Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Tesko ces ti to prodati ovako bez slika i bez cena. Evo, ja da dodjem iz N. Sada, do tebe i nazad 100 km ( mozda i vise ) , i kad dodjem, tvoj drugar lupi neke velike cene i sta sam uradio - il da kupim po njegovim cenama il da se vracam kuci sa troskom za gorivo, izgubljenim danom. . . 

  Nadjite vi nekog da vam to islika i postavi slike ovde, odredite cene, pa se mozda i nadje kupac. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Pa ko god je zainteresovan i ozbiljan pustice poruku a i lepo sam rekao da se to mora videti licno. Ovako mogu reci da to sve kosta 10000 din., ali tada niko nece ni zvati. Ali ako bih rekao da to sve kosta 1 dinar verovatno da bi se mnogi javili bez obzira i sto nema slika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pa ko god je zainteresovan i ozbiljan pustice poruku a i lepo sam rekao da se to mora videti licno. Ovako mogu reci da to sve kosta 10000 din., ali tada niko nece ni zvati. Ali ako bih rekao da to sve kosta 1 dinar verovatno da bi se mnogi javili bez obzira i sto nema slika.

pokušavam da  shvatim tvoje razmišljanje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

E da, svi delovi su nemackog kvaliteta. Ja licno znam da ih je njegov otac tada kupovao i iz nje naruciva. Garantujem za to, juce sam isao i gledao ih. Na nekim delovima pise i da su kupljeni 80 - ti i 90 - tih godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Kako god okrenes, stoji jedna izreka, a ona kaze : " Slika vredi 1000 reci " .  Primera radi, znao sam da zapucam dvesta i vise kilometara da bi kupio motor u " odlicnom stanju ", a kad sam dosao tamo ispalo je da je motor u " ocajnom stanju ", al je vlasniku neko rekao da to vredi i da je motor odlican. A motor imao izduvane gume, akumulator propao i ni gram benzina u sebi ! 

  Tako i ovde, verujem ja tebi da je radilica nova, ali u kakvom je stanju ? Ako se pojavila i mala korozija na njoj i nacela cementaciju lezaja , mozes je ugraditi, voziti se desetak dana i da motor prolupa. Zato je pozeljno postaviti nekoliko fotografija ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

A zasto u zadnjoj recenici vices ?

 

  Kako to mislis da " vicem " u zadnjoj recenici ?  Vikanjem se smatra kad neko nesto pise sve velikim slovima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

UZVIČNIK [!]
 
Uzvičnik se stavlja iza rečenica koje iskazuju jaka osećanja. To su uzvične rečenice, a i pojedine zapovedne rečenice: — Uh, što je hladno! — Dosadi ova zima! — Jastreba sam u letu gađao! — Stoj! — Polazi! — Vodite ovoga harambaši!

 

Izvor: http://www.riznicasrpska.net/vukijezik/index.php?topic=80.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

@zidar

 

Kad hoces da istjerujes "pravdu" onda prvo dobro provjeri ima li razloga za to. ;)

 

http://staznaci.com/usklicnik

 

 

UZVIČNIK [!]

 

Uzvičnik se stavlja iza rečenica koje iskazuju jaka osećanja. To su uzvične rečenice, a i pojedine zapovedne rečenice: — Uh, što je hladno! — Dosadi ova zima! — Jastreba sam u letu gađao! — Stoj! — Polazi! — Vodite ovoga harambaši!

 

Izvor: http://www.riznicasrpska.net/vukijezik/index.php?topic=80.0

 

DA LI JE SAD JASNO sa kakvim predznanjem treba prodavati dijelove za MZ!   :lol2:  :lol2:  :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Ja nisam nikog zeleo da uvredi, niti je mene neko uvredio, no nebitno. Broj je dat pa ko voli... A ostala je radilica i nekoliko karba a stni delovi sutra profati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

U svakom slucaju @drumskalisica nije ninakoga vikao. ;) I kako rece-napisa u postovima se za vikanje koriste velika slova. :tras2::D

Naravno da nije, znamo ga dovoljno.

 

Ali stvarno se taj uzvičnik u zadnje vreme koristi malo vise, po meni na dosta mesta i gde ne treba. Na poslu dobijem i gomilu mailova gde ljudi koji me i ne poznaju, samim tim i nemaju nikakav razlog za uzvikom, mail npr zavrse sa 'prijatan vikend!'

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja sam samo pokusao da pomognem coveku da lakse proda delove, a on me jos nakrpi ! Znak uzvika sam stavio da bi naglasio tu zadnju recenicu da shvati da su fotografije pozeljne, al dobro, meni ni iz dzepa ni u dzep - nek prodaje kako hoce .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Ja nisam lose mislio a lepo sam objasnio. Da se neko ozbiljan javio poslao bih mu slike u poruci na viber ( ako taj ima ). Eto mislim da sam bio sasvim korektan. A ako sam nekog i uvredio ja se stvarno izvinjavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

 

U svakom slucaju @drumskalisica nije ninakoga vikao. ;) I kako rece-napisa u postovima se za vikanje koriste velika slova. :tras2::D

Naravno da nije, znamo ga dovoljno.

 

Ali stvarno se taj uzvičnik u zadnje vreme koristi malo vise, po meni na dosta mesta i gde ne treba. Na poslu dobijem i gomilu mailova gde ljudi koji me i ne poznaju, samim tim i nemaju nikakav razlog za uzvikom, mail npr zavrse sa 'prijatan vikend!'

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

 

 

U principu uzvicnik-usklicnik  treba nesto da naglasi,a ne da je znacenje "vikanja". Tako da se ne treba tretirati naredbodavno vec kao napomenu ili da treba obratiti paznju na nesto. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sta znam, ja to asociram sa:

 

- Hej!

- Ne!

- Pazi!

- Samo probaj!

- E sad sam ljut!

- Uhh, samo kad mi padnes u sake!

 

Za naglasavanje tipa:

 

- Zeleo bih da jos jednom podsetim sve prisutne da je sledeći vikend rucak, koji je naravno za sve besplatan, i svi su dobrodosli.

 

Koristio bih boldovanje npr ili podvuceno linijom i odvojio bih malo recenicu iz teksta

 

Ali da ne tupimo, lisica nije ništa loše mislio, sta vise zeleo je pomoći čoveku. A da je čovek u prvoj instanci stavio slike svega ovog ne bi bilo. Koliko vidim palo je i izvinjenje a sad je ostalo samo pitanje uzvičnika. Jbg! :)

 

A opet ko zna zasto je ovo dobro?! :D

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nema uvredljivih ni zlonamernih komentara. Postavljanje oglasa bi trebalo uraditi što kompletnije a broj fotografija koji Forum omogućava dovoljan je da bi se prodalo skoro sve. Tu mogućnost bi trebalo koristiti što vise a ne što manje jer bi se time prodaja lakše realizovala a naš MZ Svet bio još potpuniji.

 

Idemo dalje. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

U Nedelju poslepodne, najverovatnije postajem ponosni vlasnik jednog ETZ-a 250 iz 1989.god. (verovatnoca je oko 90-95%).

Za pocetak, bice potrebna presvlaka sedista, glavni kocioni, retrovizori, gume fuzastera i kurble, slavina goriva i jos par sitnica. Nudi li ovde neko nesto od toga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja