Jump to content

Moto Zajednica

Zašto mrzite eR motore

Recommended Posts

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Necu da citiram pojedince....... u nekim stvarima se i slazem da ima puno vozaca R-ova koji ruse ugled celoj moto populaciji ali ima i onih koji tu vrstu motora vole i postuju njihovu snagu a dokazali su da se sa takvim motorima moze putovati i na jako interesantna mesta.......

 

Nevidim razlog da bi neko mrzeo R motore zbog pojedinih neizivljenih vlasnika..... obicno su najbucniji oni koji najmanje znaju ili nikada nisu seli na nesto a vole da pisu..... ili mozda cak nemaju ni OO da sednu na nesto tako jako....da imaju uvideli bi da se R-ovi mogu voziti ugladjeno....uvideli bi koliko znaci snaga u nekim vanrednim situacijama ili koliko znace kocnice koje po klipu imaju cetiri plocice, kada zatreba....

 

Generalno mislim da ovakvu temu nije ni trebalo postavljati jel razliciti su ukusi, pogledi na zivot...motore...zene, itd..... sto je nekome raj drugome je pakao.... :cackanje:

 

 

 

Pomislio sam na tebe prijatelju, i na tvoje putopise i ceo fazon...Ti si primer za sve ostale vozace R-ova, nemoj da se nalazis u mom postu nikako, nema veze sa tobom i tebi slicnima...A ja verujem da na ovom forumu i inace nema puno "smekera" jel su zauzeti svakodnevnim "obavezama" i kombinacijama pa se nema vremena za forume i "slicne gluposti"... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Tema je glupa za medalju!

 

Potpuno se slazem sa tobom, ali je postavljena jbg...Ne bi mi bili Srbi kad ne bi naseli na provokaciju 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Šta vam prvo padne na pamet kada gledate ovaj snimak?

 

 

Meni pada na pamet da je ovo fake snimak, ovaj se ne kreće brzinom koja piše na displeju. Verovatno je budžio prenos i to žestoko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Backi Petrovac, Vojvodina
  • Motocikl: Tomos Automatic A35-S / Kawasaki ZZR600

Pozdrav za sve od caffe racer-a

 

140720110981024x768.jpg

 

PS: Kaciga je uvek na glavi kad idem iz jednog u drugi kafic, makar bili udaljeni 50m...

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Шта је то еР?!

 

to ti je nesto na Latinskom jeziku... ti pises na Cirilicnom ...

 

Da ti prepricam Manjerka temu da ne citas svih 5 strana... izgleda da ce rat da izbije izmedju nekih sto voze one motore ko sto vozi Rossi i onih sto ne voze motore ko sto vozi Rossi, jer ovi sto voze one motore ko sto vozi Rossi misle da ih ovi sto ne voze motore ko sto vozi Rossi mrze...

 

Ja sam se javio ispred nase male ali skromne sekte i rekao da mi ne mrzimo nikoga sem AT & ST , i njihovog duhovnog vodju Popsija sto ima mach s lazer ...

 

Nego sta ima kod tebe? Kod mene neki haos... mada sam kasno sinoc zapalio do Avale i da vidis milinka... sve vreme sam sedeo u jakni koliko je bilo hladno...

 

Tako..i Nikola javi se pa da idemo negde u zezanje!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Šta vam prvo padne na pamet kada gledate ovaj snimak?

 

 

Prva stvar koja mi pada na pamet jeste da bi mu dao da me nag.zi ako cu posle toga moci da vozim kao on.

A druga je, da sam ja neko ko zivi u kuci pored kojie prolazi a pritom da mi se deca igraju u dvoristu,pa nalozio bih vatru u tom istom dvoristu i ubacio ga :kotlic: gok se ne raspadne...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Sve neprijatnosti koje su me snasle na R-u doziveo bi i da sam vozio 30-to godisnji Tomos ili pandursku Apriliju. Tacno je da ima onih koji do podne mrze ceo svet a od podne i sebe i ceo svet, ali oni ne razaznaju namenu motora - za njih je to dva tocka i nista vise. I nikada nisam bio tretiran kao stoka jer se tako nisam ni ponasao. Kao sto sam pomenuo jesam bio u nekoliko situacija tretiran kao zver, ali to nema veze sa sportskom vokacijom motora.

 

Pa sad cemu ova tema sluzi i zasto je uopste otvorena, kad se zna da se bas nikad i bas nigde motoristi nisu posvadjali oko toga sta ko vozi?

 

Dakle ova tema je samo jos jedan pandurski pokusaj diferencijacije i razvijanja nesloge! Pandurska posla! Sektasenje, podrivanje, pokusaj razdvajanja i razbucavanja bas svega (al' bas uopsteno svega - i to uopste nema veze sa motorciklima). (Ili je cak mozda "Daciceva kompanija" dovukla kontingent kradenih ne-R motora, pa aj' da se pocne sa nekom antireklamom za pocetak.)

 

(Al' paz', sve ide po istom kljucu, u samom otvaranju teme jedan lupi cajper, zatim u sledeca tri posta "podmazuju", i onda cekaju! I eto teme!)

 

Ignorisite ovakve stvari ! Valjda se toliko poznajemo medjusobno da na ovo ne odgovorimo, sta vam je?

 

 

Ne upucujem nikog na kupovinu R (ili bilo koje druge vrste) motora (vozite ono sto odgovara vasim potrebama), ne pominjem ni sabane ni picolovce, ne govorim ni o umecu (ukratko ni o cemu sto ste bezrazlozno spominjali i razmatrali (osim neosvetljenih traktora)) samo vam preporucujem da se na ovakve stvari ne obazirete i ne odazivate - mrznja je ili bolest ili perfidna pandurska konstrukcija.

 

Jos jednom: Ignorisite ovakve provokacije na forumima!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Odjednom nema nikog ko ne voli ili mrzi R motore...

Zanimljivo je da neki, zbog kojih sam i postavio temu nisu ostavljali svoje postove...

Ono što sam još primetio, da u stvarnom životu, svi su OK, voleli ili ne voleli R motore, družimo se vozimo, vozimo preko ograničenja, manijačimo se, uživamo u vožnji a ne u razgledanju prirode. A onda na forumu, svi postaju saobraćajno korektni, svi voze po propisu, niko ne pije, niko ne točkari... i onda malo pljunu, tek radi reda, na R motore, kao to je samo za stazu, nije za naše puteve, vozači to ćelavi, nabildovani, tetovirani, neiživljeni klinci, koji nose fila papuče (šta koga boli q... šta je ko obuo), čiji je životni vek izuzetno kratak...

Ono što me još više fascinira, to je stereotip samo kod enduraša, i skuteraša tj. likova koji imaju ili preslabe motore ili premala 00 za neku agresivnu vožnju... ostatak, čak i oni koji ne voze motore nemaju takvu sliku o nama. E to je žalosno.

U vezi video snimka, nije on bitan nego jedan komentar na blogu koji je ostavljen ispod tog snimka, tu sam shvatio u čemu je problem...

 

Prosao, osetio, ne interesuje me vise. Volim zivot a adrenalin pronalazim na drugim mestima i na druge nacine…

Motor je prebrz za moja shvatanja, ipak se ja drzim u sedlu moje vespe sa vetrom u kosi i razgledanjem okoline.

Ili drugim recima, plasim se ovakvih motora…

Ali predivan je…

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Jesi li razmisljao da potrazis strucnu pomoc?Kad se sve smiri ti pokusavas da isprovociras nove komentare na koje bi mogao da se zalis?Tako se ponasaju deca od 15 godina

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Pa sad cemu ova tema sluzi i zasto je uopste otvorena, kad se zna da se bas nikad i bas nigde motoristi nisu posvadjali oko toga sta ko vozi?

Ignorisite ovakve stvari ! Valjda se toliko poznajemo medjusobno da na ovo ne odgovorimo, sta vam je?

 

Ali ja baš volim da hranim trolove i da upadam u argumentovane razmene mišljenja, diskusije, razgovore, prepucavanja :D :D :D

 

 

 

Zanimljivo je da neki, zbog kojih sam i postavio temu nisu ostavljali svoje postove...

 

Jbg, pecao si štuku, ali si uhvatio pastrmku... loš ti mamac :D

 

Ono što me još više fascinira, to je stereotip samo kod enduraša, i skuteraša tj. likova koji imaju ili preslabe motore ili premala 00 za neku agresivnu vožnju... ostatak, čak i oni koji ne voze motore nemaju takvu sliku o nama. E to je žalosno.

 

 

Mene, na primer, fascinira nedostatak mozga kod ljudi koji voze bez kacige i u Fila papučama (Adidas je skroz OK). I da, ti eR motori... njih voze samo likovi sa malom karom, jer drugačije ne bi nikako nahvatali malo sveže ribe... Stvarno tužno.

 

 

 

'Ajd sad ti :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Volim R motore, ali vise volim enduro motore zbog prakticnosti i zato sto mi vise leze kao coveku. Vozace ne volim, vise volim vozacice ili suvozacice :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

sasafilpovic: ja mrzim eraše jer se sve ribe lože na r motore i onda nama sa krntijama ništa ne ostane. Isto tako na bulevarima oni uzimaju svu pažnju sa svojim race exhaustovima i onda se nekad pitam šta sam koji moj kupovao motor kad niko neće da me pogleda. Takođe zavidim im i na njihovim gigantskim mudima da voze 250 na autoputu.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

E sada mrzim i tebe ftj što voziš to što voziš i Popsy-ja što se navozao proteklih par dana i tako Vas sve kao mrzim i ajde zaključavajte ovu temu jer je besmislena. Ljudi koje poštujem, neke sam i lično upoznao, su se pokazali i dokazali, za ostale ima još vremena.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ja mislim da su svi na R-ovima divljaci i mrzim ih. Pogotovu one u belim gilipterkama i fila papuchama. Kvare nam ugled medju svetom. Ko zna shta ljudi zbog njih misle o nama, pravim bajkerima, ko zna shta komshiluk misli o nama. Mene je sve vishe sramota da vozim motor da ne pomisle da sam ja jedan od njih. Ove godine sam zbog erasha preshao samo 50km, i to sve do prodavnice u mom selu, sa kacigom, da me niko ne vidi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Vreme je za lock...

 

Mislio sam da će neko stvarno da napiše svoj stav, međutim izgleda da je lakše hejtovati "R"ove na drugim temama nego ovde otvoreno izneti svoj stav.

 

Podsetiću vas na ovu temu uvek kada bez razloga i argumenata napadate nekoga samo zato što vozi R ili vozi R stilom.

 

U naslovu je napisano "eR" zbog pretrage foruma, ne mogu se pretraživati reči sa manje od 2 slova, zato je "eR" a ne "R".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

samo još ja...

Kod er-ova sviđaju mi se suvozačice. Podsećaju me na pacientke na ginekološkoj stolici. dupe.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L
nisam izjavio kojom brzinom vozim

 

 

Jesi jesi :) 120 kroz selo :) Ne mogu da citam i ovu temu ali vidim da si opet pogresno razumeo sve iz prosle. Ne mrzim(o) mi R motore vec kako neki ljudi voze iste te motore. Evo Charuga se napisao predivnih putopisa na R-u, dok ti vozis 120 kroz sela (sam si izjavio)... Nema veze koji je motor, ima veze kako se vozi. Kroz moje selo nemoj da vozis 120 koliko god da si dobar, a verovatno jesi jer vozis dugo i nista ti ne fali, ali jednostavno ne volim osecaj da mi neko prolece pored glave i klinaca rodjaka koji setaju po putu sa 120...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r
nisam izjavio kojom brzinom vozim

 

 

Jesi jesi :) 120 kroz selo :) Ne mogu da citam i ovu temu ali vidim da si opet pogresno razumeo sve iz prosle. Ne mrzim(o) mi R motore vec kako neki ljudi voze iste te motore. Evo Charuga se napisao predivnih putopisa na R-u, dok ti vozis 120 kroz sela (sam si izjavio)... Nema veze koji je motor, ima veze kako se vozi. Kroz moje selo nemoj da vozis 120 koliko god da si dobar, a verovatno jesi jer vozis dugo i nista ti ne fali, ali jednostavno ne volim osecaj da mi neko prolece pored glave i klinaca rodjaka koji setaju po putu sa 120...

Auuu druzhe... Aj shto si promashio temu nego napade choveka ni krivog ni duzhnog...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja