Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

uze ja kineza.kad sam otiso tamo i video ga...sunce taman udarilo ,hrom se sija...on lijep ko glumac ,sto kazu stari ljudi...moro sam ,moro sam,uradio sam to...kupijo sam motor sto pali na dugme ...tako da,, eve mene kod vas,, /,,,veliki pozz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

arqin bruiser iliti quingqi qm250 tako mi rece pobro... nisam ga doterao jer nije rgistrovan inace je od zidara sa foruma.upalio, ide, videcemo sta dalje... pozz... al sto trese...idem po njega u utorak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

posto su auspusi kod quigqi-ja  truli.- ostale samo cevke, moze li se to nekako zatvoriti ...ubi kako grmi,ja sam stariji covek smeta mi kad vozim...pozz ...mislim da li se mogu napraviti neki prigusivaci,ima li neka slika, izgrunfovacu ja to nije problem...gore se cuje nego 52 u oranju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Prilicno sam siguran da to sa postojecim cevima mozes da napravis. Pogledaj kako izgleda standardni prigusivac od tomos automatika,samo onaj deo koji se vadi sa zadnje strane i bice ti jasno na sta mislim,da ne trazim sada slike..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: MotoMania hanglong 125cc 2008

Imam hs1 12V 18/18w sijalice na skuteru, hteo bih da stavim jace. Ima li neko savet koje bih mogao da stavim?

Motor je 4t 125cc ako to igra neku ulogu.

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Pa u planu sam ako ga prodam da uzmem VFR  ako ne vozicu ga jos malo.Treba mi brze i jace prevozno sredstvo na relaciji LE-BG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Pa kada se svi hvalite da dodam i ja. Stigao kinez prosle nedelje ali sam ga sada za vikend prvi put video uzivo I probao. Skroz cudan osecaj, odvikao sam se, ali prva ljubav zaborava nema :). Sprema mu se brusilica ali jos uvek sklapam sliku u glavi...

 

 

viber image.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Lepo ali nece ici u tom pravcu. Ideja je lowcost i minimalizam. Skida se sve sto nije bitno, bice singl sedise, mrsavi blatobrani i sl. Imam jos samo dilemu oko upravljaca. Vise mi se svidja neki siroki drag bar ali polozaj sedenja bi onda bio cudan tako da cu verovatno ici na nesto vislju varijantu , blize ape hangaru. Svakako bice testiranja pa cu da vidim. I rezervoar bi mozda stavio manji, u glavi  mi je nesto od Tomos APN 4. Prvo moram da mu sredim karburator da znam da je mehanicki ok pa cu onda da sednem ispred njega (kada malo otopli) pa da razmislim dobro .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Verovatno hocu sve sto bude visak, tipa farovi, neki instrumenti, blatobran , sedista. Nisam jos krenuo sa kupusanjem pa cu videti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Par pitanja u vezi ovog mog projekta. 

 

  1. Koliko se najsira guma moze staviti pozadi na ove ramove (yamasaki, princ, kingroad..). Fabrički je 130/90 R15. Sigurno moze 140/90 R15 a ja bih ako moze 150/90 R15. Koliko sam merio tesko ce da udje posto ce da kaci lanac. Gledacu da nadjem neki krs od gume pa da probam ali prvo da pitam da li je neko vec pokusavao.
  2. Koliko moze da se stavi najuza guma napred. Fabricki je 110/90 R16 . Siguran sam da moze i 100/90 R16 ali bih mozda stavio i jos uzu, neku od skutera ali me strah da se ne razvuce previse pa da upravljanje bude lose.

Cilje je da napravim sto vecu razliku izmedju prednje i zadnje gume jer mi tako lepse, lada vec nemam zicane felne :( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja