Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

Moj motor je kinroad xt250-16,interesuje me koliko ste upoznati sa tim modelom ako neko zna da mi odgovori kolika bi trebala da bude kompresija kod ove mashine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Moj motor je kinroad xt250-16,interesuje me koliko ste upoznati sa tim modelom ako neko zna da mi odgovori kolika bi trebala da bude kompresija kod ove mashine?

 

Ne znam tacno kako izgleda tvoj model,ali ako je jedan cilindar onda treba da bude oko 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Gudurica kod Vrsca

Zna li neko gde da trazim lanac i lancanike, jesu li oni indenticni sa nekog od poznatijih modela od nasih kineza( honde' yamahe i.t.d.)  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Zna li neko gde da trazim lanac i lancanike, jesu li oni indenticni sa nekog od poznatijih modela od nasih kineza( honde' yamahe i.t.d.)  ???

 

Lanac i prednji lancanik odogovaraju sa MZ-a 251. Samo sto je prednji lancanik na delu koji se navlaci na osovinu uzi za 0.02 mm, pa mora da se odnese kod strugara na obradu.Fabricki prednji lancanik ima puno lufta tako da ti je bolje resenje da kupis lancanik od mz-a,izmeris sublerom tacno koliko ti je siroka osovina i kazes strugaru da ti na toliko obradi lancanik.Fabricki prednji lancanik se fikisra za osovinu tako sto lancanik na sebi ima dve rupe sa navojem i tu se zavrce prsten koji neda da spadne sa osovine,dok lancanik od mz nema rupe na sebi, vec ga fiksiras tako sto stavis zeger i miran si. A zadnji lancanik kupis u ovlascenom servisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Gudurica kod Vrsca

Al zna neko kako da skinem fabricki alat na speed-u... (ja na mom nisam ni blokadu skinuo)

Brate koliko ja znam speed nema blokadu, a ja sam alat dobio na ruke, drzim ga ispod akumulatora.( kada otvoris poklopac akumulatora videces ispod jos jednu komoru otvoris je i trebalo bi da je to to)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Meni prosli vlasnik kao rece da blokada nije skinuta, a sa desne strane u produzetku plastike ima neka plastika sa nekim jezickom i pise PULL, pa sam zbog toga mislio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Gudurica kod Vrsca

Ma postoji neka blokada na satu, do 100 meri kako treba a onda zastaje. Moj pokazuje stocu a gazi 115 km\h

Da ispod te plastike je alat ako ti ga je prosli vlasnik ostavio  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

razmisljam da kupim qingqi QM200GY. Ima li neko iskstva sa istim? ???

Ja sam bas neki dan bio u Novom Sadu u radnji da ga vidim uzivo. Meni treba neki jeftin motor za Frusku Goru a ovo cudo je novo,  ima solidne karakteristike i kosta samo 1400 eura. Vlasnik radnje ujedno i glavni uvoznik se kune u njega i rece da im se skoro niko nije zalio na taj model u zadnje dve godine od kako ga prodaju. Ako uspem iskamciti neki kredit taj motor je moj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Meni radi..

Jednom kada sam skidao rezeorvar pa ga malo prevrtao nesto cackao..

Pa kada sam vratio nije hteo da radi tj pokazivao pun da kraja a imao sam samo 5 l..

Pa posle jedne voznje oko 5 km je  proradila,ja imam onaj sa diodama. Ne znam kakav je kod tebe...

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CB500XA

da li ti je rekao za garanciju od 2000 km ili 1 godine?

 

Ma postoji neka blokada na satu, do 100 meri kako treba a onda zastaje. Moj pokazuje stocu a gazi 115 km\h

Da ispod te plastike je alat ako ti ga je prosli vlasnik ostavio  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Gudurica kod Vrsca

da li ti je rekao za garanciju od 2000 km ili 1 godine?

 

Ma postoji neka blokada na satu, do 100 meri kako treba a onda zastaje. Moj pokazuje stocu a gazi 115 km\h

Da ispod te plastike je alat ako ti ga je prosli vlasnik ostavio  ;D

 

Jeste. Ima garanciju 2 god. ili 10 000 km. Ali ja znam za jos dva takva motora kod kojih sat isto reaguje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Gudurica kod Vrsca

Meni ne radi merac goriva, pa me interesuje da li je tu samo kao ukras ili stvarno radi...

Nije ukras prijatelju. Kod mene radi prilicno dobro, pokusaj u nekom servisu dok je jos pod garancijom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Pod garancijom,ma teraj u servis!!!

Neka sitnica je sigurno. Brzo ce ti popraviti osim ako nisu neki dundjeri  ;)

 

POZDRAV

 

PS mada ako su uopste ne mrda kazaljka proprati kabal pa i sam mozda vidis da li je dzek na kablu spojen,

ako nije,da ne ides u servis bas zbog gluposti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Pozdrav drugari posto mi trajk jos uvek nije gotov a ja imam nevidjenu zelju da se vozim jos ovoga leta, razmisljam o kupovini ovog kineza  sprint CHALLENGER.

evo i slika: http://www.sprintscooters.com/Challenger.html

 

Jel neko zna nesto vise da mi kaze o ovome? kopija cijeg agregata? Maksimalna brzina? Jel neko probo da jase ovo?

 

Sta je ustvari sprint? To kao firma ustvari fabrika ne postoji, Koja fabrika stvarno pravi ove motore?

 

2300e da cujem vase predloge u slicnoj ceni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Mislim da su to agregati kineske fabrike Qingqi.Ovog Princa sam videio u jednoj radnji kod mene u gradu ali ne znam nista o njemu. Za te pare mozda bi trebao da razmislis o Keeway supershadow (Izadjes na sajt motopuls.hr i imas test o njemu), mada znam mnogo ljudi koji voze Jin Lun 250 a kosta oko 2100e i prilicno su zadovoljni.Posto su to slicni agregati mislim da im je max.brzina oko 120

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja