Jump to content

Moto Zajednica

Hondom u smrt...

Recommended Posts

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r

Danas citam u Alo novinama:

 

K.M (26) iz Beograda,poginuo je sinoc oko 18h na auto putu prema aerodromu kod pasarele "iker bus" .kada je izgubio kontrolu nad motociklom kojim je upravljao.Precizne podatke o tome sta je uzrokovalo nesrecu u kojoj je nastradao K.M,nema.predpostavlja se da je mladic na svojoj Hondi isao ne prilagodjenom brzinom i izgubio kontrolu nad motociklom.prema nezvanicnim informacijama,on je verovatno klizao po asfaltu oko 10m,posto se na mestu nesrece vide tragovi guma,a potom udario u saobracajni znak i pao na asfalt.Njegon motocikl prosao je kroz zastitnu ogradu i zavrsio sa druge strane.Prema recima dr Nade Macure,potparolke Hitne pomoci,njihove ekipe primile su poziv o nesreci u 18h.lekari su na licu mesta pokusali reanimaciju,ali bezuspesno nakon ceka su konstatovali smrt.

 

ako zna neko nesto vise neka napise.

 

Pokoj duse bratu bajkeru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Moje saucesce.Tuga.

 

Pogledajte vlaznost asfalta na slici.Najgore i najmasnije moguce.

Motor se tera u idealnim uslovima.

Greota za mlad zivot.

 

R.I.P. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1426 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Marinko neka su ti siroki putevi nebeski... R.I.P.

 

Prosli vikend smo bili zajedno na moto skupu u Pancevu i na Batajnici, a danas je trebao da ide za Sloveniju gde je trebao da pocne da igra rukomet.

 

Jeb.m ti sudbinu, bas mi je pricao kako po ugovoru ne sme da se bavi extremnim sportvima niti da vozi motor i zato ga je i prodavao.

 

Strasno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Marinko neka su ti siroki putevi nebeski... R.I.P.

 

Prosli vikend smo bili zajedno na moto skupu u Pancevu i na Batajnici, a danas je trebao da ide za Sloveniju gde je trebao da pocne da igra rukomet.

 

Jeb.m ti sudbinu, bas mi je pricao kako po ugovoru ne sme da se bavi extremnim sportvima niti da vozi motor i zato ga je i prodavao.

 

Strasno....

Strasno jbt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Igrao sam rukomet sa Marinkom, a imao sam priliku da radim sa njim u svojstvu trenera. Bio je izuzetno dobrodušan momak.

Koliko znam nije bio aktivan član ove zajednice.

 

Veoma sam pogođen vešću o njegovoj smrti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Saucesce porodici. Bas sam pogledao njegov profil i vidim da mu je rodjendan za dva dana. Tuga :( :( :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Baš sam pratio oglas za njegov motor jer je drugar razmišljao o kupovini CBR-a. Skrenulo mi je pažnju to što mu ugovorom brane vožnju motora, kako je to bez veze. Posle ovoga stvarno ne znam šta bih rekao...

RIP :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Srednji Banat -Čenta
  • Motocikl: 1995 Yamaha Diversion 900S

Danas citam u Alo novinama:

 

K.M (26) iz Beograda,poginuo je sinoc oko 18h na auto putu prema aerodromu kod pasarele "iker bus" .kada je izgubio kontrolu nad motociklom kojim je upravljao.Precizne podatke o tome sta je uzrokovalo nesrecu u kojoj je nastradao K.M,nema.predpostavlja se da je mladic na svojoj Hondi isao ne prilagodjenom brzinom i izgubio kontrolu nad motociklom.prema nezvanicnim informacijama,on je verovatno klizao po asfaltu oko 10m,posto se na mestu nesrece vide tragovi guma,a potom udario u saobracajni znak i pao na asfalt.Njegon motocikl prosao je kroz zastitnu ogradu i zavrsio sa druge strane.Prema recima dr Nade Macure,potparolke Hitne pomoci,njihove ekipe primile su poziv o nesreci u 18h.lekari su na licu mesta pokusali reanimaciju,ali bezuspesno nakon ceka su konstatovali smrt.

 

ako zna neko nesto vise neka napise.

 

Pokoj duse bratu bajkeru.

Kelečević Marinko 1985, iz Zemuna. Imao sam tu tešku obavezu da ga prevezem na Istitut za sudsku medicinu posle nesreće. Imao je kacigu, pojas, štitnik za leđa, ali nije vredelo, Nažalost. Kolege koje su radile uviđaj pretpostavljaju da je uzrok brzina + prva kiša. Zaista mi je žao mladog čoveka, i ISKRENO se nadam da njegova tragična smrt neće biti uzaludna, u smislu da bude upozorenje svima koji voze putevima, na četiri ili na dva točka. Iskreno saučešće porodici i svima koji su ga poznavali. Počivaj u miru.

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja