazivachu odredjen stepen kostolomizacije ili tako nesto (teshka rech :D)

Faza DVA obilazak kineza u chetrespetom bloku kupovina dva skajna kaisha sa nekim ludim shnalama sa kosturskim glavama  ala BORN TO RIDE OR DIE tipa i lepljenje istih na rezervoar ili neko drugo mesto na kom ti se uchini da dobro stoje...eto ti malo gurke pa kad nemas nista pametnije ti misli o ovome! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Forrest postavi neku sliku da vidimo kako izgleda bez plastika.

Khm...a da pogledas stranu 4?  :D :D :D :D :D

 

Ha ha. Nisam ni zagledao sto nema plastike  8). Stvarno bolje izgleda ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lebane

Momci treba mi mala pomoc,hocu da naruchim far onaj prvi gore sa slike,e sad problem mi je shto sam ja iz lebana to je nekih 17km od Leskovca pa neznam kod kog da naruchim,mislim znam ja nekoliko coveka koje sam kontaktirao preko neta ali reko bolje da pitam za vas za preporuku?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ma sta vam je bre ljudi kakvih 99.9eura za far !! Pa pocela je kriza bre to je bre deset rostilja i pedeset piva !!!

Prvo pravilo Srpske kastolomizacije je da pocnes da obilazis bjuvake i da kod dobavljacha odnosno cigana i kojekakvih prodavaca krsha i mlogo korisnih stvari pronadjes PRAVU STVAR, prava stvar pokrece celu ideju ,naletis na neki fini hromirani far sa necega sto tip i nema pojma za sta je bilo to platis naravno 99.9 ali domace valute...i eto resenja

zatim problem tvojih plastika bi resio posto su do zla boga gadne  tako sto bi kupio parche eko koze iste boje kao sediste i namazo dobro sintelanom i pretapacirao , e to bi recimo izazvalo na izazivachu odredjen stepen kostolomizacije ili tako nesto (teshka rech :D)

Faza DVA obilazak kineza u chetrespetom bloku kupovina dva skajna kaisha sa nekim ludim shnalama sa kosturskim glavama  ala BORN TO RIDE OR DIE tipa i lepljenje istih na rezervoar ili neko drugo mesto na kom ti se uchini da dobro stoje...eto ti malo gurke pa kad nemas nista pametnije ti misli o ovome! ;D

Djole,fala za gurku,gledacu da odem u subotu do buvljaka.Nego reci mi,ti bi ipak ostavio plastike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

E CAR si hvala ti puno!

Zato smo tu, da pomognemo ;):) Obraduj nas slikama kad stigne far :) :) Sigurno ce izgledati "sick"! :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

foreste ja da ti se javim ko sto sam i obeco u vezi filtera za ulje na challengeru, filter se nalazi na desnoj dekli spod onog okruglastog poklopca drze ga tri srafa. Filter je metalni namagnetisan i moze da se pere, ja sam moj samo oprao ali verujem da moze da se nadje isti takav papirnati. isto ko na viragu samo bolje jel se filter pere. aj uzdravlje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

foreste ja da ti se javim ko sto sam i obeco u vezi filtera za ulje na challengeru, filter se nalazi na desnoj dekli spod onog okruglastog poklopca drze ga tri srafa. Filter je metalni namagnetisan i moze da se pere, ja sam moj samo oprao ali verujem da moze da se nadje isti takav papirnati. isto ko na viragu samo bolje jel se filter pere. aj uzdravlje

hvala puno druze!

ma sto bih stavljao papirnati,kad je ovaj "vecan"!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Ma sta vam je bre ljudi kakvih 99.9eura za far !! Pa pocela je kriza bre to je bre deset rostilja i pedeset piva !!!

Prvo pravilo Srpske kastolomizacije je da pocnes da obilazis bjuvake i da kod dobavljacha odnosno cigana i kojekakvih prodavaca krsha i mlogo korisnih stvari pronadjes PRAVU STVAR, prava stvar pokrece celu ideju ,naletis na neki fini hromirani far sa necega sto tip i nema pojma za sta je bilo to platis naravno 99.9 ali domace valute...i eto resenja

zatim problem tvojih plastika bi resio posto su do zla boga gadne  tako sto bi kupio parche eko koze iste boje kao sediste i namazo dobro sintelanom i pretapacirao , e to bi recimo izazvalo na izazivachu odredjen stepen kostolomizacije ili tako nesto (teshka rech :D)

Faza DVA obilazak kineza u chetrespetom bloku kupovina dva skajna kaisha sa nekim ludim shnalama sa kosturskim glavama  ala BORN TO RIDE OR DIE tipa i lepljenje istih na rezervoar ili neko drugo mesto na kom ti se uchini da dobro stoje...eto ti malo gurke pa kad nemas nista pametnije ti misli o ovome! ;D

Djole,fala za gurku,gledacu da odem u subotu do buvljaka.Nego reci mi,ti bi ipak ostavio plastike?

 

Istapaciraj plastike u kozu sa par duplih shavova izgledace daleko ozbiljnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lebane

Ja bih ti preporucio da skines i Sissy Bar pored kofera.

 

Danas sam narucio branik od Princa probacu njega da namontiram takav kakav je pa ako mi se ne svidja skraticu njega a ovaj Chellengerov cu ostaviti sa strane.

Pitao sam i za far od Raptora ali ga nemaju trenutno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

znam,ali Sissy Bar je vrlo korisna stvar.Tu obicno stavljam kacigu,a kad krenem na put,vezujem prtljag.Ajde kad uradis,baci neku slicicu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ajde ako neko moze neka postavi neki snimak Chellengera kome je otvoren auspuh,voleo bih da cujem zvuk pre nego sto ga otvorim.

Realno, ne mozes da cujes zvuk ako nije uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja