Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Challenger(Jinlun JL250V)Sve vezano za ovaj motor i ideje za prepravke...

Recommended Posts

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

 

 

Ako Challenger ima 150kg, pojescu ga za veceru.

Pre bih rekao 200kg suv, cak mi se cini da sam negde i nasao taj podatak. Moj motor koji je dosta manji i sa primetno  manje gvozdjurije navodno ima oko 160kg(ne secam se doduse da li je suv ili ne), ali ga svakodnevno isterujem preko cigli, sljunka peska rupa i slicno jer mi je dvoriste u izgradnji i to ga guram u nazad ili okrecem po takvom terenu ( a tek sta sam iskopao zbog ukopavanja zadnjeg tocka ;D).

Forestovog Challlengera sam, ne bas jedva, primetno teze pomerio po ne bas idealnoj, ali mnogo ravnijoj podlozi od ove sa kojom se zezam svaki dan.

 

Nego da nadjemo neku stocnu vagu pa da se to ispita. ;)

 

Tomerc, mi smo takoreci u komsiluku, pa lako mozes i sam da uporedis.  :)

Nadji vagu i dolazim  ;)

A ako ne nadjes vagu nadji pivo, pa opet dolazim  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lebane

Ono shto cu ja verovatno na mom da ofarbam je sledece:

 

8OXtl_challenger23.th.jpg

 

I sa stop svetlima:

 

mSubp_challenger24.th.jpg

 

Samo bih mozda ovu plastiku ispod sedishta ofarbao u metalic ne u mat boju (mada sad i nisam siguran mozda i mat).

 

 

A branik neki nalik ovome:

 

nIWuT_55176037.th.jpg

 

 

 

Razmisljam da one vec postojece kofere presvucem eko kozom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

A kako bi izgledalo da se zmigavci i stop svetlo zatamni?

 

Znash kako izgleda??? Izgleda tako sto zavrshis na traumatologiji u urgentnom jer nad...ani vozac automobila iza tebe nije video da skreces ili kocish. Nem zezanja sa svetlima i tako nas ne vide kao da smo duhovi 8)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Peconi, ne bih da te ometam u stvaralackom zanosu al da ti to seckanje i sta vec planirash ipak ostavis za neko zimsko vreme , greota da ti motorin lezi na kanalu kadmozes da zverkas sojke po gradu ??? ???

Brate Oblake,pa tebe cekam 'tico da se oglasis! :D

Ma slazem se ja sa tobom,nisam sad ni mislio nesto krupno da mu radim,samo malo kozmetike.Mislis onda da vratim sve nazad kako je?

 

Je..es grunfovanje u sezon to cemo zimus polako, ajmo za vikend u Pancevo- Glogonj???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

Sto se tice V2 motora i motora koji rade na nikim obrtajima tj od 1000 do 7000 zvuk je fantastican.

Evo da ti docaram...

npr pravis razliku a i video si npr. apriliju rsv ili sl. i harlija ili sl. e tvoj je jedno 5-6 puta slabiju i slabije se cuje ako ti je motor na tvom motorciklu kao kod suze ima da zuji a ako je kao npr. harley onda ce ta tzv. prdi ipak ako je i jednocilindricni i sa standardnim auspuh ne zuji nego lupa tzv. prdi i kad ga obradis on ce da prdi al mnogo jace

Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Peconi, ne bih da te ometam u stvaralackom zanosu al da ti to seckanje i sta vec planirash ipak ostavis za neko zimsko vreme , greota da ti motorin lezi na kanalu kadmozes da zverkas sojke po gradu ??? ???

Brate Oblake,pa tebe cekam 'tico da se oglasis! :D

Ma slazem se ja sa tobom,nisam sad ni mislio nesto krupno da mu radim,samo malo kozmetike.Mislis onda da vratim sve nazad kako je?

 

Je..es grunfovanje u sezon to cemo zimus polako, ajmo za vikend u Pancevo- Glogonj???

U nedelju idem u Sremcicu http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33796.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

 

 

Ako Challenger ima 150kg, pojescu ga za veceru.

Pre bih rekao 200kg suv, cak mi se cini da sam negde i nasao taj podatak. Moj motor koji je dosta manji i sa primetno  manje gvozdjurije navodno ima oko 160kg(ne secam se doduse da li je suv ili ne), ali ga svakodnevno isterujem preko cigli, sljunka peska rupa i slicno jer mi je dvoriste u izgradnji i to ga guram u nazad ili okrecem po takvom terenu ( a tek sta sam iskopao zbog ukopavanja zadnjeg tocka ;D).

Forestovog Challlengera sam, ne bas jedva, primetno teze pomerio po ne bas idealnoj, ali mnogo ravnijoj podlozi od ove sa kojom se zezam svaki dan.

 

Nego da nadjemo neku stocnu vagu pa da se to ispita. ;)

 

Tomerc, mi smo takoreci u komsiluku, pa lako mozes i sam da uporedis.  :)

Nadji vagu i dolazim  ;)

A ako ne nadjes vagu nadji pivo, pa opet dolazim  ;D ;D

Je*es vagu ;D

 

 

 

Foreste bez blatobrana i bocnih plastika moze da se vozi, tako da grunfuj ti to polako, samo nek je na tockovima. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Foreste bez blatobrana i bocnih plastika moze da se vozi, tako da grunfuj ti to polako, samo nek je na tockovima. ;)

:D Tako ga i vozim ovih dana!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lebane
  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jesam,mora da se prosiri sijalicno mesto.Ja sam to prilicno improvizovano uradio,kao "privremeno" resenje:D

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=21595.msg284623#msg284623

ne treba ni da ti kazem da do danas nisam nista pipnuo,po sistemu,jel radi? radi....ne diraj!  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Led resen perivremeno do zime.Danas sam isekao branik,i prefarbao ogrebani deo fara.Stavicu neku slicicu sutra ;)

 

Kad moze da se svrati da se malo kibicuje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ma katastrofa je ispalo veruj mi,cista improvizacija,ali sam morao da uradim nesto na brzinu do sutra,zbog akcije.Treba to tek da se sredjuje,a ja sam lenj i nemam pojma...Ali bar cu skapirati neke stvari.One bocne plastike mi se nikako ne vracaju nazad(barem ne cele).Ajde ako imas vremena,svrati u ponedeljak,pa da me posavetujes! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Cimnucu te na mob u ponedeljak popodne pa se vidimo na konzilijumu.....sta da ponesem u kofercetu na motorchetu? Mislim da bi se BEKS naj bolje uklopio uz boju Sha ???olinca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja