Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Jao ljudi kako ja ceznem za nekom takvom voznjom ali mi ovi datumi nikako ne odgovaraju!

Sto se imena kluba tice mislim da je SHAOLIN extra samo mozemo da zamenimo ono riders sa bikers ili nesto u tom fazonu!

E zaista bi bila fora da se pojavimo na nekom skupu onako sa kinezima!

Ja planiram neki put sad u toku leta obavezno pa sam rad za bilo kakve dogovore.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Naravno da bi bila fora! Dobro de,ko nem moze u Kulu,ne moze,jbg,nego stvarno bi bio red da se okupimo uskoro.Ima skupova svakog vikenda.Ponekad i po dva paralelno,samo da se mi dogovorimo,nije bitno gde.Ipak je i lakse,i lepse,a bogami i sigurnije u grupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Gudurica kod Vrsca

Braco kinezi pomagajte ;D

Pre svega veeeliki pozdrav.

Nije me bilo skoro dva meseca a za to vreme moj matori je povremeno vozio mog kineza.

Kada sam se vratio primetio sam da su mi prednji amorizeri meksi i da su nizi za skoro 7-8 cm.

Prvo sam pomislio da je pukla opruga al onda sam primetio da je sraf koji drzi oprugu mastan i opusten.

E sad, interesuje me dal neko zna koje ulje ide u amortizere i koji bi nivo trebao biti.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

Naravno da bi bila fora! Dobro de,ko nem moze u Kulu,ne moze,jbg,nego stvarno bi bio red da se okupimo uskoro.Ima skupova svakog vikenda.Ponekad i po dva paralelno,samo da se mi dogovorimo,nije bitno gde.Ipak je i lakse,i lepse,a bogami i sigurnije u grupi.

Ma samo za pochetak da se par nas upoznamo, posle sastavljamo lanac prijatelja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Lepo bi bilo da bude neka laganeza tura, i taman u grupi smo sigurniji (sto neko rece), i taman kad neki japaneze pocne da se mangupira cas ga ispresavijamo i nastavimo dalje. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Znaci dobro je prosao moj predlog za Shaolin :) Sta mi veze smo Riders, Shaolin monasi su Fighters a mi Riders ;D ;D Sta kazete?

 

Probacu da odradim logo pa cu ga staviti ovde, imam fine ideje samo ih treba uraditi. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Drugari,danas malo googlao,pa nabasam na ovo :

The Chinese Motorcycle Club of Denmark

Interesantno,a ima ih i u UK

@Grdoje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Braco kinezi pomagajte ;D

Pre svega veeeliki pozdrav.

Nije me bilo skoro dva meseca a za to vreme moj matori je povremeno vozio mog kineza.

Kada sam se vratio primetio sam da su mi prednji amorizeri meksi i da su nizi za skoro 7-8 cm.

Prvo sam pomislio da je pukla opruga al onda sam primetio da je sraf koji drzi oprugu mastan i opusten.

E sad, interesuje me dal neko zna koje ulje ide u amortizere i koji bi nivo trebao biti.

Pozz

 

Procesljaj malo po forumu nacices neke teme o amortizerima i uljima.

A za nivo,nadji negde "Service Manua"l za tvoj model, posto posedujes Keeway mislim da nece biti problem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Braco kinezi pomagajte ;D

Pre svega veeeliki pozdrav.

Nije me bilo skoro dva meseca a za to vreme moj matori je povremeno vozio mog kineza.

Kada sam se vratio primetio sam da su mi prednji amorizeri meksi i da su nizi za skoro 7-8 cm.

Prvo sam pomislio da je pukla opruga al onda sam primetio da je sraf koji drzi oprugu mastan i opusten.

E sad, interesuje me dal neko zna koje ulje ide u amortizere i koji bi nivo trebao biti.

Pozz

Druze najbolje bi bilo da nazoves servis i pitas ili jos bolje, da odneses motor na servis da ti strucniji ljudi to pogledaju i da rese problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Braco kinezi pomagajte ;D

Pre svega veeeliki pozdrav.

Nije me bilo skoro dva meseca a za to vreme moj matori je povremeno vozio mog kineza.

Kada sam se vratio primetio sam da su mi prednji amorizeri meksi i da su nizi za skoro 7-8 cm.

Prvo sam pomislio da je pukla opruga al onda sam primetio da je sraf koji drzi oprugu mastan i opusten.

E sad, interesuje me dal neko zna koje ulje ide u amortizere i koji bi nivo trebao biti.

Pozz

 

Potrazi negde na forumu kako se menja ulje na amortizerima, a imas i po netu manual-a da nedjes. Ne bi trebalo da je nestto previse komplikovano da nisi sposoban sam da uradis.

Ako ne nadjes manual za keeway-a skini za nekog slicnog kineza, ili jos bolje nazovi servis i pitaj njih - verujem da im nece biti problem da te posavetuju za to sto te interesuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

drugari,

danas naletim na ovo:

http://www.dijalog.info/LF200.html

Ajmo,prokomentarisite malo,meni se cini da ce iz Kine tek da dolaze bruka masine 

jaako bruka...pogotovu phoenix..ako ste voljni da ga rasklapate pred svako paljenje....odma uzimajte... >:(

 

Verovatno samo phoenix, sa drugim kinezima nema toliko problema :P

 

Ovo bi mozda nekom bilo interesantno Jonway-YY250.jpg. Skoro identicna kopija BMW Scraver-a. Da li ce ga biti na trzistu ili ne verovatno cemo saznati tek sledece sezone. Po mom misljenju ne bi bilo lose da se obogati ponuda kineza. Uglavnom su ili skuteri ili kruzeri.

Naravno najjaca verzija koja po specifikacijama razvija 150kmh bi bila i najzanimljivija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Da se upišem i ja na ovu temu ;D

 

"ponosni" vlasnik Sprint Phantom-a, nema mu još ni mesec dana, prešao oko 800 km, NI JEDNOG problema do sada....

Čisto da se zna, a možda sam i imao sreće... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma "ljutu" mašinu sam kupio isključivo što sam više pobesneo da 10 km od kuće do posla prelazim autom za 45 minuta do sat vremena >:( , a sad mi se svidelo pa ne silazim sa skuterčića :):)

Ne palim se na neku brzinu, akcijašenje, skuter je lepo prevozno sredstvo i stvarno mi je zadovoljstvo da ga vitlam po beogradskim (prepunim) ulicama.

 

Dvotaktaš, 2.8 kW, lepo ide i vuče mojih 80 kg, a duži je od "običnih" skutera 15-tak cm, tako da ima mnogo više mesta.

 

Biće i slika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Da se upišem i ja na ovu temu ;D

 

"ponosni" vlasnik Sprint Phantom-a, nema mu još ni mesec dana, prešao oko 800 km, NI JEDNOG problema do sada....

Čisto da se zna, a možda sam i imao sreće... ;)

dobro dosao!

Eto raste nam "kolonija"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Da se upišem i ja na ovu temu ;D

 

"ponosni" vlasnik Sprint Phantom-a, nema mu još ni mesec dana, prešao oko 800 km, NI JEDNOG problema do sada....

Čisto da se zna, a možda sam i imao sreće... ;)

dobro dosao!

Eto raste nam "kolonija"  ;D

 

 

Hebote mnozite se ko Kinezi......

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

pa dajte da se okupimo vec jednom.A ovi "japanci",kao recimo moj prijatelj Gremlin treba malo da zavire u svoje patike,majice,a posebno,gadget-e,i ostale proizvode koje svakodnevno koriste,pa da shvate odakle vetar duva(i polako oduvava sve)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

pa dajte da se okupimo vec jednom.A ovi "japanci",kao recimo moj prijatelj Gremlin treba malo da zavire u svoje patike,majice,a posebno,gadget-e,i ostale proizvode koje svakodnevno koriste,pa da shvate odakle vetar duva(i polako oduvava sve)

Bravo druze ;)
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Ma pokoricemo ceo svet!!!gunneryh0.gif

 

Kada budemo ponovo krckali kod nas u St.Pazovi mogli bi da dodjete pa da pokazemo svima koliko nas ima ;D

 

Naravno svi na forumu ce biti blagovremeno obavesteni i svi su MAXIMALNO dobrodosli! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja