Jump to content

Moto Zajednica

BIJELJINA 17.,18. i 19.VIII, 18. MOTO FEST-DANI GRMLJAVINE

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Ja krecem u subotu oko 9 pre podne , ko planira u slicno vreme mozemo negde usput da se nadjemo pa da idemo zajedno.

Cacak-Ljilg -Valjevo-Sabac-Bijeljina. Pozdrav braco i ako bog da vidimo se u subotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ja krecem u subotu oko 9 pre podne , ko planira u slicno vreme mozemo negde usput da se nadjemo pa da idemo zajedno.

Cacak-Ljilg -Valjevo-Sabac-Bijeljina. Pozdrav braco i ako bog da vidimo se u subotu.

 

Naravno...samo nemoj da mi kasnite na ručak  ;)biće oko 13,30.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

ja krecem u petak u jutro 05:30,tako da nebih slucajno nesto propustio :)

 

Gdje planiras iskljucenje sa auto puta?????????????..........ili koja ti je ruta lokalnim puteljcima????????????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Drugari,vidimo se... Oldbiker se najavio na cugu za chetvtrak popodne,pa cemo ici i na BeerFest(ovo bi moglo da bude svojevrstan pomen za nasheg AndrejPa(organizator prvog BF)..izvinjavam se ako sam "preklopio"ideju...nisam pratio forum neko vreme).

Dalje,postoje dve struje, koje kazzu polazak u petak,i druga za subotu..videcemo kako cemo se organizovati do kraja..ja bi lichno voleo da to bude subota izjutra!

Dacho,peci "bajkersku"najvecu!

Zzare,organizuj neke tv ekipe da snimaju...naravno sa mladim voditeljkama! ;D ...jer Yoman ride again!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

ja krecem u petak u jutro 05:30,tako da nebih slucajno nesto propustio :)

 

Gdje planiras iskljucenje sa auto puta?????????????..........ili koja ti je ruta lokalnim puteljcima????????????????

 

Sa auto  puta ZG -- BG,isključenje kod KUZMINA,nije puteljak ;) nego dooobar pravi put. Kuzmin - Bijeljina je 40 kilometara.Ko dolazi od Zagreba može da se isključi kod Županje,pa na Orašje,Brčko do Bijeljine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Drugari,vidimo se... Oldbiker se najavio na cugu za chetvtrak popodne,pa cemo ici i na BeerFest(ovo bi moglo da bude svojevrstan pomen za nasheg AndrejPa(organizator prvog BF)..izvinjavam se ako sam "preklopio"ideju...nisam pratio forum neko vreme).

Dalje,postoje dve struje, koje kazzu polazak u petak,i druga za subotu..videcemo kako cemo se organizovati do kraja..ja bi lichno voleo da to bude subota izjutra!

Dacho,peci "bajkersku"najvecu!

Zzare,organizuj neke tv ekipe da snimaju...naravno sa mladim voditeljkama! ;D ...jer Yoman ride again!

Dogovoreno,bar da ti i čestitaju prooooduuuženi rođendan,ali ..petak je petak,malo je samo subota,ko će nam izjesti prasići i jagnjići u petak . Oslobodi zadnje sjedište ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

Dacho,peci "bajkersku"najvecu!

 

 

Meni malu, i da nije ljuta :)

 

 

 

Oslobodi zadnje sjedište ;) ;) ;)

 

Xexexe...Boki nam se zajeb'o!  ;D ;D ;D

 

Pa i ti si ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Oslobodi zadnje sjedište ;) ;) ;)

 

Xexexe...Boki nam se zajeb'o!  ;D ;D ;D

 

'de je sad onaj smiley :kaboom: .. ::)

 

Mislish na ovog ?  kboomch6.gif

    fuckdx4.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

ja krecem u petak u jutro 05:30,tako da nebih slucajno nesto propustio :)

ja ja u to vrijeme lijezem

taman se naspavas dok ja stignem,a onda dva-tri dana zaboravi spavanje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Male izmjene u cijeni smještaja za hotel Drina:

 

15 KM ležaj po osobi u četverokrevetnoj sobi,TV,garaža

25 KM ležaj po osobi u trokrevetnoj sobi,TV,garaža

30 KM ležaj u dvokrevetnoj sobi ,klima,TV,garaža           

40 KM jednokrevetna soba,klima,TV,garaža

45 KM francuski ležaj za jednu osobu,klima, TV,garaža

70 KM francuski ležaj za dvoje ;),klima,TV,garaža

 

a mooožda bude i neki popust  ;)

 

100 evrića = 195 KM ( konvertibilnih maraka )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina

zare sutra je srijeda a jos nisi objavijo program...

Male izmjene u cijeni smještaja za hotel Drina:

 

15 KM ležaj po osobi u četverokrevetnoj sobi,TV,garaža

25 KM ležaj po osobi u trokrevetnoj sobi,TV,garaža

30 KM ležaj u dvokrevetnoj sobi ,klima,TV,garaža             

40 KM jednokrevetna soba,klima,TV,garaža

45 KM francuski ležaj za jednu osobu,klima, TV,garaža

70 KM francuski ležaj za dvoje ;),klima,TV,garaža

 

a mooožda bude i neki popust  ;)

 

100 evrića = 195 KM ( konvertibilnih maraka )

Evo jedan dio programa ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

zare sutra je srijeda a jos nisi objavijo program...

Ma za nas je već počelo.Danas je trava u kampu pokošena,postavljeno je mnogo novih svjetiljki,priključci struje,radi se ograda,testirali smo riblju čorbu u restoranu koji je u sklopu kampa :D

Srijeda u 09,00 šaljmo Čolu na TV, RTRS

              12,00 MEDIA CENTAR,press konferencija,moram i ja na slikanje ;D,šampion Veljo i opet Čola( njemu to ide od ruke ) ;)

Četvrtak,dižemo čadore,postavljamo binu,ozvučenje,( bina je profi,front je 18 metara,laseri,snijeg ,mali vatromet,ozvučenje 50 KW ,na njoj je skoro sviralo Bijelo Dugme u TZ i BL )) točilice ( kod nas kažu "pojilice sa pivom"),hladnjače,šankove,završavamo ogradu,ulaze ( biće tri ulaza,dva za bajkere ),preuzimamo materijal ( dobićete i male poklone ),završavamo i roštiljamo :D::)

Petak,dobro nam doši ( važi čak i za Boška iz Titela  :D )

                16,00 - 18,00 Izlet do etno sela Stanišić ( oko 4 kilometra ),18,00-19,00 najava skupa i vožnja kamiončeta ulicama grada u pratnji desetak motora, na kamiončetu  će svirati rok grupa ( biće i bubanj ;)),a  nekoliko snajki će pomagati muzičarima da drže ravnotežu ::)

                  20,00 pa nadalje.... koncert,Red house, S.T.R.A.J.K.,,Sveti gral

                  Vas koji ste došli izdaleka,one koji su prvi put u našem gradu i one ostale..hapsimo i vodimo do ljetnikovca ( 50 metara od bine ) na prasetinu i jagnjetinu.

Subota dobro nam došli,upoznavanje sa gradom,restoranima BJB ekipa će morati da vidi čime se to Dačo hvali :D

                  13,30 Ručak ( pasulj,slaninica ,rebarca + u svaki tanjir Kranjsaka kobasica )

                  14,00 Potpaljujemo vatru pod bikonjom   

                  15,00 Trka ubrzanja ( mi to zovemo POTEZANJE )  zamolićemo Dekija ( Stronser ) da nam održi čas prije finalne vožnje.

                  18,00 Defile ( u pauzi burgije na jednom,dva i četiri točka)

                  19,40 Povratak u kamp.

                  20,00 Igre , povlačenje kamiona ( po tri junaka u ekipi,a smiješi im se prasence ),trčanje u vrećama,"bajkerska kolica" itd....

                  20,30 Navaljujemo na  bika

                  21,00 KERBER i NAJDA

                  23,00 Pivopije,podjela nagrada,zahvalnica ( već je štampana zahvalnica Bošku što nije došao..ako ne dođe ;) ;) ;))

                  23,30 Striptiz

                  24,00 ATOMCI

Nedjelja Uh,mamurni piju kafu a muškarci piju što su pili i sinoć.

 

Nažalost,ulaz za bajkere ćemo naplaćivati ( 7 KM = 280 dinara ,zauzvrat rakija,osmijeh i mali pokloni,)suvozači i dame koje dođu na motorima-besplatno ),cijena piva u kampu 1 KM = 40 dinara,

 

U toku trajanja MOTO FEST-a,u kampu,na potezanju,u defileu imamo dežurne ekipe doma zdravlja ;D i vatrogasaca ;D ( za ne daj....pu,pu,pu )

 

Imaćemo i profesionalno obezbjeđenje,diskretno,a ako bude potrebno, reagovaće i obraćaće se bajkerima SAMO i JEDINO uz moju saglasnost.

 

Pedeset članovi MK КНЕЗ će biti na usluzi gostima,osim prsluka sa bojama kluba,nosićemo upadljivo narandžaste majice ,da nas lakše prepoznaju u masi oni kojima nešto bude trebalo.

 

Ako ne bude tehničkih problema imaćemo na raspolaganju VAZDUŠNI BALON,OPTIMA Modriča,pa će hrabri,znatiželjni i oni koji žele sa visine pogledati i fotografisati skup...uživati.

 

DOBRODOŠLI :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

zare sutra je srijeda a jos nisi objavijo program...

Ma za nas je već počelo.Danas je trava u kampu pokošena,postavljeno je mnogo novih svjetiljki,priključci struje,radi se ograda,testirali smo riblju čorbu u restoranu koji je u sklopu kampa :D

Srijeda u 09,00 šaljmo Čolu na TV, RTRS

              12,00 MEDIA CENTAR,press konferencija,moram i ja na slikanje ;D,šampion Veljo i opet Čola( njemu to ide od ruke ) ;)

Četvrtak,dižemo čadore,postavljamo binu,ozvučenje,( bina je profi,front je 18 metara,laseri,snijeg ,mali vatromet,ozvučenje 50 KW ,na njoj je skoro sviralo Bijelo Dugme u TZ i BL )) točilice ( kod nas kažu "pojilice sa pivom"),hladnjače,šankove,završavamo ogradu,ulaze ( biće tri ulaza,dva za bajkere ),preuzimamo materijal ( dobićete i male poklone ),završavamo i roštiljamo :D::)

Petak,dobro nam doši ( važi čak i za Boška iz Titela  :D )

                16,00 - 18,00 Izlet do etno sela Stanišić ( oko 4 kilometra ),18,00-19,00 najava skupa i vožnja kamiončeta ulicama grada u pratnji desetak motora, na kamiončetu  će svirati rok grupa ( biće i bubanj ;)),a  nekoliko snajki će pomagati muzičarima da drže ravnotežu ::)

                  20,00 pa nadalje.... koncert,Red house, S.T.R.A.J.K.,,Sveti gral

                  Vas koji ste došli izdaleka,one koji su prvi put u našem gradu i one ostale..hapsimo i vodimo do ljetnikovca ( 50 metara od bine ) na prasetinu i jagnjetinu.

Subota dobro nam došli,upoznavanje sa gradom,restoranima BJB ekipa će morati da vidi čime se to Dačo hvali :D

                  13,30 Ručak ( pasulj,slaninica ,rebarca + u svaki tanjir Kranjsaka kobasica )

                  14,00 Potpaljujemo vatru pod bikonjom   

                  15,00 Trka ubrzanja ( mi to zovemo POTEZANJE )  zamolićemo Dekija ( Stronser ) da nam održi čas prije finalne vožnje.

                  18,00 Defile ( u pauzi burgije na jednom,dva i četiri točka)

                  19,40 Povratak u kamp.

                  20,00 Igre , povlačenje kamiona ( po tri junaka u ekipi,a smiješi im se prasence ),trčanje u vrećama,"bajkerska kolica" itd....

                  20,30 Navaljujemo na  bika

                  21,00 KERBER i NAJDA

                  23,00 Pivopije,podjela nagrada,zahvalnica ( već je štampana zahvalnica Bošku što nije došao..ako ne dođe ;) ;) ;))

                  23,30 Striptiz

                  24,00 ATOMCI

Nedjelja Uh,mamurni piju kafu a muškarci piju što su pili i sinoć.

 

Nažalost,ulaz za bajkere ćemo naplaćivati ( 7 KM = 280 dinara ,zauzvrat rakija,osmijeh i mali pokloni,)suvozači i dame koje dođu na motorima-besplatno ),cijena piva u kampu 1 KM = 40 dinara,

 

U toku trajanja MOTO FEST-a,u kampu,na potezanju,u defileu imamo dežurne ekipe doma zdravlja ;D i vatrogasaca ;D ( za ne daj....pu,pu,pu )

 

Imaćemo i profesionalno obezbjeđenje,diskretno,a ako bude potrebno, reagovaće i obraćaće se bajkerima SAMO i JEDINO uz moju saglasnost.

 

Ako ne bude tehničkih problema imaćemo na raspolaganju VAZDUŠNI BALON,OPTIMA Modriča,pa će hrabri,znatiželjni i oni koji žele sa visine pogledati i fotografisati skup...uživati.

 

DOBRODOŠLI :D :D :D

 

:o :o :o Svaka cast Obelix! Stvarno ste se potrudili da svima bude lepo i interesantno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

Hoce li neko prolaziti slucajno pored Pecinaca pa da mu se pridruzim da neidem sam, ja planiram da krenem u subotu ujutru izmedju 9 - 10h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Hoce li neko prolaziti slucajno pored Pecinaca pa da mu se pridruzim da neidem sam, ja planiram da krenem u subotu ujutru izmedju 9 - 10h

Vrlo je verovatno da ćemo u to vreme.... oko 10h recimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja