Jump to content

Moto Zajednica

SKUP "TRIUMPH" ZAJECAR

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

bice prvo karavan kroz Srbiju koji organizuju Ljuba, Dane i Vojkan, koji se zavrsava na Borskom jezeru (Tropical) moto-zurkom a sutradan se krece, ko vec hoce da ide, za Zajecar.

 

Inace, najlepsi put za Zajecar, ko se odluci iz pravca Beograda a ne leti motorom, jeste Dunavskom magistralom (Srebrno jezero, Golubac, D.Milanovac, Usce Peka, Zajecar) a za letace je najbolja varijanta autoputa do Paracina pa magistralnim pravcem jos 80 km ali se put na jednom delu radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Orlovi dolaze kod brace u Zajacar!

 

A ko ne leti motorom i odluci se da ide preko Srebrnog jezera, pozvan je da svrati na predah u Majilovac u klub Orlova kafe Boom u centru sela ( ispred je velika zastava" Boom trike", a pored prodavnica " Niko - motori").

 

Svratite na po jedno hladno! Ako budem u kafeu ja castim pivo!

 

Pozdrav i vidimo se!

 

Noca1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

prosli vikend prolazimo tuda i razmisljam da li sam negde kakav kontakt video. Videh nekoliko motora ali nista od toga a sad malko kasno. Najverovatnije necu moci da izorganizujem posao tako da oslobodim i suprugu posla a bez nje zasigurno necu ici. Doduse, nije bas receno da ce tako i biti a ako ne bude, ionako je planirano da prvi dan provedemo citav u putu, sto ce reci sa dosta zadrzavanja na atraktivnim lokacijama pa se mozda i vidimo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom

Ljudi ,kakvo je bilo druzenje u Zajecaru !?

P.S tako blizu a tako daleko ...jbg !

Došao sam sa suprugom u subotu uveče po kiši, odslušao FAr, 3xpivo, striptiz, prespavao i u nedelju nazad.

Skup kao skup, počinje svaki da se komercijalizuje. Na ulazu - daj 400 + 100 za suvozača a za to dobiješ BROJ na parčetu plastike da ga okačiš oko vrata  :o , pa onda ujutru pubovi misle da su svi učesnici skupa organizatori. Dobra fora, samo dosta skupa. Veoma malo ljudi se usudilo da krene po nevremenu. Mnogo Bugara što je i za očekivati, granica im na pišomet, bilo Nišlija, Kruševljana, Negotinaca i drugih iz okoline uglavnom. Ribolovac pitaj tvoje kako je bilo, Jocu, Zorana... Meni lično bilo je OK samo zato što sam ponovo sreo stare poznanike i prijatelje, inače opšti utisak samo zadovoljavajući ili ti 2.

Vožnja nazad (3 motora) preko Borskog jezera, Crnog Vrha, Žagubice gde smo i klopali pastrmku - predivno mada smo povremeno stajali zbog kiše. U Gornjaku svadba, tj. venčanje sa belim kočijama i lipicanerima. I to videsmo mada ništa nisam slikao jer aparat nisam ni poneo - sve zbog jepene kiše  >:(

Sve u svemu pređoh 500 km po vlažnom i kišovitom danu, pardon u dva dana i 3x u povratku zaustavljen od strane plavih! Nameračili se i znaju da je bio skup pa love motoriste i odma' alko-test! E, pošto sam imao 0.25 - doviđenja, u granicama ste dozvoljenog. ;D. Pravi, plavi bezobrazluk!

poz.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

aaa, ja ove godine nadjoh lepsi put, do dunavske magistrale pa onda njome, najduzi od svih iz tog pravca ali i najlepsi. Ne bih se vise lomatao preko Zagubice niposto......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom

aaa, ja ove godine nadjoh lepsi put, do dunavske magistrale pa onda njome, najduzi od svih iz tog pravca ali i najlepsi. Ne bih se vise lomatao preko Zagubice niposto......

Što  ???  Pa znaš kako je lepo voziti po kiši, mraku i sve krivina do krivine, uzbrdo pa nizbrdo - milina!

Šala na stranu ovo prethodno preporučujem samo iskusnima, nipošto mlađariji. ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja