Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Challenger(Jinlun JL250V)Sve vezano za ovaj motor i ideje za prepravke...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Vozio se malo pre malo i reko ajd da ga malo napicim.U 5-tu dodje do 100-tke sa 2/3 gasa i tu ostane bez obzsira sto mu navrtim do kraja,sta moze da bude?Kao da tu prestane i ne vuce vise preko toga,karburator bi trebao da je dobar posto ono prima gasa kada mu das od jednom kako su mi neki govorili za proverim pa zato reko da priupitam ovde za neki savet.Svecice su nove,aku nov,sve fino samo to mi nesto nije kako treba

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Da li je neko skoro iso na tehnickom sa challengerom?Imam bisage i rucne rolbarove pravljene pa mi rekli da skinem,i da li ce biti problema sto nemam fabricke rolove?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Prodjo tehnicki>sve morao da skinem,bisage,zadnju torbu,rollbar ...malo zakerao lik kaze nalepnica (mrtvacka glava) nije fabricka,reko batice ako moze neka ide jer nisam mogo da je odlepim,uslikao sa strane i proso.Cak i naslon pozadi kaze da nije fabricki.Do petka da predam i cekam tablice i nalepnicu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Princ 125 CHALLENGER 250

Zašto dozvoljavate da vas stoke nepismene i bezobrazne maltretiraju na tehničkom  ???  Pročitajte šta se tretira kao prerada ili pogledajte emisiju SAT gde baš govore o tom iživljavanju na tehničkim pregledima   i šta je PO ZAKONU !!!  

IMA LI NEKO ZADNJI TOČAK NA PRODAJU  ??? 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Svi koji tako traze ko meni ovaj to svesno rade ne bi li mu u djep stavio malo vise,al sto se mene tice malo su se zaebali :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger

Koje biste ulje preporučili za challengera? Proizvođača preporučuje 10w40 polusintetiku. Da li to odgovara za ove temperature? Koji proizvođač ulja bi odgovarao? Šta mislite o MOBIL 2000 MOTORNO ULJE 10W40? Koliko treba da se sipa da znam kad kupujem?Hvala unapred. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger JL250V

Ја сам сипао Тотал 4Т уље и задовољан сам за сад, исту количину сам сипао као колега - 1.4л. Вероватно ћу прећи на неко квалитетније у будућности, али док се агрегат мало не разради, јер је нов, боље да сипам јефтиније а чешће.

И обавезно нов филтер уља ХФ145, кинески фабрички је ужасан.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger

Pitanje oko tehničkog. Challenger ima bočne oklope sive boje. Planiram da ih farbam u crnu. Da li će biti problem sa tehničkim ako je prvo registrovan sa fabričkom bojom? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Zavisi od lika na tehnickom.Ja nisam imao kofre vec bisage.Sve morao da skinem da bi proso

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger

Znači da idem bez kofera na tehnički. Ionako ću da ih skinem. Mada me zanimalo za farbanje sivih bočnih oklopa. Challenger je crne boje, i ako ofarbam oklope u crno nema potrebe za promenom dokumentacije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
On 29.3.2019. at 7:08, Ilika je napisao:

Поздрав свима.

Има ли неко упутство за Челенџер?

Нашао сам на сајту, али стара објава.

И још једно питање. На сајту спринта има листа продавница резервних делова. Зна ли неко да ли је могуће купити оригиналне резервне делове код њих?

Хвала унапред

Evo ti prevedno na srpski

 

Uputstvo - Sprint Challenger.pdf

Screenshot_2019-07-09-02-14-29.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ljudi jel imao neko problem s menjacem, u smislu da tesko nekad menja kao da zapne, da lupne pri promeni i slicno. Ja sam od samog starta imao taj problem a novog kupio. Sad ima 10.600km na brojcaniku ali tera pa se pitam dal je to normalno kod njega(iako mi ne deluje tako) a nisam nigde procitao da se o tome pise. Hvala unapred.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Hvala brate. Planiram da sad sipam motul 5000 10w40 sto mu stoji u uputstvu za njega. Do sad sam sipao ipone 10w40 , elf 15w40 i neko ulje specijalno za V motor ali ista prica uvek

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja