Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

evo nesto iz gradjanskog oglasnika po obicaju nista za mene :-[ 

 

M ETZ 250ccm, tri komada, sve za 400EUR. Tel. 063/803-0412

 

Da li je neko zvao za ovo ili da se latim telefona?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

ima tri komada,a mozda i cetiri.

papiri?

jednu saobracajnu mu ukrali,

jednu ima,ali bi morao da je potrazi.

dalje neznam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

evo zvao i ja bas me je zanimalo sta je to

 

kaze covek ima 2 etz-a 250 i jednog es-a 175

 

za es-a i jednog etz-a ima papire a za jednog mu ukrali sa autom

 

pitao sam ga jesu ispravni kaze da su svi bili al da je skidao dekla,tockove i amorte da ih polira navodno a svi ti delovi su mu valjda na okupu

 

inace je iz Kule i kaze da ni deo ne bi prodao posebno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Sta da se radi dragi moj Picasso, 1. APRILILILILLLLLLLLLL !!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Naseo sam-nema sta!! :(:) :)

 

I ja sam se zabrinuo, sve mislim šta bi sa čovekom, ko zna koji problem ima  ???

 

evo zvao i ja bas me je zanimalo sta je to

kaze covek ima 2 etz-a 250 i jednog es-a 175

za es-a i jednog etz-a ima papire a za jednog mu ukrali sa autom

pitao sam ga jesu ispravni kaze da su svi bili al da je skidao dekla,tockove i amorte da ih polira navodno a svi ti delovi su mu valjda na okupu

inace je iz Kule i kaze da ni deo ne bi prodao posebno

 

Da li je neko raspoložen za ''udruženu kupovinu''? Zajedno je lakše. A može i nas više da se podeli, nemoraju dvojca, nekom MZ za delove, meni treba za sređivanje a ES 175 svakako treba srediti, šteta da se rastura... pa ko šta voli.

 

Postoji i problem prevoza, kada nešto kupiš vlasnik očekuje da ćeš to da teraš samo kako kada motori nisu u voznom stanju?

Bar kombi da imamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

ma sve je to OK al Kula daleeekooo, od mene brat-bratu nekih 700km,tamo i nazad,  skuplje gorivo nego  motori????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

samo bi neko prvo to trebao sve da vidi ima mnogih koji kazu sve odlicno pa dpdjes a ono groblje

 

ja bi mozda uzeo jednu celu masinu al opet pitanje kako se dogovoriti

 

sve to zajedno je stvarno jeftino sigurno bi covek jos i spustio cenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Prevoz nas zajebava, kada bi to i mogli i da se cenkamo, podelili bi se sigurno da svima odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ja bih bio zainteresovan za tog ES-a, ali kao sto rece MZ "daleko bre!", a i sa druge strane moze biti i "macka u dzaku"!.Mnogo mi to sumnjiva ponuda, mada...??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa bas zato treba prvo neko da ode i vidi sve to

 

poslao mi je Zo Lee pm on je iz Kule i pitao me je ime coveka da vidi dal ga zna i pogleda te emzejce

 

ime ne znam al moze ga jos neko nazvati i pitati malo detaljnije i usput saznati ime il cu ga ja zvati opet

 

onda najbolje sacekati da vidimo kakvi su motori pa onda videti ko sta hoce

 

a prevoz pa valjda cete nesto smisliti  mogao bi ja da sredim neki popust preko City expresa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ti si Floyde čovek br.1 za ovu akciju. Eto Picasoo bi uzeo ES-a, ja bih ETZ-a sa papirima a onaj preostali ide za delove pa bi koristio svima nama, tek on ima primenu. Mada bi uz ovog sa papirima dobro došao i taj bez papira, za sređivanje, jedino neznam hoću li imati para za dva komada.

 

Što se poziva tiče mislim da nema potrebe da se nešto krijemo, on prodaje tri motora i sasvim je sigurno da ih neće kupiti jedan čovek kada već neće da ih da pojedinačno a to što se mi ovde organizujemo naša je stvar i dobro je za njega.

 

Prodavcu treba otvoreno reći da ćemo motore kupiti ''uz korekciju cene''  ;D i to ukoliko rešimo problem prevoza. Što se cene tiče za sve tako đuture imam neku viziju da ne bih trebalo davati preko 300 evra za sva 3 motora. ;D

 

Ako imaš prijatelja da to pogleda još bolje, ipak neko treba da baci oko mada nema ni šta da se vidi, za te pare sigurno valja, samo nov blok košta 110-120 evra ...

 

Taj prevoz preko City expresa trebao bi da bude do najbliže tačke, do nekog od nas ko ima uslove da motore smesti u zatvoreno. Dalje je lako, mogu tu da stoje sve dok se ne nađe neki naš prevoz što bi opet zbog reda prema domaćinu trebalo da bude što brže.

 

To su neka moja razmišljanja.

 

Ako ti je problem da zoveš reci, zvaću ja, ionako poslednjih dana samo vrtljam telefone za nešto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Cele mi radi u city-u pa mogu pitati kolko bi po motoru uzeli bilo bi to dosta jeftinije kod njih ide po kilazi a ne po udaljenosti

 

ja bi uzeo masinu al moram znati cenu ranije bar nedelju dana zato sto nemam bas para sad al skupice se

 

mada ako nekom bas treba ceo taj treci nije problem meni to nije hitno al voleo bi masinu od 250-ke

 

bolje da neko od vas zove neznam kakav sam bas za cenjkanje

 

coveka obavezno treba pitati za ime i adresu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

2 Vuja

Ja bih uzeo jednog 250,bitno mi je stanje prednje viljuske sa diskom,tockom i kocnicom.Znaci sve sto mi treba da umesto dobosa koji je kod mene nabacim disk.Ovo ostalo nije toliko bitno,mozemo da cerupamo za delove,kome sta treba.Jos jedna stvar treba biti brz.Jednom vidim oglas 2 ETZ 250 za 300 eura i to u Despotovcu,meni pred nosem.Nisam pozvao odmah nego za par dana i naravno prodalo se.To je bilo pre osnivanja ovog foruma tako da me ne napusavate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

2 Vuja

Ja bih uzeo jednog 250,bitno mi je stanje prednje viljuske sa diskom,tockom i kocnicom.Znaci sve sto mi treba da umesto dobosa koji je kod mene nabacim disk.Ovo ostalo nije toliko bitno,mozemo da cerupamo za delove,kome sta treba.Jos jedna stvar treba biti brz.Jednom vidim oglas 2 ETZ 250 za 300 eura i to u Despotovcu,meni pred nosem.Nisam pozvao odmah nego za par dana i naravno prodalo se.To je bilo pre osnivanja ovog foruma tako da me ne napusavate.

 

Jel ti hoces samo ram ili celog

 

ajde svi napisite sta hocete pa da vidimo da podelimo to

 

znaci ja se javljam za masinu od ovog etz-a bez papira a ako ne onda samo komplet struja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sada sam ga zvao, uplašio sam se da motori ne odu dok se mi dogovaramo.

 

Nisam insistirao ali tip bi spustio cenu sa tih 400, neznam baš da li na 300 ili 350 ali bi spustio, gleda da se ratosilja svega odjednom.

 

Kaže da sem tih motora ima i delova za ETZ-a  koje isto daje. Motori su rastureni jer je počeo da sređuje nešto, nisam ga razumeo ni šta ni sa kojim ciljem pa nije završio tako da je sve rasuto i na gomili.

 

Ja bih samo voleo da na kraju napakujem ETZ sa papirima i da na njega stavim prikolicu, da ne diram ovaj motor... ???

 

Pošto je sve rastureno City Express neće proći, nije moguće upakovati sve to, treba nam pick-up ili prikolica

 

Treba mi ovo da uzmemo a razdelićemo se lako, ima tri motora i još delova preko toga, ništa neće da se baci... ::)

 

Ali prevoz pravi probleme, ja nemam ni pick-up, ni prikolicu ni kuku a ni ideju kako da rešim taj problem .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Imam ja kuku ali nemam trecu tablicu,pa i ako bi nasli prikolicu mogli bi da odradimo to ako nas milicija ne bi dirala.A cisto sumnjam da ne bi ,pa bi placali kazne putem i opet nema racunice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Imam ja kuku ali nemam trecu tablicu,pa i ako bi nasli prikolicu mogli bi da odradimo to ako nas milicija ne bi dirala.A cisto sumnjam da ne bi ,pa bi placali kazne putem i opet nema racunice.

 

tablicu stavis home made na auto nazad a sa auta na prikolicu provereno radi he he

 

ako treba ja mogu da skoknem do kule i sve to vidim i poslikam

 

a sta cemo sa ES-om

 

izjasnite se tacno ko sta hoce i da preracunamo to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pričao sam sa Dukijem telefonom i dosta sam razmišljao. Ima dosta problema pa sve ovo na kraju ne deluje privlačno:

 

1. Po mom dubokom ubeđenju na svakom našem motoru treba da je napred disk, razloga bezbroj ali tako je.

U gomili materijala postoji samo jedna viljuška za disk, sve ostalo je doboš.

 

2. Iako je doboš kod TS-a standard, mislim da bi ga trebalo preraditi na disk, dobar je motor i nije džabe MZ prešao na disk koji je zaista dobar, na tehničkom su mi rekli da je malo motornih vozila (ne samo motorcikala) koji tako koče, disk je stvaro super.

 

3. Dukiju treba disk, onda ostaje MZ sa papirima bez diska kao i TS

 

Ne ide tako, ili svima po volji ili ništa od posla!

 

Uz to, ostaju svi problemi: razdaljina, nemamo prikolicu i izlagali bi Dukija riziku što nam ne treba.

 

Žao mi je ali čim nije svima po volji to nam ne treba.

 

Dobra je stvar što bar znamo šta nam treba: Floyd hoće mašinu i da ne obrazlažem zašto  ::) prihvatam to zdravo za gotovo. Duki hoće celu ili štap viljuške za disk, meni treba ETZ 250...

 

Hvala Bogu, ništa od toga nije hitno, treba pratiti i dalje i pojaviće se. Kao što kaže narodna: ''Strpljen - spašen''.

 

Žao mi je što je tako, i ja sam se ponadao ali stvarno nije uredu da neko bude zadovoljan a neko ne, jesmo li prijatelji ili nismo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja