Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Skoplje Macedonija
  • Motocikl: shinarey 200

ja sam vlasanik sada vec treceg kineza (zongshen 175, herk 200 i sada shinarey 200)tako da mogu da uporedim voznju ovih modela.

 

sa prvim (zongshenom 175) bio sam jako zadovoljan, veoma lak za upravljanje, snag motora ne bas velika, ali dovoljna za gradsku i lokalnu voznju,(nazalost ukali su mi ga)

sa drugim (herkom 200) nisam bio zadovoljan, nestabilan u krivinama, zadnji deo mi je bezao nekontrolirano, menjac je bio stariji model(sve brzine su isle nagore) pa mi je trebalo vremena da se naviknem, amortizacija nikakva, pa sam ga zato prodao.

   sada imam shinarey 200 sa kojim sam generalno zadovoljan-mala potrosnja, anatomski polozaj tela pri voznji, paljenje odlicno,zadnji amortizer pretvrd, menjac solidan, gume sam odma po kupovini promenio, one kineske su bile pretvrde(imao sam osecaj da cu proklizati) pa sam ih zamenio sa skupljim (sigurnijim)gumama. snaga motora nije velika pa sam zbog toga na duze destinacije(sa dvoicom na motoru) vozio 70-75

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Poštovane kolege

Od nedavno sam vlasnik Keeway-a speed 125 ( kupio od prijatelja). Motor je očuvan pa sam ga zato i uzeo, a njemu je bio višak. Zanima me obzirom kako za njega je teško doći do dijelova koju mašinu bi mogao ubaciti u slučaju potrebe?

Ima li neko iskustva? Hvala 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Mislim da se prerano brines, nece to tek tako da crkne. Delovi su manje vise generički kineski... To je kopija yamahe ybr 125 ali cisto sumnjam da pasu delovi agregata.

Bolje pogledaj kakav ti je rezervoar iznutra dok ne bude kasno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Машина је Хонда CG 125, стилски дотерана споља и мислим да за делове не треба да бринеш.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Lešak
  • Motocikl: Nemam trenutno

Извињавам се за упад, али свуда питах, па да покушам и овде, има ли можда неко на продају Регал Раптора 125? Унапред хвала и опраштајте ако сам промашио тему

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja