Jump to content

Moto Zajednica

Stisajte muziku na skupovima!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Zamolio bih sve organizatore moto skupova da malo povdu racuna o ovoj problematici.

Svaki put kad dodjem na susret susrecem se sa istim problemom a to je preglasna muzika (govorim o terminima pre koncerta tj u pre i popodnevnim casovima).

Ja na susrete ne idem zbog muzike nego zbog druzenja i prijatelja koje vidjam samo na susretima (vjerujem da ce se vecina sloziti sa mnom) ali ja sa drugarima ne mogu da progovorim od preglasne muzike.

Ako je to nacin da se privuce masa ljudi moram da vas razuvjerima da to ne pije vode, ko je mislio da dodje doci ce i bez toga a ako je to nekakav obicaj moram reci da je bas bzvz. Eto, pozz

  • Podržavam 27

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nino, 81 postova
  • Lokacija: On Road
  • Motocikl: ZX6R

Oni koji vole muziku i kojima ne smeta oni ne mogu da se udalje i da slusaju muziku kako oni sami to zele, a vi sto vise pricate mozete malo da se udaljite i da se razgovara bez problema...

Po meni muzika je bitan faktor svakog dogadjaja / skupa.

 

:zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Oni koji vole muziku i kojima ne smeta oni ne mogu da se udalje i da slusaju muziku kako oni sami to zele, a vi sto vise pricate mozete malo da se udaljite i da se razgovara bez problema...

Po meni muzika je bitan faktor svakog dogadjaja / skupa.

 

:zdravo:

 

 

cini mi se da nisi razumeo coveka a ima pravo ....

 

on pominje vreme van koncertnog dela ... u 15h popodne kad treba da se ispricas sa ljudima koje nisi video a oni napanje muziku da moras da se deres .. i skoro uvek dodjes kuci sa iscepanim grlom od ''razgovora'' ... takodje je problem sa preglasnom muzikom posle koncerta kad svi krenu u kamp na spavanje ..ok muzika sat - dva posle koncerta ali znaju da forsiraju ziku do ujutru ... ima ljudi koji dolaze iz daleka i naspavali bi se pred put ali skoro uvek voze kuci totalno izmoreni ...

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nino, 81 postova
  • Lokacija: On Road
  • Motocikl: ZX6R

Oni koji vole muziku i kojima ne smeta oni ne mogu da se udalje i da slusaju muziku kako oni sami to zele, a vi sto vise pricate mozete malo da se udaljite i da se razgovara bez problema...

Po meni muzika je bitan faktor svakog dogadjaja / skupa.

 

:zdravo:

 

 

cini mi se da nisi razumeo coveka a ima pravo ....

 

on pominje vreme van koncertnog dela ... u 15h popodne kad treba da se ispricas sa ljudima koje nisi video a oni napanje muziku da moras da se deres .. i skoro uvek dodjes kuci sa iscepanim grlom od ''razgovora'' ... takodje je problem sa preglasnom muzikom posle koncerta kad svi krenu u kamp na spavanje ..ok muzika sat - dva posle koncerta ali znaju da forsiraju ziku do ujutru ... ima ljudi koji dolaze iz daleka i naspavali bi se pred put ali skoro uvek voze kuci totalno izmoreni ...

 

Izvinjavam se onda :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Zamolio bih sve organizatore moto skupova da malo povdu racuna o ovoj problematici.

Svaki put kad dodjem na susret susrecem se sa istim problemom a to je preglasna muzika (govorim o terminima pre koncerta tj u pre i popodnevnim casovima).

Ja na susrete ne idem zbog muzike nego zbog druzenja i prijatelja koje vidjam samo na susretima (vjerujem da ce se vecina sloziti sa mnom) ali ja sa drugarima ne mogu da progovorim od preglasne muzike. Ako je to nacin da se privuce masa ljudi moram da vas razuvjerima da to ne pije vode, ko je mislio da dodje doci ce i bez toga a ako je to nekakav obicaj moram reci da je bas bzvz. Eto, pozz

na tvom mjestu ja bi obavjestio sve drugove sa kojima se želim vidjeti da se nađemo na nekom xy mjestu, da se do tog mjesta svi ljepo provozamo i da se na tom mjeszu ( jezero, potok, šumica, proplanak, kafena ili šta god ) svi ljepo ispricate do mile volje. inace prijatelje koje volim i želim vidjeti viđam kada ja poželim a ne kada je neki moto susret, to može evenualno biti dodatni plus.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

I ja podrzavam predlog yubilly,kolega koji se voza samnom kad dode na moto-skup se jednostavno okrene i ode dalje,kaze necuje sam sebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Zašto onda niste bili kod nas?

 

Ove godine smo bili vredni, pa smo sa pripremom žurke krenuli na vreme. Ova žurka nije zamišljena kao klasičan moto skup, već se dosta razlikuje od toga:

 

  • nema glasne muzike, kako bi mogli da se ispričamo i uživamo u zvucima talasa i vetra na Dunavu
  • nema čekanja u redu za ručak, već ručak poslužuju konobari
  • ne plaća se ulaznica
  • kupanje na Dunavu
  • možete povesti i decu

...

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=reply_post&f=16&t=66748&qpid=1092997

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

MA staviš čepove za uši...

 

dj1.gif

Pa necujes ni sebe...

 

 

 

 

 

da je glasna-glasna je ali zavisi od skupa do skupa... udaljim se i trpim, sta cu...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 593 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Prosle godine bio u Petrovcu.

Vratio sam se kuci posle 3-4 sata,a stigao sam tamo oko 11h,znaci nije ni mrak poceo da pada.

Sedeli smo ispod velikog satora,malo pricamo(vicemo jedni na druge) pa malo cutimo/odmaramo...razgledamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Ne da ne čujem sebe ne čujem ni motor na povratku kuči pa sam stao da vidim šta mu je.Podržavam yubilly

Ja obrnuto, glasni mi auspusi pa ne čujem muziku :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Čerević
  • Motocikl: BMW r25/2 ,Suzuki Intruder VS800

U potpunosti se slažem sa Yubilly-evim predlogom.Nesrećemo samo prijatelje koje sretneš isključivo na

skupovima,sklapaju se tu i nova prijateljstva,to je bit susreta.Ovakva prijateljstva se malo teže sklapaju kada

grupica bajkera krene na put.Tako da delim mišljenje da treba obezbediti vreme

za razgovor na skupovima malo tišom muzikom u pre i popodnevnim satima.

Isto tako ,nebi bilo loše da se slavni ,''pucači'' malo iskoriguju sa vremenom pucanja.Ja znam da je pucanjei turiranje sastavni deo svakog moto skupa,ali bi po meni takvi gestovi trebali da se završe naj kasnije do ponoći,kada će od strane organizatora biti opominjani preko razglasa ,ili na neki drugi način.Ovo je samo misao jednog od milion,nadovezana na prethodne predloge.

Znam dosta ljudi,pravih ljudi,koji zbog ovakvih stvari izbegavaju skupove,(posećuju samo određene),a mislim da je takvih sve više i da je krajnje vreme da se nešto uradi povodom toga.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Honda Pan European ST1100

U potpunosti se slažem sa Yubilly-evim predlogom.Nesrećemo samo prijatelje koje sretneš isključivo na

skupovima,sklapaju se tu i nova prijateljstva,to je bit susreta.Ovakva prijateljstva se malo teže sklapaju kada

grupica bajkera krene na put.Tako da delim mišljenje da treba obezbediti vreme

za razgovor na skupovima malo tišom muzikom u pre i popodnevnim satima.

Isto tako ,nebi bilo loše da se slavni ,''pucači'' malo iskoriguju sa vremenom pucanja.Ja znam da je pucanjei turiranje sastavni deo svakog moto skupa,ali bi po meni takvi gestovi trebali da se završe naj kasnije do ponoći,kada će od strane organizatora biti opominjani preko razglasa ,ili na neki drugi način.Ovo je samo misao jednog od milion,nadovezana na prethodne predloge.

Znam dosta ljudi,pravih ljudi,koji zbog ovakvih stvari izbegavaju skupove,(posećuju samo određene),a mislim da je takvih sve više i da je krajnje vreme da se nešto uradi povodom toga.

 

Baš tako. "Svetli primer" ove priče je, po mom mišljenju, skup u Boru. Ništa ne vredi dobra organizacija (a bila je odlična) kad budala uzme vuvuzelu pa duva kao manijak do 4 ujutru, onda napravi pauzu do 7, pa nastavi da duva. U većini slučajeva nije problem sa ljudima koji dodju sa strane već sa par neotesanih iz redova domaćina i ljudi iz okolnih mesta koji posle svega odu kući u krevet. Znam da nisam pošao u pozorište ali treba doći, družiti se, slušati muziku i popiti po koje pivo, ali na kraju treba i malo odmoriti. Šta mi vredi dobar skup ako sutra, u povratku, izgubim glavu na putu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Zamolio bih sve organizatore moto skupova da malo povdu racuna o ovoj problematici.

Svaki put kad dodjem na susret susrecem se sa istim problemom a to je preglasna muzika (govorim o terminima pre koncerta tj u pre i popodnevnim casovima).

Ja na susrete ne idem zbog muzike nego zbog druzenja i prijatelja koje vidjam samo na susretima (vjerujem da ce se vecina sloziti sa mnom) ali ja sa drugarima ne mogu da progovorim od preglasne muzike.

Ako je to nacin da se privuce masa ljudi moram da vas razuvjerima da to ne pije vode, ko je mislio da dodje doci ce i bez toga a ako je to nekakav obicaj moram reci da je bas bzvz. Eto, pozz

 

 

 

+1 1zdravo.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Sasvim se slazem sa yubilly. Preglasna muzika i u pogresno vreme najcesce pokazuje bezidejnost organizatora (cast izuzecima) Jednostavno je najlakse pozvati neke muzicare i odvaliti pojacala. Na zalost mnogi koji pokusavaju da organizuju skupove misle da je to dovoljno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Harley Davidson Fat Boy

Podrzavam predhodna misljenja,Juce u Futogu je isto bila preglasna muzika ali koliko primecujem to je na svakom skupu tako.Da se razumemo volim rok muziku ali ne postoje samo AC/DC i ZZ TOP koje ja volim ali postoji toliki izbor muzickih grupa a na svakom skupu se isto ponavja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

evo za promenu je za vikend na Zlatiboru moglo da se prica po ceo dan jer je muzika bila umerene glasnoce .... pa cak i za vreme koncerta pored dobrog ozvucenja su isli na kvalitet ne na snagu ! ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja