Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Djordjo, pogledaj malo par postova gore i sve ti stoji iako kontakte mozemo prosledjivati samo na PP.

 

Makice devojcice da li ti je dobro? ???

 

Meni bi trebao karburator, samo da valja, necu vise da guram Crnca, smucilo mi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Sto se tice guma toplo preporucujem Tubeles gume!! Malo se teze nabacuju na felnu , ali zato kada se nabusi moze da se vozi bez problema, nema da izleti iz falca!!

Vujo kupi vec jednom NOV karburator!! ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

znate sta me uzasno nervira? ljudi koji misle da je 800-900eura prevelika cena za MZ... zasto da MZ ne vredi te pare? zato sto su se pre 15-20god samo vozili i NE odrzavali pa su vlasniku pravili probleme? pa ko jos moze da radi bez odrzavanja? i tako im je MZ ostao u secanju kao jako kvarljiv...

a sta bi sa onim likovima sto za stare japance iz '79-'83 god traze po 2000eura? to vredi te pare? po cemu se MZ razlikuje od drugih motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Dobro mi je  :)!

Stavila sam ga u oglase pa ako ode otisao je. Meni se ne zuri jer nisam bez motora a ovaj ako proda gpz-a onda mi i nije bilo sudjeno da ga kupim.

Vozim se ja lepo a motor je u oglasima pa sta god da se desi. Najverovatnije idem u Kosovsku Mitrovicu sa njim sad za dve nedelje, a krajem jula na more a ako se nesto u medjuvremenu desi (ako ga prodam) onda cu vec videti sta cu.

Cena? Bez obzira sto se iznerviram kad vidim za kakve rvine i groblja traze 500-600 evra ja mislim (mozda neko misli da gresim..) da ovaj motor vredi te pare,opet moje je da trazim pa ako neko hoce kupice ga. Tako je isto bilo kad sam prodavala MZ-a 125, svima se svidja,odlican,kao casa ali mi daju 400-500 evra,e pa vala rekla sam ne bih ga prodala za te pare pa kad bih ga vozila do kraja zivota! Cekala sam i dobila pare koje sam htela. Da li znate da se automatik prodaje za 300e a apen za 400-450 evra! Ne podcenjujem ni jedan motor ali ako bi poredili kakav je to motor u odnosu na MZ-a onda vam je jasno zasto ni u najludjim snovima ne bih dala moj za 500-600 evra! Pa pre bih sacekala da se zaposlim,skupila jos tih 500 evra i lepo ostavila MZ-a zauvek kod sebe i kupila jos jedan motor. Nisam lupila cenu,stvarno mislim da vredi jer je u besprekornom, stanju.

Mozda gresim,mozda i ne sto ga prodajem ali znam da sam ga prevazisla. Jedno je sto ga volim i sto mi je tesko a drugo je sto hocu veci motor.

Dosla sam u fazu da pozajmljujem tudje motore a to ne volim,ili cu kupiti ono sto hocu ili cu voziti ono sto imam!

Krstarice Plava Ptica jos dugo,dugo drumovima,sa ili bez mene,znam ja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Makice, moj j otisao tako sto je covek video motor i rekao uzimam, nije ni pitao za cenu, a uopste nije izgledao kao tvoj. A i ovi sto misle da je cenja velika, verovatno ga nisu videli uzivo, pa misle da je samo nasminkan za prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Radi se o motoru na kome stvarno nema sta da se popravlja.

Ako se ta cinjenica uzme u obzir i sve stavi na papir onda nije mnogo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Nasminkan nije,tako je lep i u stvarnosti,a kad zaviris u nadi da ces mu naci manu ti se jos vise odusevis.. :)

Vecina vas ga je videla i mislim da vam se stvarno svideo,a meni je bas drago zbog toga!

Kako se samo ljudi prevare pa uzmu krsa u nadi da ce ga popraviti i tako ustedeti,pa kad se presaberu shvate da su pogresili..

...MZ ce mi uvek biti u srcu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

  Oducila si?Dolazio je lik,pre par meseci,pogledao Goluba,velikodusno  ponudio 500 eura uz komentar da celog zivota :"emzejce i poznaje ih u dusu...",pritom ne verujem da ima 25 godina.Koliko je to mogao da ih upozna? Takvih nakupaca ima suma,Ne daj ga takvima.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ne dam ga! Ma moze da dodje ko god hoce ali cenu zna,a ja mogu da ga vozim jos 5 godina i da me bas briga!

Kazem opet,taman ga vozila ceo zivot...nauzivacu se kao sto i sad uzivam!

Upravo sam dosla sa druma,pomazila ga i ususkala...neka se naspava,san je najvazniji!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

  juce  sam   ga   pogledao  i  moze  se  reci   da   nije   los.Nema   zmigavce   ali   mislim   da   je    ostalo   sve  orginal,  radi   kao  sat  lepse   nego  moj   ETZ  >:(papire   ima   i  matori   kaze  da   ga   neda   bez  330e,  mada  mislim  da   tu   jos  ima    prostora.Po  meni   treba  samo  farbanje  i  glancanje  i  samo   teraj.Ako  si  zainteresovan  mogu  uzeti   broj.

 

Mozes mi pustiti broj na pp...Zamolio bih te ako mozes ikako da ga slikas!!

jel  si  dobio  slike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

evo oglasa za drugara,,mz ts 125,mislim da je u 150cm sad,masina je od ts,a, ram od danubije,mnogo lepo je preradjen,ima i originalnu struju,mnogo lepo ide,lagano se vozi,i za divno cudo gde god ga parkirate skupe se da ga gledaju,retko ko prepozna sta je,ima i papire,150e,moz zamena za neki digitalni foto aparat,za nokiju cinimi sen 6300,, :) :) :) mozete i mene nazvati 063697094...

post-2236-12879037736228_thumb.jpg

post-2236-1287903773867_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Plava Ptica je upravo dobila novu zadnju gumu i to PIRELLI DIABLO  :o

Lezi na putu samo tako!!! Sutra pravac Uzice ali prvo obaranje na Divcibarima,da ponovim gumu  ;)!

Cena 750 evra!!!

 

P.S. Promenilo se jos nesto...vise nije 26000 vec 27000km-za sve je kriva Kosovska Mitrovica  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Prodajem gumu Pirelli  3.50 / 18 .  Guma je za moto kros ili zesci enduro. Potpuno je nova, nikad nije stavljana na motor, mada je stajala neko vreme pa se nakupilo prasine !  Pogodna je za nekog prepravljenog MZ-a ili nesto slicno sto ima tocak od 18 coli !

post-3891-12879040913105_thumb.jpg

post-3891-12879040913938_thumb.jpg

post-3891-12879040914983_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Sta ti je ljudska glupost...Umesto 2% ulja sipah 1  ??? i zariba jadnicak te kupujem delove za generalnu mz 251! Zaribao je u pesnici jos nismo rasturili celi masinu ali bilo je opiljaka kod klipa! Ako neko ima deo delova ili mozda i celu masinu nek se javi a ako ne nek crknu dusmani!

post-6140-12879040969722_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ja bre ne znam sta se ovo desava sa ovim velikim pesnicama...Sto se u mom selu kaze "rednja" ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja