Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Fali ti jos osiguranje na tu sumu. Znaci samo gledas kubikazu.... Izadje ti 1580+990+osiguranje (meni je izaslo 2315 od AMS-a)+ tablica(ako uzimas nov)+izrada saobracajne (opet, ako uzimas nov motor)+tehnicki.

 

Pa nece ti otici nista ako ga budes vozio pod punim gasom, samo nemoj na leru bas da se izivljavas do crvenih obrtaja  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Normalno da na leru ne treba da se zavrce u crveno. Ni jednom motoru to ne prija, cak i brendiranom ;), zato i imaju blokadu broja obrtaja. Ja princa kad ocu da isturiram na leru dam do 1/4 gasa a ode u ogromne obrtaje, za pun gas ne smem ni da pomislim. Kada sam na skuteru skinuo rolnice( isao sve u "prvu") reznuo sam ga do daske, jos bila blaga nizbrdica i posle toga su mi se culi ventili samo srecom vremenom su prestali da lupkaju. Jednom sam i Princa izvukao u drugu do oko 60 i posle toga je malo cudnije radio ali je jos uvek sve ok  ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Jeste skupa kao i za 250, mozes ovde videti http://www.takidoo.co.rs/str/motocikli_registracija.htm Zmigavci se NE cuju kada rade.

 

Sta se gleda ovde, kako se racuna registracija ako nekog ne mrzi da objasni? Meni izadje zaokruzeno 3000 kako sam ja racunao ako kupim od 125cc.

 

E super, mislio sam da ce nesto otici na njemu ako ga malo przim, jedva cekam da ga uzmem!!! Hvala svima na odg...

Nema šta da ode od prženja, evo ja ga svaki dan vozim na posao autoputem plavi most-novosadski autoput daljina30km, leva traka i  gde tok saobraćaja to dozvoljava gas do panja bukvalno otprilike od 80do110kmh,čak mi se čini da je motor prodisao od kako ga vozim tako to jest autoputem.Prešao sam oko 7000km od toga sigurno5000km autoputem.Čak mi sa takvom vožnjom nikad nije potrošio preko 2.9l.

Onu su već fabrički uštinuti tako da možeš slobodno da ga razvučeš naravno kad nije u periodu razrade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Jel pametno uzeti polovan do nekih najvise predjenih 5000km i kolika bi mu cena bila? Vidim na forumu po oglasima da tesko ide prodaja ovog modela...

Jedan lik necka se da proda svog od 125cc, skoro ga je popravio (dao drugu i on padne sa njega i sjebe prednju viljusku), kaze da ce biti cena 600-700 evra, a trosi mu 3-4 litre a najvise 5 kada ga krlja, to je vise nego uobicajeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Pa tesko je proceniti dal je pametno ili ne. Zavisi kako ga je taj neko razradjivao i kako ga je vozio. Trebao bi otici, probati, videti, cuti kako radi. S obzirom na to da je neko napisao da se NOV prodavao u Zrenjaninu za 999 eura, polovan bi kontam bio oko 800 eura. A to sto tesko prodaja ide, pa mozda je zbog nerealne cene (mada nisam gledao oglase, nem pojma kako se krecu) a ljudi verovatno traze nesto jace...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Kupovina polovnog je uvek rizik samo nekad manji nekad veći.

Kao što @Swa reče zavisi od ophođenja tog "nekog" prema njemu.

Na primer taj što si ti napisao da nudi što je pao i iskrivio viljuške, troši do 5 kad "prži"....

Taj ti ne bih nikad preporučio. Pre svega zbog viljuški i ko zna šta je sve preživeo.

Meni je nelogično da može da troši 5L jer je i 4L mnogo.

Ima mnogo boljih ponuda za manje pare ako već tražiš nešto polovno.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=37947.0

 

Em što je 150ica em je džabe!

Dakle razmisli dobro. Možeš nekad super da prođeš i sa polovnim ali moraš da tražiš

one motore koji glase na onoga ko ih prodaje, da imaju servisnu knjižicu....

 

Ako ti treba još neka pomoć ili imaš nedoumica, a ti pitaj!

 

 

pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Da, 5 litara je PREEEEEVISE!!!!  :o I 4 je puno, to jedino ako ga lik non-stop tera u 2. na uzbrdici.....onda je moguce....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

ufffff,ja sa 5 lit predjem skoro 200km! ;D

Takodje, sa tom potrošnjom od 4-5lit definitivno nije nešto uredu,a ovaj motor što je Wllada postavio link je stvarno džabe i deluje jako korektno

@Fokus2005 evo ako ti treba pomoć oko procene kakav je bajk naravno ako si iz bg-a,ja se nudim da pogledamo ovaj motor od 650e što prodaje zverko mislim da ne bi pogrešio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

@Fokus2005 evo ako ti treba pomoć oko procene kakav je bajk naravno ako si iz bg-a,ja se nudim da pogledamo ovaj motor od 650e što prodaje zverko mislim da ne bi pogrešio.

 

+1  ;)

Veoma raspolozen da ti pomognem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Meni speed trosi 2.15L u gradsku i 2.25L na otvoreno (kad idem za Beograd), mada imam 73kg, potrrosnja je merena dok ne pocne da stuca, znaci nije odokativno  ;D

 

 

takodje raspolozen da pomognem  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Hvala vam, ali nazalost nisam iz BG-a pa da pogledam, sto da ne, iz Sapca sam a da dodjem samo da ga vidim na sekund ne ide, a ovde ima jedan prodaje speed-a od 125cc 1000evra presao 3000km, kupljen pre 4 meseca, preeeevise, nov je 1000 evra sada na popustu!

Cudi me malo Zverko sto prodaje motor za tako male pare, vredi vise. Danas sam stavio oglase da prodam skuter, cim pare legnu kupujem speed-a a kojeg, hm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Hvala vam, ali nazalost nisam iz BG-a pa da pogledam, sto da ne, iz Sapca sam a da dodjem samo da ga vidim na sekund ne ide, a ovde ima jedan prodaje speed-a od 125cc 1000evra presao 3000km, kupljen pre 4 meseca, preeeevise, nov je 1000 evra sada na popustu!

Cudi me malo Zverko sto prodaje motor za tako male pare, vredi vise. Danas sam stavio oglase da prodam skuter, cim pare legnu kupujem speed-a a kojeg, hm...

Pa Zverko prodaje za tako male pare da bi ga prodao verovatno ja sam ubedjen da je taj motor ok iako nepoznajem čoveka lično,a inače se ništa ne prodaje od motora jako slabo ide prodaja svi kukaju.

Pa sada ti je nov speed oko 1000e. videh i ja negde u Zrenjaninu čini mi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

 

Nisam pravo da ti kažem nemam vremena da odem da je uzmem,kad i ako stavim javljam

 

I? Jel legla nova guma? Bas me zanima rezultat!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

 

Nisam pravo da ti kažem nemam vremena da odem da je uzmem,kad i ako stavim javljam

 

I? Jel legla nova guma? Bas me zanima rezultat!

Jbg nisam još uzeo gumu izgleda da će moći da se upasuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Da li u ovom polozaju treba da stoji slavina kada je zatvoreno gorivo?Od kako mi je stigao motor uopste nisam zatvarao gorivo pa sad moram da pitam!  :D

post-6101-12879054317714_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand
Jel ima speed neke blokade? U auspuhu ili negde....? Ne planiram da skidam ako ima, nego eto reko da pitam.....

 

u auspuhu, da mozda u karburatorima ali nisam siguran

 

Jel može za nas sa jeftinijim ulaznicama...kakve blokade?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Ne zamarajte se sa tim, nije vredno truda sto se performansi tice,

auspuh vredi menjati jedino zbog zvuka i niceg drugog.

 

Sa fabrickim izduvom motor je startniji u nizim obrtajuma dok je na visim malo lenji,

sa otvorenim izduvom motor ja malo lenji na nizim obrtajima dok je na visim malo startniji,

znaci samo zbog zvuka bih menjao izduv i to je to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Pa nisam ja ni mislio nista da radim jer mi i ovako navuce stotku, nego eto cisto sam pitao da znam.... vidim na ovim kineskim chopperima imaju neku lulicu koja uvlaci fals vazduh, pa pitam dal mi imamo tako nesto (jer kad su oni zacepili to, poboljsale su se performanse a nije skodilo motoru).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja