Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice za motocikle

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
On 9/13/2011 at 11:37 PM, Gvozden said:

prvo se iseku slova na kateru , posle se ukloni ostatak od samih slova i prelepi prenosnom(transfer) folijom, Ti to odlepish i to tako da foliju okrenesh na ledja tako da se papir presavija pri odlepljivanju a folija bude u "ravni". Na prethodno alkoholom ocisceno mesto na motoru zalepish trasfer sa sve slovima i to je to , predjesh nekoliko puta nekom spahlom ili u nedostatku toga moze i cd omot umotan u krpu...skinesh pod ostrim uglom prenosnu i to je to...

MOra da se dobro oprere i obrishe od eventualno polir sredstva i voskova...

A jel može neka nalepnica po želji? Kako se cene računaju? Po broju boja ili po veličini nalepnice. U kom formatu se radi priprema, vektor ili raster?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

vektorska je priprema za kater, ali ima nalepnica koje se i stampaju i seku. Npr setovi za k5,k6, k7..  Tad se radi raster tj neki kolor tiff +kontura za opsecanje. Npr neke nalepnice kao KLX i sl je poprilicno puno posla dok se vektorise i spremi za print.

Honda cbr 1000rr HRC je erotika za lepljenje, ali da ne davim temu..  Ovde sam samo naveo da sam radio dosta motora i za neke nije problem da se uradi sve od stampe do eventualnog lepljenja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ja bih radio samo jednu stranu rezervoara, znači površina 20cm x 30cm, razdvojena slova, neki moj logo napravljen u korelu... Jel ti se isplati tako sitan posao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ajd ovih dana ću da napravim. Desna strana rezervoara mi je slobodna jer sam je izgulio pa ofarbao. Šaljem ti na pp kad napravim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja