Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XJ600N

Recommended Posts

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Moze neko misljenje i savet o Yamahici XJ600N?

Naleteo sam na jednog u odlicnom stanju...presao 13000, 98. godiste...perfektan.

 

Sta mislite o ovom motoru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ja sam posedovao jednog ove godine, '94g, 25000 presao, radio kao sat..  Dam ortaku jedan krug i CRASH...  Nikad ga necu prezaliti...  Mnogo lepsi od istog Diversiona (meni bar), retro fazon, miran, jako upravljiv i dovoljno jak, bar za pocetnike...  Za grad, malo dalje relacije, odlican...  Nisam prelazio bas hiljade km da bi ti rekao kako podnosi duzi put, ali je udoban za razliku od ovih sportaka...  Kasnije sam trazio nesto u njegovoj klasi i nisam nasao nista slicno, uporedjujuci, kvalitet, snagu, kubikazu i ostale performanse za te pare. Ne znam koliko taj kosta, ali motor je odlican... Jedino sto mi se nije svidelo je vazdusno hladjenje, ali taj '98 mislim da ima u kombinaciji sa uljnim..  Nisam docekao one vrucine od 40+ stepeni da ga probam, ali i ovaj sadasnji sa vodenim se znojio  :)  I nadam se da taj ima dva diska napred, jer ovi stariji modeli nisu imali, to mi se isto nije svidelo.. Sve ovo ti kazem iz svog skromnog iskustva, jer sam relativno nov u svemu..  Ali, ako hoces da se udobno vozis (ne bas kao na BMW-u  :D ) i uzivas u voznji, kad ti dodje da zavrsnes gas da ti ne manjka, to je pravi motor...  Mozda malo skuplji koji mi je zapao za oko u slicnom fazonu je bandit...  E sad 400ccm, 600ccm, koliko para toliko muzike..  Sve u svemu, proburgijaj jos malo po forumu, sajtovima...  No, nista dok ne sednes i probas  ;)  Zavisi sta zelis...  Neko na njega ne bi ni seo, drugi bi ga vozali dok se raspadne...  Ako tebi odgovara i lezi, i nama je odlican  ;D  .... Nadam se da sam bar malo bio od pomoci...  Pozzz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

XJ600N je nesto sto ja planiram sebi uzeti u skorije vreme jer sam stvarno cuo od dosta ljudi da je odlican motor a i cena mu je dosta niza od slicnih modela u njegovoj klasi

Djeneral koliko para ti traze za taj ako nije tajna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

trenutno se nalazimo na 2800 ali pokusacu jos malo da sredim cenu...a imam i Yamahicu Aerox koju bi dao u zamenu pa ko zna sta ce biti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja