Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Challenger(Jinlun JL250V)Sve vezano za ovaj motor i ideje za prepravke...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Sprint Challenger

Ako ima ajnspritz i vakumsku sigurno ima vise snage masina nego u challengera a i lepo izgleda stvarno. I cim ima Italjet licencu sigurno je dobro odradjen. E sad Zivkovicu izvini tek sam sada video.. Rado bi postavio sliku jer sam sad zavrsio ofarbane bocne plastike u crno mat i stavljena Guma sto sam pisao da sam uzeo ali neznam kako se postavljaju slike... Jer mozes mi pomoci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ako ima ajnspritz i vakumsku sigurno ima vise snage masina nego u challengera a i lepo izgleda stvarno. I cim ima Italjet licencu sigurno je dobro odradjen. E sad Zivkovicu izvini tek sam sada video.. Rado bi postavio sliku jer sam sad zavrsio ofarbane bocne plastike u crno mat i stavljena Guma sto sam pisao da sam uzeo ali neznam kako se postavljaju slike... Jer mozes mi pomoci?

 

Smanji rezoluciju slika.

Udji u glavni editor za slanje poruka.

U levom uglu imaš Attach Files, klikneš na to i odabereš željene fotografije sa kompa.

Ako ne smanjiš rezoluciju, nije bitno, samo će biti teško za gledanje ovde...

  :takoje::na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Šabac / Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Challenger JL250V, Qingqi QM125-2D

Ova virago 250 masina je jedan jako lep paket, pogotovo ako ima injection, mislim da na svakom motociklu moze jako lepo da odradjuje posao. U zavisnosti od zelja naravno, ali realisticno gledano. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Sprint Challenger

post-34986-0-86448500-1442086407.jpg

To je moj Challenger tek sam uzeo nove bocne plastike i sredio ga ispolirao Chrom delove promenio mi majstor gumu zadnju i stavio sam rese kozne na poluge:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: sprint challenger 250cc

Pozdrav!

vratio se sa jednog IZUZETNOG puta :) krenuo iz Beograda, prespavao u Leskovcu pa pravac Grcka...bio smesten u Nea Flogiti a obisao celu Kasandru, Sitoniju i Solun...

sve ukupno oko 2000 km.. challenger, naravno na visini zadatka :)

nikakvih problema nisam imao.. konjic, sa mnom (84kg), mojom suvozacicom (52kg) i dva ranca (oko 15kg) na ledjima trosio oko 4l na 100km, voznja na otvorenom oko 100km/h..u rezervoar staje nesto vise od 15L i sa punim rezervoarom sam prelazio oko 380 km..samo je crkla prednja sijalica, zamenio rezervnom koju sam poneo za svaki slucaj i to je to :)

jos jednom hvala lord_oblivion-u :)

 

20150907140600.jpg

20150907141244.jpg

20150907162630.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: sprint challenger 250cc

hvala da ti se ne vrati :)

trenutak nepaznje, klizava kaldrma..nije strasno, desna ruka i noga oguljena jer se ``nasukah`` na pesak..za prvo padanje nije strasno :)

zato staro dobro pravilo..prilagodi voznju uslovima puta :) jbg...

izvinjavam se zbog off-a..

zvao massetechnik iz NS-a i tamo je 7200 nov far..po oglasima ima za 50 evropskih a na Aliexressu nadjoh gotovo identican far za 26 evra

http://www.aliexpress.com/item/6-3-4-Motorcycle-Chrome-Bullet-Headlight-for-Harley-Chopper-Touring-Free-shipping/739931868.html

pa cu najverovatnije njega da pazarim...migavce isto preko Alija za 9 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Šabac / Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Challenger JL250V, Qingqi QM125-2D

Juri dragstar ili slican far. Far je velik 18cm precnik. Kvakitetna sociva i netalni je (hromiran) kosta oko 30-35e. Meni je jedan pobegao za 35e. Mislim da ce bolje da radi posao, kao i da ce lepse da izgleda. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: sprint challenger 250cc

Juri dragstar ili slican far. Far je velik 18cm precnik. Kvakitetna sociva i netalni je (hromiran) kosta oko 30-35e. Meni je jedan pobegao za 35e. Mislim da ce bolje da radi posao, kao i da ce lepse da izgleda. :)

 

malopre stigao far od dragstara, platio 4000 din, bas je lep... migavce i retrovizore narucio preko Aliexpressa, trebalo bi za 2 nedelje da stignu...i sve plastike i rezervoar idu u mat crnu boju, to je novina :)

imam dilemu samo oko felni...ove originalne su iz nekog razloga matirale i pobelele nepravilno..pa se razmisljam da li da osmirglam i ofarbam u istu sivu za felne ili da prefarbam i njih u mat crnu...ne znam kako kod vas, ali meni zadnja felna cesto bude prljava od podmazivanja lanca...

svaki predlog je dobrodosao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger

I ja sam planirao da felne odradim u mat crnu, posto cu verovatno i auspuh, jer ni poliranjem nisam mogao da mu vratim sjaj. Migavce sam i ja uzeo na aliexpresu. A gde si uzeo far od drag stara? Ja sam na mom planirao da zamenim grlo za sijalicu da mogu da koristim h4 posto se nocu jako lose vidi sa njegovim standardnim osvetljenjem. Cak mi je i kratko svetlo bolje od dugog. Tako da nesto moram da promenim po tom pitanju. Mislim da bi felne bile simpa u crnoj mat boji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja