Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto Skup M.K. "BRATUNAC"

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova

Da napomenem,kao i predhodnih godina,ULAZ JE BESPLATAN!!! Pasulj ubjedljivo NAJBOLJI! Mjesto UBJEDLJIVO NAJBOLJE! Nas moto skup ima JEDINO za cilj da UGOSTI iskrenu bracu bajkere! Ko je bio uvjerio je se ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Mnogo pozitivnih utisaka od prošle godine.

Bilo bi lepo ponoviti vožnju i druženje

Sve sto je lepo-nije tesko. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Moto skup u Bratuncu...Sta reci,a biti objekivan ili mozda ipak biti subjektivan i iznjeti licni utisak. Kao prvo zao mi je sto nisam mogao na skup doci jos u petak,a i subota je bila problematicna zbog problema sa mojom diskushernijom,koja me je sustigla poslije boravka na Zlatiboru prije tri sedmise,gdje sam se dobro nasmrzavao u p`o ljeta.1oda.gif Ali odlucih ipak da se kako tako uspentram na mog konja i dojasem do Bratunca i provedem subotnji dan sa drugarima na prelijepom izletistu Rajska plaza uz rijeku Drinu.Na Rajskoj plazi atmosvera bas kako i sam naziv kaze "rajska",prelijepo suncano jutro,Drina cista sva blista na suncu,a u samom kampu debela ladovina.Stigao sam oko 09h i zatekao drustvo koje se ulogorilo u kampu dan ranije i vec zaokupljeno jutarnjim aktivnostima oko praznjenja tanjira (citaj dorucka) dobre,ma ne dobre,vec odlicne riblje corbe.Kamp se vec od podneva poceo popunjavati novopridoslim motoristima iz okoline i regiona,a ujedno i na izletiste su poceli dolaziti mnogobrojni kupaci koji su doprinjeli sveukupnoj lijepoj atmosvri na Rajskoj plazi.1hej.gif Moto kamp je bio smjesten u ogradjenom dijelu izletista tako da je bio odvojen od plaze pa nije dolazilo do mjesanja motorista i "civila' sto ja inace ne volim na moto skupovima.Poslije rucka koji je bio vise nego odlican (najbolji pasulj koji sam pojeo ove godine na moto skupu) motoristi su se zabavili tradicionalnim moto igrama u povlacenju konopca,sporoj voznji,ispijanju piva,a imali smo i zensku ekipu pivopija,koja je upotpunila odlicnu atmosveru pred binom.Poslije igara se islo u defile do centra Bratunca gdje su na trgu podjeljene Zahvalnice ucesnicima ,pokroviteljima i donatorima za organizaciju Moto skupa u Bratuncu.Mislim da nema potrebe da napomenem da je sve bilo gratis,sem pica koje je bilo po simbolicnim cijenama,mogu da kazem cak skoro djaba.1aha.gif Posto nisam smio da se upustim u avanturu nocenja u satoru sa bolovima u kicmi,sa Moto skupa sam se vratio u Bijeljinu oko 23h.0tuzan.gif

Jos jednom sve pohvale za MK Bratunac i lijepo proveden subotnji dan na Drini sa mojim drugarima.1zdravo.gif

 

 

 

 

 

 

Nekima nije bilo dovoljno samo hladno pivo....

dsc01728.jpg

 

dsc01731.jpg

 

dsc01735.jpg

 

dsc01740.jpg

 

Impresije sa Rajske plaze...

dsc01745.jpg

 

dsc01746.jpg

 

Ekipa MK Ducan i MK Duhovi Bijeljina...

dsc01748.jpg

 

dsc01750.jpg

 

dsc01751.jpg

 

dsc01753.jpg

 

Navlacenje konopca...

dsc01754.jpg

 

Finalisti u navlacenju konopca...

dsc01755.jpg

 

Takmicenje u sporoj voznji...

dsc01757.jpg

 

Pobjednica u ispijanju piva...Eh da je jednu ovaku da imam s`kim piti pivo?!0namigivanje.gif

dsc01761.jpg

 

U centru Bratunca...

dsc01763.jpg

 

dsc01764.jpg

 

Dodjela zahvalnica...

dsc01765.jpg

 

Nacelnik Opstine Bratunac koji je pomogao organizaciju Moto skupa...Za svaku pohvalu!

dsc01766.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Posle ovakog skupa malo je cijela knjiga da se saberu utisci ali cu ukratko da se zahvalim domacinima na srdacnom doceku.

Ja sam u kamp dosao u petak popodne, napravio kucu (raspakovao sator) i shvatio da mi je usput spala vreca za spavanje sa motora, domacini su mi iste sekunde pritekli u pomoc tako da sam se snasao. Iste veceri sam se sreo sa starim drugarima a i upoznao nove. Preipremali smo pileci paprikas i uz pivce ispredali price do kasno u noc (SAVRSEN DAN)

U subotu je sve bilo u duhu pravog moto skupa na kome se iskupljaju pravi ljubitelji moto manifestacija, nije bilo preglasne muzike, pucanja i turiranja u nedogled, bajkerske igre su bile veoma zabavne i atmosfera na visokom nivou. Ponovo se jelo i pilo cijeli dan i skoro cijelu noc :D

U nedelju smo dobili kaficu i dorucak, pozdravili se sa drugarima i krenuli svako svojoj kuci po idealnom danu za voznju.

Za kraj zelio bih da pozdravim Baneta Sarca sa porodicom, Pirketa, Dzindzu, Ivanu, Jelenu, Branka, Dedu, Chuleta (ako opet nisam zaboravio nadimak) Bucu, i sve ostale koji su mi ucinili ovaj vikend nezaboravnim!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Hvala Branko i Mikice,da nije bilo ljudi poput vas,ovaj moto skup ne bi bio takav kako ste ga opisali! Drago mi je da ste ponijeli lijepe utiske jer smo se trudili (koliko je bilo u nasoj moci) da vas ugostimo i pruzimo vam pored svega odmor uz Drinu,muziku i miris ribe! Moram naglasiti da smo imali najbolje voditelje programa koje sam ja mogao vidjeti,sto na skupovima sto na TV-u! Naravno,to su Mikica(Yubilly),Draki i Branko :) Sve pohvale!!! Ispred moto kluba "Bratunac" bih se zahvalio:

 

Peri-MK ČOPER-SRBIJA i moto klubu ČOPER SRBIJA!

Mladenu laziću,

Draganu Gerhardu,

Dejanu Jančić,

Slavi(Deda)-MK Predator (Valjevo),

moto klubu "OGANJ"(Ugljevik),

Buci-MK Šid i moto klubu ŠID,

moto klubu "Duhovi"(Ljeljenča),

Drakiju-MK"Duhovi",

moto klubu"TNT"(Trebinje),

moto klubu"Arhangel",

moto klubu "Romanijiski Soko"(Sokolac),

moto klubu" Wild Ones"(Kravica,Milići,Bratunac),

moto klubu"Ducan" i Neši njihovom članu,

moto klubu"LA Moto"(Lazarevac),

moto klubu"Argentum"(Srebrenica),

moto klubu "Užice",

moto klubu"Crna Reka",

moto klubu"Black Dragons" i Čedi,

i svoj braći bajkerima koji su uveličali naš skup! Na kraju samo mogu reći:"Blago domaćinu koji ugosti ovakve goste"!

Živi mi bili!!! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Hvala nasoj braci iz Bratunca i Republike Srpske na onakvom doceku i gostoprimstvu.

Bilo je fenomenalno,dovoljno je to reci,rajski kao Rajska plaza.

Vidimo se, ako ne pre, onda sledece godine moto susretu.

Evo i malo slicica.

 

4C1F7364-26B5-6449-9D7C-432672A0B196_thumb.jpg

 

CC54637F-137B-F949-903C-7841A36FE63D_thumb.jpg

 

D46197F5-6C4A-7B43-B02A-8B1F3C5CF7A7_thumb.jpg

 

2E75CB6C-C7D2-224F-BCF8-03AB5CA98424_thumb.jpg

 

1CA0EB1A-B70C-5044-9EF6-322317CBBE95_thumb.jpg

 

1EA18066-770E-414B-BAB0-639CD05ACA6B_thumb.jpg

 

E49C4E7A-48FC-9D44-91DA-911CF45E524B_thumb.jpg

 

141CFF6F-703B-8648-8557-6582A97935AC_thumb.jpg

 

218742DE-8DBE-DE46-AE80-17D9DE99DD9E_thumb.jpg

 

E4855FB4-E5FE-BA43-A44B-FFDCE720CB6F_thumb.jpg

 

E6E0081D-ED2E-3245-9FDA-CACCF62AFA72_thumb.jpg

 

D57EFB74-6A36-9047-9266-7317BD7501AC_thumb.jpg

 

995A99D3-751C-414D-BE7A-2C1632F52840_thumb.jpg

 

72C38D62-C3EC-A54C-8B74-F2CEF1B5382D_thumb.jpg

 

43BFBA9F-52BE-BB4A-B67F-C91D3522BF23_thumb.jpg

 

796F297A-9937-D440-9DA2-903553C451A5_thumb.jpg

 

1762FBBB-7C1B-7B41-BE4F-9728AEB3E860_thumb.jpg

 

302FA476-EA50-6547-9D64-C54A58F5B4A2_thumb.jpg

 

609F7FE5-F6F6-B74C-ACA3-01040CF190A7_thumb.jpg

 

8C3D74F5-F51E-4442-ADC0-ABD9B9B1C5B3_thumb.jpg

 

Moram i ovo da kazem,mada sam se dvoumio.

Nije u redu da nas pojedinci odvracaju od posete skupu,svoje nesuglasice ostavite po strani,nemojte nas mesati u to,nije u redu.

Takodje, nije u redu da nam prilikom defilea pokazujete srednji prst,mi nismo to zasluzili,dolazimo zbog svih vas Bratuncana, a ne pojedinaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Hvala na gostoprimstvu , odličnom pasulju i dobroj svirci.

Ambijent , kamp , plaža , ljudi ... za pohvalu. Cene pića , kafe , sladoleda - simbolične.

Jedina je zamerka : Drina je mogla da bude malo toplija :nanana:

 

 

Posebno se zahvaljujem društvu iz Sokoca & live ansamblu na proširenju muzičkih vidika u oblastima folklora i rodoljubivih pesama , negde oko 3 sata.

 

Što reče Dača , ovaj skup počinje da mi bude tradicionalan i prvi na spisku za sledeću godinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Oko 4 sata je ti bilo Panicu.

Evo kako je to videla Olivera,preneto sa coper foruma.

 

Danas smo se vratili Iz Bratunca BILO FENOMENALNO .Sam kamp bez premca, organizacija super kao i svake godine.Muzika odlicna a narocito oko 4h ujutro kada nas probudilo uzicko kolo i ima jedna krcma u planini i ostalo .Smejala sam se kao nikada do sada .Covek koji ima kafic tu, nekako hteo da se oduzi valjda na dobrom pazaru i dovede muziku, ceo orkestar sa sve pevacem pa udri.Pedsednik jadan zvao miliciju da smiruje ljude iz sokolca jer se zesce primili .A oni ko od brega odvaljeni, niko nesme da pridje.U svakom slucaju fenomenalan provod, skoro nije bio.Dodeljene su nam dve zahvalnice . Jednu je dobio Čika Pera za prvog gosta ,dosao je cak pre i samih clanova kluba iz Bratunca,DRUGA JE KOD MENE, ta je za klub MK ČOPER SRBIJA.

SLIKE SUTRA A SNIMKE NA FB.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Dugo nisam bio na forumu tako da nisam ni vidjeo sta se pisalo u ovoj temi. Evo da i ja dam svoj doprinos ovoj temi naravno sa rijecima hvale. Ove godine sam bio na dosta skupova ali nijedan skup mi nema ovaku dusu i ambijent kao sto ima Bratunac. Ovaj skup mozda ne krasi veliki broj motora, ali ga krasi prvo RAJSKA PLAZA, drugo dobri domacini, odlicna kuhinja, pravo dobro mjesto za kamp. Jos na pocetku sezone znam 100% da cu ici u Bratunac, i tako ce biti narednih sezona. A sta reci o ovom skupu? Pa samo da je bilo fenomenalno. Od druzenje do igrica, jela i pica sve je bilo na vrhunskom nivou. Hvala MK BRATNUCU na svemu i znajte da cu vam uvijek dolaziti :) A sto se tice voditelja, pa bolji smo od Fijuka i Ruske :D :D Puno pozdrava pa se vidimo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja