Jump to content

Moto Zajednica

Nov vizir za AGV kacigu

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

Imam AGV kacigu, evo treca godina, i vizir jednostavno kao da je poceo da se ljusti, bar neki od slojeva... Ne oseti se od prstom ali takav utisak odaje, a jedva mogu da vidim kroz njega, kao da je sav zamagljen. Skinuo sam ga i oprao deterdzentom (mozda greska), ali sve isto... Da li treba ipak da kupujem novi vizir, ako treba gde posto cu za par dana za bg, koliko kosta neki solidan, da ima anti fog, uv itd... I kako ide pravilnoodrzavanje vizira?

 

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: kovin

ako ti je anti fog vizir onda se ostetio sloj koji sluzi da ti kaciga ne bi maglila , nisi trebao deterdzentom vec samo obicnom vodom i lagano da ga prebrises! imas u markosu , ja sam uzeo tamo 4 vizira , obican je bio negde oko 3000+ dinara , onaj kao ogledalo i malo zatamnjen oko 4500din a onaj sto mu se boje prelivaju sa spoljnje strane oko 5000+ , svi su anti fog sem onog sto je kao ogledalo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Zvao sam nekoliko radnji, dobio sam i Markosa ali niko nema vizir za moju kacigu... Napominjem u pitanju je AGV AirTech, ako neko zna gde bih mogao da nadjem vizir za nju bio bih mu veoma zahvalan. Nov naravno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja