Jump to content

Moto Zajednica

Cvijićeva-Despota Stefana poginuo bajker (19.7.2011)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

Kako RTS javlja:

 

"уторак, 19. јул 2011, 02:04 -> 03:13

Саобраћајна несрећа у центру Београда

 

Једна особа је погинула, а једна тешко повређена у тешкој саобраћајној несрећи која се, око један сат после поноћи, догодила на углу Булевара Деспота Стефана Лазаревића и Цвијићеве улице у центру Београда.

 

У судару мотора и џипа, на лицу места је настрадао двадесетчетворогодишњи Oгњен T. Како РТС незванично сазнаје, мотор на коме су се налазили погинули и повређена двадесетчетворогодишња, Лидија С., налетео је на џип крећући се Булеваром Деспота Стефана Лазаревића из правца центра града. Обоје су имали кациге.

 

Један од очевидаца, који је желео да остане анониман, тврди да се мотор кретао неприлагођеном брзином.

 

Незванично сазнајемо да је против возача џипа, тридесетједногодишњег Саше Б., који је лакше повређен, поднета кривична пријава и да је био под утицајем алкохола, после прославе свог рођендана.

 

Екипа Хитне помоћи превезла је Лидију С. са тешким повредама у Ургентни центар."

 

 

Ima li informacija, o kome se radi? :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L
Један од очевидаца, који је желео да остане анониман, тврди да се мотор кретао неприлагођеном брзином.

 

 

Na mene se jedan deda izderao pre mesec dana : "kud juris budalo" a ja isao 35km/h od semafora 50m... Toliko o svedocima... Za pijanog u dzipu nemam komentar...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

saucesce porodici... nadam se da ce devojka da se izvuce bez posledica...

 

inace gledao sam jutros prilog na rts-u... neki naked ... lici na manu mada je mozda i suzuki/kava ( ne razumem se u nakede ) , razvaljen mada je far ostao citav iako je bio direktan udar... s druge strane Mecka ML koja izgleda mnogo gore... prednji kraj razvaljen jedva se prepoznaje koji je auto ( kao da je direktan sudar )...

 

jedan od onih sto hoce da ostanu anonimni je pricao... rekao je samo da su stajali na semaforu i kada se otvorio semafor , nesrecni decko je samo prosao ( verovatno nije bio u koloni koja je cekala nego naleteo ) i da je po njegovoj proceni isao 180 i da ga ovaj iz mecke nije video !!! malo mi je cudno kako moze da se oceni tako ali to nije ni bitno... takodje lik iz mecke se vracao sa proslave svog rodjendana i bio je pod uticajem alkohola ( koliko ne rekose )...

 

sve jedno... ode jos jedan mladi zivot zbog : nisam video , alhokol, neprilagodjena brzina ...

 

jebes ga grad je kovceg u najavi... nisu ludi drugari sto se veraju po onim brdima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Ja sam prošao neposredno posle nesreće, i noćas nisam nešto mogao da spavam :'( .

Dečko je vozio Hondu Hornet čini mi se crne boje sa crvenom mrežicom preko rezervoara. Dečko je išao pravo a ML je skretao levo i isekao ga. Očevici kažu da je prošao između kola između dve trake malo pre semafora velikom brzinom, neutvrđeno kolikom. Ali takođe kažu da je vozač džipa morao da ga vidi i propusti. Devojka je letela nekih 15-tak metara do drugog kraja raskrsnice i bila je svesna i pričala je i mogla je da pomera glavu pre nego je stigla hitna. Koleno joj je bilo - bolje da ne objašnjavam kakvo je bilo. Ognjen je ležao nepomično na stomaku i imao je otvoreni prelom butne kosti. Očevici kažu da je s'početka pokazivao znake života. Šta reći - tuga :'( :'( :'( .

Imam i slike pa bih mogao da ih pošaljem nekom od administratora da ih postavi nakon recenzije, ali čini mi se da to nije dozvoljeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Izmedju kola 180? Aha kako da ne.. Nije taj svedok u zivotu video 180... E da je srece da porodica tuzi ovog "ocevidca" tj "babu gataru" za klevetu... Pocinju vise da me nerviraju ovi svedoci nego onaj sto je presekao put...

 

Nadam se da ce bar devojka proci bez tezih posledica!

 

Polako ljudi kroz semafore, nema veze sto je zeleno! Ne dozvolite da vas ubiju!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

:'( :'( :'( Tuga jbt!!! A sto se tice ocevidaca jbg, klasika... Bio sam sa drugom malo do Bele Crkve i u povratku vozimo lagano, dajemo migavac, stajemo da prodje kolona krecemo lagano i bakuta na bajsu prolazi i vice:" Budale jedne gde jurite"!??? Toliko o tome... :staa:

Saucesce porodici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Pričaju da je išao 180 jer se analogni cajger odvojio od motora - izleteo, i na asfaltu je pokazivao 180km/h. Međutim kad su ga malo pomerili pao je na nulu, tako da to očigledno nije relevantan podatak a i deluje mi nemoguće, a i policajac je to potvrdio. Novinari su hteli da slikaju cajger ali čak im je i policajac rekao da to ne rade. Baš to mesto snima kamera tako da verovatno postoji snimak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-ZVEZDARA
  • Motocikl: SUZUKI HAYABUSA 2017; KAWASAKI VN800

Užas....Beograd je postao stvarno groblje za bikere...pa da li zbog vrućine ili ko zna zbog čeka mogao sam u poslednja tri dana stvrano da nastradam a vozio sam najviše 70km/h...verujte najopasnija populacija vozača su taksisti...izvinjavam se ako je neko od bikera taksista ali istina je...Žao mi je dačka i povređene devojke...ljudi vozite pažljivo!!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Svaki dan prolazim tom raskrsnicom.

 

Ne volim da generalizujem, ali vozači džipova, pik-apova i golfova sa folijama su u Beogradu objavili rat: rat bajkerima, rat drugim vozačima, rat pešacima i svom pristojnom narodu na ulicama. Neka se bune koliko hoće, ali mislim da su SKORO SVI vozači džipova kompleksirane psihopate, jer džip u gradu jednostavno NIKOME NE TREBA. Posebno mi se gade mentoli sa crnim folijama, koji noću moraju da spuste bočna stakla jer NIŠTA NE VIDE.

 

Oprezno, pažljivo i BEZ provlačenja između traka. Kada vidiš džip, posebno taj grobarski ML - koči, skloni se, ne obilazi ni sa leve ni sa desne strane.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

bože sačuvaj, žalost. da bi se sudar desio pod ovakvim okolnostima na toj raskrsnici, vozač džipa je morao da prođe na crveno. ukoliko su obojica išli bulevarom despota stefana, onda ne. ispravka. u svakom slučaju, jadan momak..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F , 2001 god.

Nije morao da prodje na crveno ako je skretao u Cvijicevu ulicu , ali je bio u obavezi da propusti sve koji su iz suprotnog smera nailazili na njega, sto ocigledno nije uradio... Tuga ... Ognjene R.I.P. a devojci zelim brz oporavak bez trajnih posledica ...

 

I drugari ne zelim da se pravim pametan i da popujem , ali ako ne pazite sami sebe verujte mi niko drugi vas nece paziti ... zato pamet u glavu i pazljivo...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

A ovaj matori kao da ima radar umesto ociju.Sto osamdeset?

Da je isao sto osamdeset,ne bi ni ovog nesretnika iz dzipa izvadili.

Alo bre chicha,idi lechi se i razmenjuj tracheve sa babama u komsiluku! >:(

Tuga :'( ,a kad cujem ove sto koriste vijagru da bi pishali,zeludac mi se okrene. >:(

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Zao mi je decka, saucesce porodici, posto prolazim tuda 5 puta dnevno mogu reci 2 stvari: 1. Neverujem da se kretao 180 (prvo, sam hornet na 180 nije prijatan ni malo, 2. neverujem da bio vozio toliko brzo u tako rizicnoj ulici sa sve devojkom pozadi a ni semafori iz tog pravca nisu bas sinhronizovane pa je tesko za ocekivati da je postigao tu brzinu) 2.I sam danas sam imao jace kocenje u toj raskrsici, jer automobili iz pravca pancevacki most-centar grada, stoje kao hijene na semaforu i drze gas na 2000-3000 obrtaja i kako se pali zuto ulecu kao kamikaze u cvijicevu naravno nemare sto seku ljude koji imaju pravo prvenstva prolaza. Savet jedan: Kada idete iz pravca grada ka mostu kao i nesrecni decko, obavezno kocite pre ulaska u raskrsnicu, jer znam da niko od vas ne stoji u koloni u levoj traci nego predje u desnu zutu traku, koja je prazna i prolazi se kroz raskrsnicu sa vec solidnom brzinom, treba imati u vidu da ni hijene vas ne vide (od kolone automobila u levoj traci) a ni ne ocekuju da se tu vec neko krece 60-70 km/h

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

...stoje kao hijene na semaforu i drze gas na 2000-3000 obrtaja i kako se pali zuto (skreću levo) kao kamikaze...

 

Tačno, sve češća pojava i na drugim raskrsnicama. Hijene u džipovima i pik-apovima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Banglades
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Kakav govnar ocevidac, "decko u dzipu ga nije ni video" Bas je opravdanje u pm

 

I da dodam, novinar je jos veci govnar jer se uhvatio bas za tu izjavu koja nema veze s mozgom, jbmga nesposobnog i nestrucnog.

 

RIP

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Hornet 600 '02

I da dodam, novinar je jos veci govnar jer se uhvatio bas za tu izjavu koja nema veze s mozgom, jbmga nesposobnog i nestrucnog.

 

senzacija prodaje pricu... radio na televiziji, video zilion puta...

 

kolega, R.I.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

meni su kolege i jedan i drugi,jer sam vozac oba vec 25 godina...dozivljavam obostrana iskustva...ne treba ovde mladje kolege braniti bajkera,a napadati vozaca dzipa...i obratno...ma to je nepotrebno...nego ajde vise pamet u glavu,i razmisljajte glavom...unapred...nije bajk igracka,nisu pravila saobracaja dzabe napisana,aman utuvite vise to u glavu.Cuvaj se i bog ce da te cuva.Daleko bilo,zivot je pred njim bio,zamislite te puste roditelje,kako je sad njima...zbog cega...Jebem mu mater vise,ako pise 50,VOZI BRE 50,da mu jebem mamu .sacekaj nekad malo,ne provlaci se bas svugde,ne izleci na raskrsnicu,jer kao sto vidite groblja su puna onih sto su imali prednost...ma u pizdu materinu,vise,opet sam se samo iznervirao.

  • Podržavam 40

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja