Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Challenger(Jinlun JL250V)Sve vezano za ovaj motor i ideje za prepravke...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250
On 5.7.2018. at 9:49, BUKIKS je napisao:

Hahahahhaa ma nisam tako ispitivao kablove nego kad sam proveravao svećice držao sam kablove u ruci pa zato kažem da bih osetio da su probili  !!! 

Gde stoji pick-up kod njega ???  Nemam prekidač na ćopavoj,bio je neispravan i nisam mogao da nađem novi pa sam ga skinuo  !!!  

Nemoj prijatelju te znakove uzvika svuda da stavljas ;) Ne vicemo!!!

Kad si skinuo prekidac od copavca kako si prespojio na dzeku?Mozda te tu zeza.Pickup ti ide od namotaja za struju(sa leve strane dekle)Mada oni su izolovani ali proveri da izolacija nije ispucala negde.Jer tu idu 3 kabla od namotaja,2 od pickup-a i 1 za neutral.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Epa da se zapljunem i ja,pazario polovnjaka :D

Danas da se dogovorim sa covekom kad da idem po njega.nadam se da cu zvrsiti do kraja sedmice

Nego da pitam,prevoz ,posto nije registrovan,ove kuriske sluzbe koje su najpovoljnije?

Promenio član Pevac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Da,sa oglasa,vrteo se nisam ni video,bila veca cena no sto sam mogo se ispruzim medjutim spustio covek i najverovatnije do kraja nedelje bi trebao da odem da ga vidim licno i zavrsimo dogovor.

 

http://prntscr.com/k75b54

http://prntscr.com/k75bmf

http://prntscr.com/k75c1x

http://prntscr.com/k75cpy

Evo slika od sadasnjeg vlasnika

 

Ima tu dosta sta da se izmenja,malo poliranja i ciscenja da se dovede u punom sjaju posto koliko vidim sa slika da je malo zapusten a i rdja je pocela na pojedinim mestima

  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

PITANJE:Kakav je taj Kawasaki?Sve to zavisi kako je ocuvan i kako je vozen.On estetski moze biti perfektan ali mozda mu je motor na izdisaju?Sa kinezima ces sigurno imati nekih sitnih problema, ali ja sam moj prostudirao tako da mu znam sve mane i za te pare koje sam dao za njega mislim da boljeg nema.Jeste da mu fali malo brzine ali kako ko ,neko voli da vozi 80 neko u blokadu :neznam: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

E to me znam kakva je masina,presla je bas dobro i mozda je spremna za generalku a ruku na srce lepsi mi je challenger. Sto se tice brzine ne treba mi tih 20km brze koje ima japanac,da zelim brzinu uzeo bih sportnjake,zelim da uzivam u voznji a 90/100km/h je superiska barem za mene i ako ubedim suprugu da sedne iza mene :D.

   Razmatranje je jos uvek,ima lepih motora al ne zna se sta je ispod oklopa,ko sto rece moze biti nasminkan a unutra place za generalkom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Pa zavisi koliko si spreman da platis, ja da imam para bez razmisljanja bih uzeo nov challenger.Iako je nov i u njega bi moralo da se ulozi jos za nove gume,far i te sitnice.Taj sto si ti gledao sad je spustio na 600 evra u pocetku je bila 800 ;) A vidim da mu ni kilometraza ne radi napisao da je presao 8000 a na satu stoji 599 ;) a izgleda se ne i ne vodi na njega :grr: Ja kada sam kupovao motor na 4 mesta sam gledao i na sva  4 mesta u motoru nije bilo goriva.Na prva 3 mesta motor se nije vodio na prodavca i on vam da broj od "vlasnika"medjutim kad pozovete ljudi se cude o kakvom moturu pricam?Ni 4 koji sam gledao i pazario nije se vodio na prodavca ali na srecu vodio se na njegovog druga pa sam to zavrsio brzo.Tako da vodite racuna kada kupujete motor oko prenosa jer ovde se bajkeri predstavljaju kao posteni ljudi ali na zalost ima dosta i prevaranta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Sve sto si reko stoji,sryy al mislim da na forumu se oslovljavamo sa 'ti'(barem ja forume koje posecujem).Da imam para za nov odmah bi ga uzeo jer 1000e misli da je super cena za ovaj motor al jbg nemam toliko.Ima jedan motor koji izgleda tip-*top,cena 850e mozda ga spusti na 800,2014god,preso 8000 i registrovan je do aprila,covek ga prodaje zbog zdrastvenih problema,to je 200e manje od novog + 100e za registraciju+gume+far izdje 350 vise za nov a ovaj je bas pravljen za svoju dusu pa cu videti.

 

http://prntscr.com/k96b6j

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Challenger stigo:jee1:,Probali ga i izdrzao nas dvojicu(200kg) od Lazarevca do Bonika(25Km do Leskovca)

Malo bili i po gradu nesto radi nekih obaveza(BG) i napravili 400km

Motor ide fino,momak koji ga je vozio ga bas nije stedeo,ispod 100-tke samo na uzbrdicama

Ja prezadovoljan,sutra slike,ciscenje,nekih obaveza oko ugovora itd :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Iso kod majstora da pitam za auspuh,kaze da uradi mi ceo ,prohromski 130e,jbt nije li to mnogo,kaze da dobija na obtnom momentu u startu i ima odlican zvuk,na moje da li mogu da ga izbusim samo kaze nista to ne valja,dodje kao da vuces serpe po ulici.

   E sad Vas pitam moji drugari,sta raditi,da li ima negde auspuh da se nadje za challengera da ima onaj groktuci zvuk ili nesto drugo,svaki savet dobrodoso?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger
On 10.8.2018. at 12:08, Pevac je napisao:

Iso kod majstora da pitam za auspuh,kaze da uradi mi ceo ,prohromski 130e,jbt nije li to mnogo,kaze da dobija na obtnom momentu u startu i ima odlican zvuk,na moje da li mogu da ga izbusim samo kaze nista to ne valja,dodje kao da vuces serpe po ulici.

   E sad Vas pitam moji drugari,sta raditi,da li ima negde auspuh da se nadje za challengera da ima onaj groktuci zvuk ili nesto drugo,svaki savet dobrodoso?

Jel imš neki kontakt tog majstora i gde se nalazi, pošalji u pp. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Chelenger ima jedan iduv i ne znam kako se cuje kada se izvadi prigusivac ali moj Mondial se cuje extra sa 2 izduva.Ali nije bas prijatan zvuk na 100km tako da je bolje busiti po malo pa ako ti se ne svidja skini ceo.Ali obavezno probna voznja ne da ga turiras na mastu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Shadow VT 750

Sve je to super za voznju po gradu 5-10min..al neka duza voznja zna da bude zamorna..a ja u usi ne mogu da stavljam cepice..

Ako si vec resio, pre nego sto ga odvezes kod majstora, izbusi auspuh..mozda i dodjes do zvuka koji ti odgovara za dzaba..

Ili ga lepo isprazni, onaj nastavak na burgiju za secenje i udri po auspuhu..isprazni ga skroz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

А онда ћеш технички да прођеш са све сертификатом од бушилице :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Nisam bio kuci,bio u banji 10 dana,sutra cu da ga upalim malo,dugujem slike videcu da ga uslikam al imam milion obaveza

Kobra 988:poslo sam ti na PP majstora za auspuhe,ne znam da li smem ovde zbog reklamiranja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 150

@Pevac pozdrav, interesuje me kakav je challenger za voznju, koja mu je max brzina i potrosnja? Video sam slike i sta ce reci osim PRELEP MOTOR i puno lepih kilometara da provedes na njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Hvala puno,smoje strane gledista motor je dobar za tu kubikazu,i ja se jos prilagodjavam tako da ne znam bas puno,ima u temi misljenja od ljudi koji su ga imali mnogo duze,ja sam ga tek uzeo.Sto se tice potrosnje i tu je sve receno,ako ga nacepim max  trosi 5.5l ovako na 70/80 trosi oko 3.5l.Max brzina ne znam jer ne pokazuje tacno ovaj sat,gurao sam ga do 115 na satu ,provericu koliki mu je max sa drugom iz kolima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

5,5 l ? Много је у било каквим сегментима вожње ? До 4 плафон 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ja sam terao keeway supershadow 250. Masina je ista, ram je verovatno malo laksi. Potrosnja je bila max 3.15l/100km i to kada sam ga terao po autoputu 115km/h. Opustene voznje 80-90km/h je bilo ispod 3l ( po prospektu 2.4l ali je to malo, mada dostizno uz laganog vozaca i laganu voznju). Chalenger ako je dobro nastelovan trebao da tresi malo više, ali daleko ispod 5.5l/100km.

 

Sto se tice challangera ja sam ga gledao da kupim davno ali kada sam seo  i provozao ga odmah sam odustao. Visok sam 178cm i ovo nije motor za te gabatite, treba neko duzi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Meni je toliko potrosio sa nama dvojicom(200kg) na auto putu sa max gasom,znaci rucka nema gde vise:)

Solo voznja(107kg moja tezina)trosi oko 3.5,nisam ga bas tacno istestirao,kad uradim javicu,sa brzinom od 60-80km/ha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja