Jump to content

Moto Zajednica

Nokia E7 (replika)

Recommended Posts

  • Can't cure stupid, 81 postova
  • Motocikl: Trenutno na 4 točka

Na prodaju kopija novog Nokiinog modela E7.

 

Naime, narucio sam sebi jedan telefon po ceni od 9.000rsd i u pakovanju dobio dva :jee:

 

Posto mi je jedan visak stavljam ga na oglas. Nov ne koristen, samo upaljen radi probe. Ima dva slota za SIM kartice, slot za micro SD karticu do 8 GB, dve kamere od 1,3 i 0,6px.

 

Qwerty tastatura, ekran osetljiv na dodir.... standardni kineski telefon.

 

Uz njega ide punjac, USB kabel i slusalice, baterija od 1200mAh (standardne Noka)... sve u originalnom pakovanju.

 

dGX3L_fotogr0012.jpg

 

Dyl7r_fotogr0013.jpg

 

J9j0i_fotogr0018.jpg

 

Kasnije cu ove slike zameniti sa nekim boljim.

 

Cena 8.000rsd

 

Kontakt preko privatnih poruka ili na 063/1333-723 (bolje preko privatnih poruka, sad nemam kredita :D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Can't cure stupid, 81 postova
  • Motocikl: Trenutno na 4 točka

Uz telefon se dobija jos jedna baterija od 1.800mAh, posto se ona od 1.200mAh bas i nije pokazala najbolje.

 

Uz obican punjac se dobija i takozvana "stipaljka" koja je univerzalni punjac i mogu se puniti skoro sve baterije za telefone, kamere, digitalce i sl.

 

Poseduje dva slota za SIM kartice, ali je drugi potrebno nekako aktivirati... samo ne znam kako. Zato i niza cena za 1.000rsd, tako da je sad sve ukupno...

 

 

7.000rsd

 

 

Retko kad koristim telefon tako da na SMS poruke retko odgovaram, pa vam je bolje da pozovete ili jos bolje posaljete mi privatnu poruku na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja