Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ne bih se slozio u potpunosti !

Ja uvek pozelim , i jos po koji MZ , mada ih imam vec vise nego sto bi mi bilo potrebno . Takodje noviji a jos vise stariji !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Juce se malo vozio i pridje mi covek u Paracinu da vidi motor i kaze imam i ja motor MZ ETZ 250,hocu da prodam,300 eura,ispravan ima saobracajnu,neregistrovan.064/496-7801 Ivan.

 

Inace provozao se do Paracina da meni donese gumu. Da pojasnim, gumu mi poklonio i jos doneo kuci, sta reci vise... dokaz da LJUDI jos postoje.

Inace video sam uzivo motor i stvarno nemam komentar, svaki detalj na svom mestu, ekstra ekstra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dopuni tekst još nekim informacijama. Za takvu robu važnija je procena osobe kojoj je namenjena nego brojevi koji nisu jedinstveni. Npr. "za osobu od 90 kg i 185 cm visine" i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Da li ima neko za prodaju brezone za cilindar,ali da su stari i original,i da su navoji neosteceni?

 

imam ja... 1zvizduk.gif (za 250ccm?)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Da li ima neko za prodaju brezone za cilindar,ali da su stari i original,i da su navoji neosteceni?

 

imam ja... 1zvizduk.gif (za 250ccm?)

 

E nabavio sam,hvala ti u svakom slucaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

U prilici sam da ponudim , originalni klip za ETZ 150 , fi 57 (druge specijale) . U moru jeftine ( citaj slabijeg kvaliteta) ponude , jedan izuzetak !

Po ceni je takodje izuzetak ali ko zeli ima i jeftiniju opciju (koju takodje mogu ponuditi) . Cena ovog Nemca je : 27 e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Pozdrav drugari. Posto su me krvnici danas odrapili za 115 hiljada dinara moram da prodam MZ-a. Nema mi druge.

Elem, kupio sam ga pre dve godine i budala nisam odmah zavrsio prenos i registraciju mada ga nisam ni vozio, samo malo po lokalu. I prosle godine se navadili ovi panduri na motorima i navata me neki i napise mi prijavu. Danas bio kod sudije kaze 100.000 za nemanje dozvole + 15.000 za nemanje registracije ili 60 dana zatvora + ostatak u novcu, valjda 50.000. :lud: Bolje da su me streljali. :rat3:

 

Tako da moram da ga prodam a ne bih ga dao ni za sve te pare.

 

MZ ETZ 125, negde oko 11 hiljada presao samo, ja kad sam ga uzeo imao je jos uvek prve gume, sad mu je pozadi Pirelijeva a napred jos uvek prva Pneumant. U perfektnom je stanju.

Cena 500 evra :( 064/635-5775

 

post-13741-0-40367200-1334683134_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

A i ako prodam moram dva meseca u corku. Jbt, sad mi je smesno al stvarno ne znam sta cu. He, he, streljacu sam sebe. Jos mi kaze sudija, dacemo vam na 3 rate. Hahaha. Ja joj kazem, alo, student, nezaposlen, ovo ono. Kaze mi, bolje bi prosao da si krivicno gonjen onda bi mogao na drustveno koristan rad, narukvica... cak i manju kaznu, a prekrsaj je iskljuciv. Sta me snadje Sunce ti poljubim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Moj drugar platio 120 i kusur hiljada isto to jer su mu pisali i nemanje kacige.Vozio je Tomos 14,na lokalnom putu u selu ispred svoje kuce, i da oduzeta mu je dozvola na godinu dana pa sada ne moze ni kola da vozi,za A i nema polozeno,nije ni znao da za Tomos T14 treba A kategorija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: novo milosevo
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ovo je svarno užasno.Kaže jedan moj kolega sa posla "jebeš državu koja štii pse lutalice i lopove".Da si krivično gonjen bolje bi prošo,znači bolje pljačkati nego voziti bez A kategorije.Što je najveća stvar u celoj priči polaganje za A iznosi negde oko 20000 plus lekarski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

drugar vozio ne registrovanu(na tehnicki da registruje) Apriliju RS 50 i nije imao A kategoriju, zaustavili ga i pisali prijavu 10.000din. 1zvizduk.gif (ali pre 2 godine). 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Pljacka.... zulum, otimacina, okupacija.... nemam adekvatnu rec... sledeci korak ce biti placanje kazni ali ne u novcu vec u organima... Pa tako za neregistrovan motor doniras bubreg, a za voznju bez A parce jetre... >:( >:(>:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

problem je sto je drzavna kasa prazna (a cudo i nije pored ovih rasipnika >:( ) zato su i podigli ove cene. e sad, svega toga ne bi bilo kad bi sva legalno svercovana roba (nisam pogresio) bila oporezovana, a svi pred zakonom jednaki. medjutim, od toga nema nista, pa je problem sto neko vozi t14 po selu i pise mu se prijava, a neko moze da ubije curu na pesackom i nikom nista (usput, vidoh juce u novinama sliku cede praska na cbr-u. samo se pitam ima li dozvolu... >:( )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

U prilici sam da ponudim , originalni klip za ETZ 150 , fi 57 (druge specijale) . U moru jeftine ( citaj slabijeg kvaliteta) ponude , jedan izuzetak !

Po ceni je takodje izuzetak ali ko zeli ima i jeftiniju opciju (koju takodje mogu ponuditi) . Cena ovog Nemca je : 27 e

:moto3: Bar niko nije rekao da je jeftino :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Drustvo, treba mi sredisnji deo kvacila za etz 150 ima li neko polovan a da je bolji od mog koji sam malo "naceo" :oda2: ili da kupujem novi :neznam::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Drustvo, treba mi sredisnji deo kvacila za etz 150 ima li neko polovan a da je bolji od mog koji sam malo "naceo" :oda2: ili da kupujem novi :neznam::zdravo:

A sta ti je to sredisnji deo kvacila?? :zbunjen:

Ma kupi novo ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja