Jump to content

Moto Zajednica

Koji kineski cruiser do 1200 e nov..

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder 125cc

Kosooki pogledao sam onaj link sto si mi poslao, motor je extra odrzavan i u odlicnom stanju, ali meni treba iskljucivo nov motor... :) ne bih polovnjake.. nije da me ne zanima nego nekako novo je novo a i duze traje 0takoje.gif e sad za 1200e razmisljao sam o Keeway Superlight 150... ima veliki rezervoar i izgled motora me nekako podseca na Harley Davidsona.. a Keeway je jedna od jacih kineskih firmi..... e sad sta mislite o njemu, jel imao neko iskustva sa njim... odnos cena/kvalitet.. hvala na brzim odgovorima.. Dacha654321 hvala na informaciji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Kao što je zabluda da italijanski motori imaju dušu, ne, polovni motori imaju dušu a konfekcija ostaje konfekcija. btw, dok stignes do kuce sa novim kinezom on postane polovan i izgubi 30% vrednosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Kosooki pogledao sam onaj link sto si mi poslao, motor je extra odrzavan i u odlicnom stanju, ali meni treba iskljucivo nov motor... :) ne bih polovnjake.. nije da me ne zanima nego nekako novo je novo a i duze traje 0takoje.gif e sad za 1200e razmisljao sam o Keeway Superlight 150... ima veliki rezervoar i izgled motora me nekako podseca na Harley Davidsona.. a Keeway je jedna od jacih kineskih firmi..... e sad sta mislite o njemu, jel imao neko iskustva sa njim... odnos cena/kvalitet.. hvala na brzim odgovorima.. Dacha654321 hvala na informaciji :)

 

 

tvoja je odluka i tvoje pare

ja sam pokusao da pomognem obojici :)

tebi da za manje pare dodjes do bezmalo novog motora, a zokiju da nastavi da sredjuje traktorce, a prava je greota sto mu stoje radovi

takodje, cena nije fiksna koliko sam ga ja razumeo ;)

 

sto se kupovine novog kineza tice, moram se sloziti sa japanx i ratboy

ja sam takodje pre 6-7 godina kupio nov kineski skuter 125ccm za 2000e

motor se pod jedan raspao posle par godina eksploatacije (mislim na periferije kao sto su plastike, svetla.... agregat je radio bez greske), pod 2 sada takav, sa daleeeko boljom zavrsnom izradom se moze kupiti za 1000e, a ja sam moj u vreme kad su mi ga ukrali mogao prodati za 300

 

cena im brzo pada do neke granice i vrlo brzo izgubis dosta novca, a kvalitet, posebno u ovim vecim klasama, su podigli na vrlo zavidan nivo, tako da motor od 10ak hiljada km, ako nije trotinet od 50ccm, je prakticno nov

 

ja licno, ako bih kupovao kineza, ni lud ne bih kupio nov

manje/vise tako razmisljam o kupovini bilo kog vozila, ali opet, kad kupis veci nov motor neke vazece firme, to je ipak gust, ali opet nepotrebno bacanje novca

 

 

@japanx - kosooki = sky (skyline ;))

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Kolega sa foruma Zoran032 prodaje Princa 250cc, veoma povoljno, sa ksenonima i jos dodatne opreme. Motor je dve godine za redom isao put Dubrovnika, i mislim da je jedan od onih primeraka

koje bi svi zeleli da kupe. Detaljnije iformacije imas u mom potpisu, ako vec ne mozes da nadjes oglas. Pozdrav i srecna kupovina :)))

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Kosooki pogledao sam onaj link sto si mi poslao, motor je extra odrzavan i u odlicnom stanju, ali meni treba iskljucivo nov motor... :) ne bih polovnjake.. nije da me ne zanima nego nekako novo je novo a i duze traje 0takoje.gif e sad za 1200e razmisljao sam o Keeway Superlight 150... ima veliki rezervoar i izgled motora me nekako podseca na Harley Davidsona.. a Keeway je jedna od jacih kineskih firmi..... e sad sta mislite o njemu, jel imao neko iskustva sa njim... odnos cena/kvalitet.. hvala na brzim odgovorima..  Dacha654321 hvala na informaciji :)

 

Ja ga vozim evo peta sezona,skoro 50000 km preso,jes da moram komplet amortizere da sredim zbog ovih nasih puteva ali sve u svemu extra :takoje: , u prvih dve sezone mu je otpalo sve sto treba i tako to,da nesviram mnogo jedan od boljih kineskih kruzera.Jedina mana mu je sto je 150 ccm,da je 250 ehhh,pozz  :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Sprint u Novom Sadu ima Junlune 250 i Challenger-a, koliko se secam na sajmu su bili negde oko 1300 eur. Po meni je PRINC 250 dovoljen snage, pazljivijei lepse je sklopljen od Kinroad-a, relativno pouzdana sprava, sasvim ok za vozikanje. Delova ima, identican je Kinroadom 250, Quinqi-jem i slicniom bratijom.

 

03_prince_250_01.jpg

 

Challenger ima veci potencijal za "sredjivanje", ali hoce da ima i problem sa neravnomernim rasporedom smese na prednji i zadnji cilindar. Inace je masina kopija Viraga 250, delovi pasu, tako da mozes vremenom da ga "oplemenis" Yamahinim delovima.

 

01_challenger_01.jpg

 

Slazem se da je Keeway kvalitetniji kinez, ali bih odmah iza njih stavio Jinluna, a razlika izmedju 250 i 150 ccm je prilicno velika, narocito kada vozis jos nekoga sa sobom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

http://leopard.ref.studiotibor.com/srb/cat_motorcycles.asp V3 :takoje: ali čoperovski fazon je više V5 :moto3:

http://www.polovniautomobili.com/leo-pard

 

Koliko god mi bilo teško da preporučim uvoznika i njihovu prodaju :bljak: , činjenica je da su CF moto V5/V3 najbolji NOVI kruzeri koji mogu trenutno da se nađu za 109000din, odnosno oko 1090 eur + registracija 110 eur :lud:

 

Dakle, ako ti netreba menjač već samo udobnost onda su ova dva pravi izbor :takoje:

 

što se mojih iskustava sa Cf-moto tiče u ponedeljak vam šaljem detalnju priču sa sve slikama :zvizduk: Pozz :zdravo:

a ja sam mog prodao zbog nemogućnosti parkiranja na željenom mestu, a garažu nisam heto da zakupljujem ....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder 125cc

E sad ljudi, svidja mi se i Challenger, ali nekako Keeway Superlight,.. mi vise Pasee... nekako ima taj cruiser izgled tj coper... sad ne znam sta da radim... Duhh kaze da ga koristi vec 5 sezona 1lol.gif1lol.gif1lol.gif sto je i dobro,ali posto je razlika izmedlju 150cc i 250cc velika... i posto mi se toliko Superlight svidja, jedino da uzmem da mu stavim jaci motor... od 250 cc.. samo ne znam da li se to isplati :(1jok.gif inace ja imam samo 18 godina :) hvala vam na uputstvima i detaljnim informacijama. 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

razmisljas kao da imas 15 godina

 

hoces da kupis iskljucivo novog kineza jer je to sigurnije :lud:

 

onda ces tog novog kineza da podvrgnes tretmanu promene motora i instalacije i ko zna cega jos za xxx para i dobices sta? :lol: :lol: :lol:

 

idi bre na bazen, kupi propusnice za sve para i za kusur neka ti ostane za sladoled.. mani se motora za sada..

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F , 2001 god.

E sad ljudi, svidja mi se i Challenger, ali nekako Keeway Superlight,.. mi vise Pasee... nekako ima taj cruiser izgled tj coper... sad ne znam sta da radim... Duhh kaze da ga koristi vec 5 sezona 1lol.gif1lol.gif1lol.gif sto je i dobro,ali posto je razlika izmedlju 150cc i 250cc velika... i posto mi se toliko Superlight svidja, jedino da uzmem da mu stavim jaci motor... od 250 cc.. samo ne znam da li se to isplati :(1jok.gifinace ja imam samo 18 godina :) hvala vam na uputstvima i detaljnim informacijama. 1jee1.gif

 

Ti sa osamnaest godina i ne mozes zakonski da vozis 250 ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Limit 125ccm je do 18 godina, a od 18 ide 34kW.

 

Ako hoces superlight sa 250 ccm, onda se istegni malo vise pa uzmi Cruiser-a

 

dc74697d85e6-640x480.jpg

 

 

al to nece moci za te pare koje si planirao...

 

Prabacivanje masine je pozamasan i skup posao, ne isplati se, bolje nemoj to planirati.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder 125cc

Ipak sam odlucio da ne kupujem kineza .. nznm ni koliko su pouzdani.. msm kinez ko kinez brzo se kvari iako sam se mng nalozio na Keeway Superlight....probao sam ga i deluje mi solidno ali ipak je to kinez... nznm sad gledao sam malo poznatije marke I naleteo na Yamahu Virago 125/250 cc i Suzuki Intruder 125... jel neko upoznat sa njima i kolika je trenutna cena novog,cesljao sam net i ne mogu da nadjem -.- izvinjavam se na offtopic!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja