Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Mozda malo glupo pitam ali da li postoji ili neko vec ima user i service manual za sprint prince 125.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Mozda malo glupo pitam ali da li postoji ili neko vec ima user i service manual za sprint prince 125.

 

Imam ja,reci sta ti treba mada koliko sam citao tamo nekih 70% su pisali gluposti a ostalo je ono sto te zapravo i interesuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

U principu me sve interesuje sta pise oko odrzavanja, servisa ... a u knjizici koju sam dobio uz princa nista konkretno nepise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Pancevo

E, izvinite ako je neko vec rekao nesto o ovom motoru Qingqi - QM200GY-B(A), ali iskreno mrzelo me je da trazim... Ali zanima me sta mislite o njemu... Ako neko zna nesto, ili je imao iskustva sa njim, neka mi kaze... Zanima me koje je brzine, kakve je udobnosti, da li je stabilan, kakav je za odrzavanje i da li se brzo kvari?? Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Pancevo

Zbog ova dva posta iznad mene, a ima ih mnoooooogo slicnih sa takvim problemima, sam i rekao da mi se javite, najbolje na private. Jer mozda mogu da vam pomognem oko  vasih problema. Nisam ja presretan sto radim u Massetehnicu (hvala Bogu necu jos dugo), vec jednostavno zelim da Vam pomognem oko problema kojih cete imati brdo ako ste kupili Sprint.  Slayer, posalji mi broj sasije i brog motora na pp, pa cu videti sta mogu da uradim, da to malo ubrzam, jer sluzba koja je zaduzena za papire, je kancelarija do moje. Poruka svim ostalima, ako hocete da kupite SPRINT, molim vas, prvo me kontaktirajte, da Vam kazem nesto o tom "motoru" koji zelite da kupite.

 

E jel bi mogao molim te da mi kazes nesto o Sprint Pulser-u... Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zbog ova dva posta iznad mene, a ima ih mnoooooogo slicnih sa takvim problemima, sam i rekao da mi se javite, najbolje na private. Jer mozda mogu da vam pomognem oko  vasih problema. Nisam ja presretan sto radim u Massetehnicu (hvala Bogu necu jos dugo), vec jednostavno zelim da Vam pomognem oko problema kojih cete imati brdo ako ste kupili Sprint.  Slayer, posalji mi broj sasije i brog motora na pp, pa cu videti sta mogu da uradim, da to malo ubrzam, jer sluzba koja je zaduzena za papire, je kancelarija do moje. Poruka svim ostalima, ako hocete da kupite SPRINT, molim vas, prvo me kontaktirajte, da Vam kazem nesto o tom "motoru" koji zelite da kupite.

 

E jel bi mogao molim te da mi kazes nesto o Sprint Pulser-u... Hvala!

hvala i od mene ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

O kineskim motorciklima - još jednom.

 

Imao sam prilike da vozim razne mopede, skutere, kineske motore i druge motore.

 

MOJE mišljenje je da kineski motori predstavljaju poseban segment ponude i tržista motorcikala, nešto izmedju mopeda i pravih motora, pa ih ja najradije zovem "motorićima".

 

To NISU "visokokapacitivni" motorcikli spremni na zahtevne izazove, tipa da (sednem sa suvozačicom) skočim do Zlatibora na pićence i vratim se (200Km).

 

Ali zato JESU za gradsko i prigradsko vozikanje, da se završi neki posao, preveze lakasni suvozač, a da se vikendom izadje 15estak km van grada na izlet. Takodje, za obuku u vožnji motorcikla sa menjačem. Sve ovo uz minimalne moguće troškove i prihvatljivu pouzdanost.

 

Puno sreće svim sadasnjim i budućim vozačima kineskih motorića,

 

Miško

 

Greshish Mishko, dasu to motori za izlete od 15-ak km. Mozesh ti sa njima slobodno skoknuti na kafu (I 300KM) bilo gde i da se bezbedno vratish (probaj) nisu kinezi za bash toliko podcenjivanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

pa vidi ovako,moj najbolji drug ima princa i sa njim je presao 7000km i nije imao nikakav kvar,koji je motor sam proizveo,naime on nije znao da vozi,tako nesto,pa mu je sajla otisla.nista strasno,pravac servis i zamenjeno...

a sto je meni grdoje rekao,kaze da se to sve uvozi iz kine,slabog kvaliteta,cesto se kvari,naravno kineska plastika i sve ostalo....mozda je najbolje da ti on to objasni...

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

ali ja cu se pored svega toga mozda odluciti za sprint...znas kako je,mala cena,mozda malo srece  tu i tamo,mozda i dobro prodjem...

 

Mislim da neces pogresiti ja sam ga kupio pre 2 nedelje i nisam silazio sa njega. Do sada sam presao 600 km bez ikakvih problema. Malo sam ga testirao i sa 5 litara benzina presao sam 220 km ( voznjom do 60 km/h) odnosno potrosnja 2,2 l na 100 km. Videcemo za dalje kako ce da se ponasa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

LJudi ja sam danas otisao za novi sad i kupijo sebi chellengera, zajasio ga i vozijo novi sad - pancevo 120km bez da trepne ko leptiric, ispunijo je sva moja ocekivanja. :o

 

Svaka cast na kupovini i sa srecom da predjes puno bezbednih kilometara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Neka je sa srecom, i da nam predjes punooooooooo kilometara!!!!!

I dobrodosao u klub(kineza). ;D

Neces se pokajati,samo polako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Skines dekl, procitas na kajisu oznaku (neki brojevi), lepo to prepises na papiric i u bilo kojoj prodavnici delova za skutere nadjes. ( Naravno ako hoces original kineski ima za manje para, al ne znam gde su te prodavnice ako bas takav kais trazis ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

e pa drugari,da se pohvalim,i meni danas stigla makina!

Napokon !! Druze ,sve chestitke i da te sluzi dugo (koliko ti zelish) i puno predjenih km ! i da se shto pre vidimo da podmazemo tu predivnu mashinu  ;)Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

e pa drugari,da se pohvalim,i meni danas stigla makina!

Napokon !! Druze ,sve chestitke i da te sluzi dugo (koliko ti zelish) i puno predjenih km ! i da se shto pre vidimo da podmazemo tu predivnu mashinu  ;)Pozdrav

;D ;D ;D hvala druze,naravno da cemo da ja podmazemo!

samo da se malo naviknem na menjac,jbg,dugo se vozilo sa automatskim  ;D.Sad cekam papirologiju,pa da registujem,a onda........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja