Jump to content

Moto Zajednica

Podrska Srpskom narodu Kosova

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Debeljaca
  • Motocikl: Drag Star 1100 custom

U nedelju 31.07.2011. okupicemo se na parkingu ispred hotela interkontinental u 15 sati i voznjom ulicama Beograda izraziti podrsku Srpskom narodu koji poslednjih dana trpi pritisak na Kosovu...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

COPY PASTE FACEBOOK

 

 

ПОДРШКА СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ

 

БАЈК РОК МИСИЈА ВАС ОБАВЕШТАВА ДА ћЕ У НЕДЕЉУ, 31.07.2011. У 15:00 ЧАСОВА ОДРЖАТИ ЈЕДНУ ВОЖНЈУ У ЗНАКУ ПОДРШКЕ СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ У ОВИМ ТЕШКИМ ТРЕНУТЦИМА.

 

БАЈКЕРИ СУ ОДУВЕК БИЛИ ВАН ПОЛИТИКЕ И ЖЕЛИМО ДА И ОВАЈ СКУП ПРОЂЕ БЕЗ ИКАКВИХ ПОЛИТИЧКИХ ОБЕЛЕЖЈА. АЛИ, СВАКАКО СМО ДУЖНИ ДА ПРУЖАМО ПОДРШКУ НАШЕМ НАРОДУ КОЈИ ДАНИМА НА БАРИКАДИМА ЧУВАЈУ СРПСКО ОГЊИШТЕ. НЕ СМЕМО ДА ДОЗВОЛИМО ДА СЕ ПОНОВИ НОВА „ОЛУЈА“.

 

СРПСКИ НАРОД НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ НАС ЈЕ ЗАДЊИХ 5 ГОДИНА ПРИХВАТИО И УГОСТИО ТОКОМ ВИДОВДАНСКЕ БАЈК РОК МИСИЈЕ И НАЈМАЊЕ ШТО МОЖЕМО ДА УРАДИМО ЈЕСТЕ ДА ИМ ПОШАЉЕМО ПОРУКУ ДА МИСЛИМО СВАКОДНЕВНО НА ЊИХ.

 

ОКУПЉАЊЕ У НЕДЕЉУ У 15:00 ЧАСОВА НА ПАРКИНГУ ИСПРЕД ХОТЕЛА ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛ.

 

РУТА ВОЖЊЕ БИЋЕ ОБЈАВЉЕНА ТОКОМ СУТРАШЊЕГ ДАНА.

 

МОЛИМО СВЕ БАЈКЕРЕ И МОТОКЛУБОВЕ ДА НАМ СЕ ПРИДРУЖЕ И ДА ОБАВЕСТЕ СВОЈЕ ПРИЈАТЕЉЕ КАКО БИ НАС БИЛО ШТО ВИШЕ.

 

/БАЈК РОК МИСИЈА

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

DOLAZIM! PODRZAVAM! BRAVO!

 

(narodu je, iz nekog razloga, mnogo znacilo kad ste onomad, probili kroz "granicu" bez pokazivanja pasosa).

Promenio član vitas
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

dolazim!

 

Nego, nije mi jasno da se jos niko nije javio u temi da podrzava. Bar nekim postom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

podrska uvek naravno,steta sto ne mozemo svi dole bar do granice da turiranjem damo znak da smo tu ;)

 

Mislim da bi ovo bio bolji vid podrske. Nekom ce biti dosadno,a sasvim slucajno zivi 100 m od mesta skupljanja pa ce da izadje i da izbleji, provoza se i dao je doprinos i podrsku... Mislim da kolega ima dobar predlog i da ga treba ozbiljno razmotriti...

osećam se prozvanim, al` nije da nisi u pravu..

 

edit: mislio sam na tih 100m, mada je nekoliko puta više

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Nije nas bilo u broju koji se ocekivao,sramota.

O ponasanju policije mogu isto reci,sramota.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

zanimljivo je, da nije bilo ni jedne TV-kamere, makar za arhivske snimke, pa da se vidi nekad, možda. kanda je isti slučaj i dole, kako se ne bi kojim slučajem zabeležio vapaj naroda, a ovde po svaku cenu omalovažio svaki vid podrške., pa niti ćemo mi znati kako je dole, niti će dole ljudi znati da ovde neko ima razumevanja za njihov položaj..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

Nije nas bilo u broju koji se ocekivao,sramota.

O ponasanju policije mogu isto reci,sramota.

 

 

verujem da ce se postideti i jedni i drugi, ali im treba dati drugu sansu i ponoviti sve ovo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

zanimljivo je, da nije bilo ni jedne TV-kamere, makar za arhivske snimke, pa da se vidi nekad, možda. kanda je isti slučaj i dole, kako se ne bi kojim slučajem zabeležio vapaj naroda, a ovde po svaku cenu omalovažio svaki vid podrške., pa niti ćemo mi znati kako je dole, niti će dole ljudi znati da ovde neko ima razumevanja za njihov položaj..

Prebacivala sam programe i naletela kada su na pinku prikazivali,ne znam koliko je trajalo od pocetka do kraja ali bar malo je bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

zanimljivo je, da nije bilo ni jedne TV-kamere, makar za arhivske snimke, pa da se vidi nekad, možda. kanda je isti slučaj i dole, kako se ne bi kojim slučajem zabeležio vapaj naroda, a ovde po svaku cenu omalovažio svaki vid podrške., pa niti ćemo mi znati kako je dole, niti će dole ljudi znati da ovde neko ima razumevanja za njihov položaj..

Prebacivala sam programe i naletela kada su na pinku prikazivali,ne znam koliko je trajalo od pocetka do kraja ali bar malo je bilo.

 

Ja sam video na Prvoj, RTS naravno nista 0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja