Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 147 postova

Pozdrav ljudi,posle duzeg razmisljanja odlucio sam i ja da postanem vlasnik MZ-a. 1moto3.gif Interesuju me 250 i 251 samo, tako da ako neko zeli prodati,nek se javi.1oda.gif

imam na prodaju 251 u original stanju ,cena 509 e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 80 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Sym Maxsym 400i abs

Pozdrav ljudi,posle duzeg razmisljanja odlucio sam i ja da postanem vlasnik MZ-a. 1moto3.gif Interesuju me 250 i 251 samo, tako da ako neko zeli prodati,nek se javi.1oda.gif

imam na prodaju 251 u original stanju ,cena 509 e

 

Koje je godiste? Moze koja slika? I gde nadje tih 9 e?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Imam na prodaju drzac za akumulator ako nekome treba. Narucio sam za ETZ kod Gabora ali ovo sto su mi poslali kod mene ne odgovara, da li su se oni zeznuli, ili je kod mene nesto drugacije mesto za akumulator stvarno ne znam. Nov je. probano da se stavi ali prevelik. Zato ako nekome treba neka se javi.

Kao na slici je.

 

11736834.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Imam na prodaju drzac za akumulator ako nekome treba. Narucio sam za ETZ kod Gabora ali ovo sto su mi poslali kod mene ne odgovara, da li su se oni zeznuli, ili je kod mene nesto drugacije mesto za akumulator stvarno ne znam. Nov je. probano da se stavi ali prevelik. Zato ako nekome treba neka se javi.

Kao na slici je.

 

11736834.jpg

 

Ocigledno se nisi razumeo sa prodavcem kad si narucivao .

Ovo JESTE originalni drzac za akumulator za MZ ETZ 250, 251, 125 i 150 . Akumulator se postavlja na njegovo mesto na ramu. ovaj drzac se stavi preko akumulatora, i uz pomoc dva brezona ( lice na zbice od motora - bicikla ) se pricvrsti za postolje. Posle na ovu plastiku dodje alat . To ti sve na kraju izgleda ovako :

 

sirena-i-pistalica-005.jpg

 

sirena-i-pistalica-004.jpg

 

Jedini sto ni ja nemam te brezone za stezanje, al sad bar znas gde, sta i kako ide ! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Ahaaa, to tako ide? :D

Malo je to mesta za moj alat, a i ja sam bolje skockao nego sto je to napravljeno. U svakom slucaju hvala i kome treba neka se javi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

post-22265-0-66727500-1343731297_thumb.jpeg Jel ima ko da proda ovakav zadnji blatobran?

IMA ! samo to je od JAWE 350 TS !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Ima drugar prodaje za 400e. toliko ga je on platio pre par meseci.. uzeo za sina ali mali je jos mali pa ne moze da polaze :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ima drugar prodaje za 400e. toliko ga je on platio pre par meseci.. uzeo za sina ali mali je jos mali pa ne moze da polaze :)

daleko ste mi ali ipak bi mogla neka slika ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Sto se tice slike moram da vidim sa njim pa da ga slikam. sto se mene tice mislim da je puno 400e jer nije registrovan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Poklanjam centralni stender,bio je na mz250,stoji godinama i eto ako nekom treba nek javi pp ili vec.

treba ga mozda prefarbati i to je to,pozdrav svim mzovcima :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Ogar
  • Motocikl: Yamaha XV 500 SE

post-22265-0-66727500-1343731297_thumb.jpeg Jel ima ko da proda ovakav zadnji blatobran?

IMA ! samo to je od JAWE 350 TS !!!

 

Nisam ni znao da moze od Jawe,imam takav jedan na tavanu,videcu kako ce da legne na MZ.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Ne znam reko ajde da pitam za delove.Kakvog tvaliteta su delovi iz MOTO SHOP-a iz Kaca?Mislim da li ima i boljih ili je to sve jedno te isto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Ja sam sve uzimao od Gabora iz Subotice. Mislim da je on jeftiniji, a za kvalitet ne znam posto nisam uzimao od MOTO SHOP-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: MZ ETZ 150

Ovo je MZ 150, verovali ili ne , a posto me je prosla volja jer sam se ovih mesec dana domacinski izvozio,

i na umu imam nesto sasvim drugo resio sam da ga prodam . 600 evrica i to je to.

Registrovan jos skoro godinu dana, ispravan i sta reci pogledajte sami.post-21567-0-11176600-1344027725_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ovo je MZ 150, verovali ili ne , a posto me je prosla volja jer sam se ovih mesec dana domacinski izvozio,

i na umu imam nesto sasvim drugo resio sam da ga prodam . 600 evrica i to je to.

Registrovan jos skoro godinu dana, ispravan i sta reci pogledajte sami.post-21567-0-11176600-1344027725_thumb.jpg

Stvarno sta reci,kao da mi neznamo kako izgleda mz 150,sretno sa prodajom. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ovo je MZ 150, verovali ili ne , a posto me je prosla volja jer sam se ovih mesec dana domacinski izvozio,

i na umu imam nesto sasvim drugo resio sam da ga prodam . 600 evrica i to je to.

Registrovan jos skoro godinu dana, ispravan i sta reci pogledajte sami.post-21567-0-11176600-1344027725_thumb.jpg

 

Pa masina je od MZ-a, a sve ostalo od nekog drugog motora. Jesi li radio atest na masinskom fakultetu ? S'obzirom da se sad masina smatra rezervnim delom, kako se sad tvoj motor vodi u saobracajnoj ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd-Sremcica
  • Motocikl: Yamaha fazer 600 2003.

trebala bi mi zadnja guma za burazerovog mz-a. trenutno je na njemu 3.50 16 . posto vise od 80 posto vozi po makadamu neka kramponka bi bila super

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja