Jump to content

Moto Zajednica

Koliko vredi GSXR SRAD 600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Interesuje me neka prosecna vrednost dobrog SRAD-a 600ccm 1999 godiste.

Motor je neregistrovan.

Prodaje ga moj komsija i ceni ga 2500e,sto je mislim ipak puno...na satu stoji 16 000km,mada moguce da je smanjena kilometraza ali nikad se ne zna...

Svaki savet je dobrodosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Koliko je onda fer cena za GSXR SRAD 600 koji je neregistrovan u solidnom/dobrom stanju?

1900-2000e ?

750 bi mi bilo mozda ipak prejako za pocetak,pa zato vise ciljam na 600.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Koliko je onda fer cena za GSXR SRAD 600 koji je neregistrovan u solidnom/dobrom stanju?

1900-2000e ?

750 bi mi bilo mozda ipak prejako za pocetak,pa zato vise ciljam na 600.

to sam i ja mislio, uzmi 750 neces se pokajati, ja sam vozio 600 razlika je ogromna u snazi motora kao i ogibljenju ponasanju na putu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

I meni je uzasno sumnjivo,ali ako ga da za 1800-1900e,mozda i kupim.

 

Sad je ionako gotova sezona maltene,pa cu da cekam zimski period i pad cena,pa pravac u lov ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 TURBO

a da ti buraz pogledaš u nemačkoj koliko takav motor sa tom kilometražom košta. dodaj tu par dana vožnje kombijem po njega, carina, porez, registracija špediter itd. pa ćeš i sam da shvatiš da li je to skupo ili nije. da ti ja prodam mog srada 99 godište stritfajtera takozvanog sa dosta ozbiljne opreme. stoji kod mene u sobi istekla registracija.biće za koji dan slike nadam se. ja sam ga dovezao pre nekoliko godina iz nemačke i znam koliko to tamo košta. čuvaj se onih iz italije i amerike i priča kako to tamo košta 1000 evrija. ja sam po moj motor išao kombijem, spavao u kombiju 5 dana i znam šta sam video i koliko to košta. dolazi zima i nemoj žuriti. pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

a da ti buraz pogledaš u nemačkoj koliko takav motor sa tom kilometražom košta. dodaj tu par dana vožnje kombijem po njega, carina, porez, registracija špediter itd. pa ćeš i sam da shvatiš da li je to skupo ili nije. da ti ja prodam mog srada 99 godište stritfajtera takozvanog sa dosta ozbiljne opreme. stoji kod mene u sobi istekla registracija.biće za koji dan slike nadam se. ja sam ga dovezao pre nekoliko godina iz nemačke i znam koliko to tamo košta. čuvaj se onih iz italije i amerike i priča kako to tamo košta 1000 evrija. ja sam po moj motor išao kombijem, spavao u kombiju 5 dana i znam šta sam video i koliko to košta. dolazi zima i nemoj žuriti. pozdrav.

 

 

e nasmeja se brate,kakve to ima veze jesi li isao po motor kolima ili sleperom.zbunio si decka sad do kraja

on pita jel mnogo za taj motor toliko para ti mu naprica celo putesestvije .....

 

znas brate da sam ja po moj motor isao mesec dana,spavao u vozu i jeo po pijaci znas li ti koliko me kosta

nema tih para koje ne bih uzeo za njega :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

price da u italiji ima motora za dz su za malu decu...trenutno su u italiji skuplji motori nego kod nas...sto se tice tog srada, po meni taj dizajn je bio uzasan i kad je izasao a tek ga je sad pregazilo vreme...moj misljenje je 1600 max

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Brate da ti ja kazme nesto za srada :)

 

za tih 2500 e koji cena taj lik mozes da zumes k1 ili k2 koji je mnogo lepsi od srada i noviji direktno ubrizgavanje i tako to...ako je u dobro stanju taj srad sto te zanima do 1900 evra uvrglave 2000e ako je stvarno do jaja motor ovako nemoj da bacas pare pa se posle zajebes veruj mi :) pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Pratim oglase za SRAD-ove od trenutka postavljanja teme jer sam se zainteresovao za njih i vidim da idu od nekih 1700-2500e modeli 600 i 750,samo sto je stanje i legalnost motora pod upitnikom dok se ne ode pogledati motor sa mehanicarom.

Ne zurim ja sa kupovinom,ali pitam informativno da znam kako se otprilike krece realna cena za dobar motor posto planiram uzeti za pocetak SRAD 600,pa kasnije ako dozvole finansije,preci lepo na K1 model koji ima linije i boje bas po mom ukusu,a i K1 modeli se krecu dosta skuplje od 2500e,barem po oglasima koliko sam video.

 

Ja cu jedva mozda da skrpim za pocetak i ovih 1800-2000e za SRAD-a,tako da K1 ispada iz opticaja barem nekoliko narednih godina iako bih voleo njega da uzmem odmah i da ga ne menjam uopste (K1 600 plavo beli)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

ma vozio sam i gsxf 600 od druga i nekoliko puta cbr 1000f od caleta,tako da mi nije strana voznja motora,menjanje brzina,kocenje,otpustanje kvacila uz blago dodavanje gasa i kretanje,ali to sto sam vozao,to je bilo svega mozda 30km otprilike,ali dovoljno da osetim cari motora :)

 

vozao bi ja to svaki dan po 20-30km i praksao se polako,ali niko ne da motor ;),pa se mora uzeti svoj licni cim se zarade pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

To jeste :) ipak iskreno ni ja ne volim da dajem motor jer kad sam davao pre imao sam 125 i ovaj ga zgazio i od tada ne dajem...ako sam ti dao da provozas ne moras da ga gazis :) kupis ne dajes nikom cuvas i eto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Naravno,najbolje je imati samo svoje,ne davati,ali ni ne traziti od drugih...ja ionako cuvam svoje,ne kidam,sto znaci da cu tek prema tudjem da se odnosim jos pazljivije :),lagano do 5000-6000 da se oseti malo upravljanje i ubrzanje,kocenje,skretanje itd...osnovne stvari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja