Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Zabole ne zabole da svi urade tako da vidis dal nece da ih zasvrbi, ovako marva placa njima lepo

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Keeway speed 125

5000 din okruglo registracija bez tehnickog, za 125, bez novih tablica i saobracajne, danas sam produzio. 

Filter ulja ima u obliku metalne mrezice koja se nalazi ispod velike matice sa leve strane motora, skrzo nisko stoji. Odvrnes maticu, izvuces tu kao mrezicu ocistis ako ima sta i vratis na svoje mesto. Nema promenljivi filter. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Gaj
  • Motocikl: Trenutno bez 🙃
pre 13 minuta, maki3 je napisao:

5000 din okruglo registracija bez tehnickog, za 125, bez novih tablica i saobracajne, danas sam produzio. 

Filter ulja ima u obliku metalne mrezice koja se nalazi ispod velike matice sa leve strane motora, skrzo nisko stoji. Odvrnes maticu, izvuces tu kao mrezicu ocistis ako ima sta i vratis na svoje mesto. Nema promenljivi filter. 

Hvala sve najbolje 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint princ 125
On 9/19/2018 at 9:20 AM, Ivan21 said:

Sta nije jasno kod mog pitanja 

Što smo ozbiljni.

Nisam imala pojma da može da se otvori tzv "gepek"..

O pobogu.

Inače, hvala na informaciji.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

Sa li ima neko neki veci kofer na Speedu i koje je velicine?

Ja ovaj sto imam staje kaciga i rukavice i jos neka sitnica.

Trebao bi mi veci da mogu povremeno da naguram i jaknu (kada je ne koristim) pa ne znam da li bi mu i kako stajao veci kofer recimo od 50l?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

pa sta znam mozda bi ga "pojeo" mada ako gledas prakticnost onda hebes izgled,

 

 

razmisljam da prodam kiwija ne znam kako se krecu cene i koliko da trazim uopste, 2007god, 150ccm, preso 30.047km, prednja guma fabricka zadnja zamenjana mislim da je miselinka predjeno mozda 500-1000km sa njom, mozda ni toliko, zamenjen akumulator (skoro uzeta nova baterija za UPS koja okrece motor u mestu prilikom verglanja, nema vise akumulatora koji crknu od stajanja i nevozenja, promenio sam 1 ili 2 varte i ne secam se vise), e sad mane: imao sam jedan pad sa njim kad je uzet, zamenjen levi deo kormana (ili guvernala kako se vec zove, pozadi na plastici ispod sedista ima ogrebotine od toga, i plastika/kuciste sata je pukla na spoju gornjeg i donjeg dela pa je lepljena onim pistoljem za plastiku), i zadnja kocnica ne koci najbolje sad primetih kad razdvojim cilindre srafcigerom posle toga koci dobro i posle 2-3 kocenja ne koci posle, mozda je od stojanja jer ove godine nisam presao ni 50km, mislim da i prosle isto toliko, obicno kocim prednjom, koliko sam video prednje plocice su dobre, razlog prodaje nevozenje jer za 2 god nisam skupio ni 100km odokativno, potrosnja 2.2L/100km, gas prima lepo, pali lepo, registrovan do januara sledece godine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint princ 125

Alex ne znam, meni koferčić radi posao pošto ga sad neregistovanog vozam samo do obližnjeg marketa..

I sa malim koferčićem se oseti da je nestabilnije, ne znam za veliki, ne bih smela probati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
On 7.10.2018. at 16:17, alex1974 je napisao:

Sa li ima neko neki veci kofer na Speedu i koje je velicine?

Ja ovaj sto imam staje kaciga i rukavice i jos neka sitnica.

Trebao bi mi veci da mogu povremeno da naguram i jaknu (kada je ne koristim) pa ne znam da li bi mu i kako stajao veci kofer recimo od 50l?

Kofer od 50 L bi mu stajao ko piletu sise .  I ja na Hondi imam manji kofer, al kad stanem , lepo smotam jaknu pa je uguram u kacigu. Jakna ne stane cela u kacigu, malo štrči, al sve zajedno staje u kofer . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

Meni treba kada mi je kaciga na glavi a u kofer moram da stavim torbu sa stvarima sa posla onda mi ponekad treba i da naguram i jaknu tada mi dolazi do toga da bi mi valjao veci kofer :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Gaj
  • Motocikl: Trenutno bez 🙃

Koji lanac ide i lancanici na 125,poceo je lanac da se tegli kad sam u hodu i stisnem kvacilompocne da lanac zvecka. Ako je imao neko slicna iskustva molim pomoc. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

Posto sam imao mali pad sa Speedom resio sam da batalim motor.

Ako nekoga interesuje sa pravom kilometrazom od svega 3898km,imate ga u oglasima sa slikama ostecenja prilikom pada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Keeway speed 125, Yamaha FZS 600 FAZER, Yamaha FZ6 S2

Pozdrav ljudi, da li je neko u skorije vreme menjao lanac i lančanike na speed-u? Prednji lančanik i lanac sam naš'o lagano, ali zadnji lančanik će izgleda biti problem da se nađe. Ako neko ima predstavu gde bih mogao da nabavim bio bih mu jako zahvalan ako bi tu informaciju podelio samnom. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST
Pre 14 sati, Dule'96 je napisao:

Pozdrav ljudi, da li je neko u skorije vreme menjao lanac i lančanike na speed-u? Prednji lančanik i lanac sam naš'o lagano, ali zadnji lančanik će izgleda biti problem da se nađe. Ako neko ima predstavu gde bih mogao da nabavim bio bih mu jako zahvalan ako bi tu informaciju podelio samnom. :D 

Mozda moto bike shop ima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja