Jump to content

Moto Zajednica

Gumeni duseci za plazu

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ljudi, kupujem GUMENE duseke za plazu na naduvavanje. Pretrazih ceo Beograd i nema nigde. Nalazio sam one plasticne, providne, ali ko me poznaje licno zna da ti plasticni ne bi mogli da izdrze ni nogu da spustim na njih, a kamo li ceo da legnem... rofl.gif Idem sa porodicom na more 23-eg, pa sam hteo da pokupujem te duseke.

Zato, ako neko zna gde ima da se kupe gumeni duseci, ili je raspolozen da proda svoj, neka me cimne, SMS-uje ili posalje PP, kako mu lakse.

 

Takodje, ako neko ima one plasticne cepove viska za takve duseke, neka mi se javi - imam jedan takav dusek kome fale cepovi crybaby.gif

 

Tel je (064) 1515-997 Vladan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Suzuki an125

Ja sam Intexov dusek koristio kao odskocnu dasku sa sve drugarima na njemu, na sred vode, i nista mu nije bilo, tako da kod njih nema greske, ne brini. :) Tempo, Metro, ima ih svuda, samo uzmi i pumpu, ako je ne dobijas uz njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma ljudi ne vredi, nema nigde, ovaj intexov mi ne deluje dovoljno robusno za koriscenje po sljunku na plazi, treba mi nesto ovakvo:

http://milosop.com/r...avanje-fm-2802/

Ovaj ima izgleda gumu samo sa jedne strane, a meni treba sa obe, da ne razmisljam kako sam ga okrenuo. Mada, izgled je isti, jedino boje su MOZDA razlicite. Prodavali su se i duplo siri...

Milane, pogledaj moju sliku: http://forum.bjbiker...a/page__st__160 , mislis li i dalje da bi mogao da skacem po njemu? :lol: :lol: :lol:

Tempo sam zvao, u metrou bio, NEMA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Suzuki an125

Hehehe... a dobro, ali bi te nosio bez problema, siguran sam. :D

 

Testirali smo ih po zemlji, posto smo kampovali, malo pripazis da nema niceg ostrog i mogu da budu i na zemlji, e sad na sljunku ih nismo drzali, za to ne znam kako bi se ponasali, mozda da stavis neku podlogu ispod, ali u vodi te nece izneveriti, to garantujem. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Onaj sa inka zabotavi, uzeo pa vratio, misleći da je taj stari gumeni i koji može da se pretvoti u fotelju. Tanak ko bilo koji sadašnji plus je i kratak i uzak i tanak. Intex pa šta ti bude. Nema tih gumenih nigde, navodno su ih Mađari radili pa tragaj na toj strani, ako nađeš negde prijavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Drugar mi tvrdi da ih dole u Budvi prodaju na kartonskim standovima na setalistu i da ih ima koliko hoces. Ipak, ne mogu da se uzdam u to, kraj je sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Danas mi ovi iz brze poste doneli ova 2 duseka iz M-TOYsa. GRMBFFF... Da ne psujem, ukratko-nije to to. Lepo pise na papiru sa slikom u dzepu dzaka u koji se pakuje dusek NYLON, a ja trazio (jasno i glasno NA SRPSKOM) gumeni... Probao da naduvam, legao, junacki me je izdrzao a da ne popuca po svim savovima, ali ipak - prvo, najlonski je, pa da bi se leglo na njega na suncu verovatno treba neki peskir preko, drugo, ima na kraju usivene 3 trake sa kopcama da kad se smota, moze da se obmota i uveze na 3 mesta, pa od koriscenja u vodi nema nista, i trece, 75cm sirine koliko pise je izduvan, naduvan je moooozda 55-60. Uzano, brate! Jedino je pumpa koju sam narucio uz duseke odlicna - toliko je velika da me vec pitao komsija kamiondzija da mu je pozajmim kad bude terao sleper po bliskom istoku... :lol: :lol: :lol:

Znaci, ostaje potraga za pravim platneno-gumenim dusekom ili za dobrom dusom koja ce mi prodati, pozajmiti ili pokloniti par cepova za gumeni dusek...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Lucky, uzmi bre u nekoj farbari/gvožđari one gumene čepove za pridržavanje vrata. To je tvrda guma (a možda je bolje od plastike?), odnese se metalostrugaru i on ti obradi te komade da postanu čepovi za dušek. Meni su tako i silent blokove pravili, sve se može. Ja bih ti drage volje bar pozajmio naš stari dušek, ali su nam ga miši oglodali pre par godina. Sretna potraga druže!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

imam cepove za tebe 1 komad 5eu......za one malo snalazljivije i koji mozak ukljuce po nekad u zivou 1eu za 4 komada ,,,,,,neverovatno al istinito,,,,,, :lud:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja koliko znam nisam nicim zasluzio da vredjas moju intelegenciju. A mozda sam stvarno glup, jer necu odgovoriti istim tonom na tvoj post. Vise volim da ispadnem glup, nego bezobrazan.

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Ja sam dobre stare gumirane, mislim Češke proizvodnje ili Barumovi, nisam siguran,

kupovao u Ča u Merkatoru.

To su oni stari dobri, baš sam bio hepi, kao da su mi poklonili, samo kada sam ih video

u Intersportu na stalaži.

Imalo je onih normalnih za jedno, a i onih bračnih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Te i trazim. U principu sam resio problem: jedan sam imao od pre. Nesto sam cepova imao, nesto sam nasao po fiokama, a nesto i dobio, pa sad imam i rezervu. Kupio sam jos jedan na bubnju, ali nov, i kupio sam neka dva debela najlonska. Hvala svima koji su zeleli da pomognu. Bezbedne puteve i ulice zelim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja