Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

i to bi bilo to! Potrudio sam se da ga slikam izh svih mogućih uglova da bi se stekao utisak kako to zaista izgleda, mada je doživljaj uživo opet nešto sasvim dvanaesto. Imate i sliku unutrašnjosti kofera, tek toliko da se stekne utisak koliko staje.

 

Pozdrav!

 

p.s. Ono malo crno napred, iznad fara, je naravno vizir, koji nisam do sada primetio da je neko stavljao na speed-a, a takodjer mislim da mu jaaaako lepo stoji, i to je bila jedna od prvih stvari koje sam planirao da nakačim.

post-6771-1287905749432_thumb.jpg

post-6771-12879057494777_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Kako sluzi taj vizir? Jel to bas za njega ili budzeno?

 

vizir je baš za njega pravljen, a vožnja je mnogo prijatnija pri manjim temperaturama od kako sam ga stavio...baca vetar na kacigu, ali mi je torzo prilično zaklonjen...a cena...praaaava sitnica: 3000 naravno RSD-a!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Pitanje za nekog od experata sto se Kineza tice. Dvoumim se izmedju Keeway Speeda 125 novog za 800 i polovnog Princa 125 300 km za 650 eur.

Iskreno vise volim Princa i nekako je veci za mojih 191 i 105 kg, kmada mi Keeway deluje ipak nekako sa boljom zavrsnom obradom.

Citao sam razne vase komentare posebno je dobar Zoran i Uketic i hvala im na savetima.S obzirom da su to razliciti motori ( naked vs cruiser ) sta vi predlazete.Vasa ce mozda biti odlucujuca :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Inace kada sam gledao Speeda bas sam mislio kako ce mu dobro cucati ovaj vizir i veliki kofer, kao sto se na goreprikazanim slikama vidi.I jedna ispravka Prince je presao 3000 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Kako sluzi taj vizir? Jel to bas za njega ili budzeno?

 

vizir je baš za njega pravljen, a vožnja je mnogo prijatnija pri manjim temperaturama od kako sam ga stavio...baca vetar na kacigu, ali mi je torzo prilično zaklonjen...a cena...praaaava sitnica: 3000 naravno RSD-a!  ;D ;D ;D

Gde si kupio vizir? moze i na pp.Mnogo drugačije izgleda sa vizirom,naravno lepše potpunije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Kako sluzi taj vizir? Jel to bas za njega ili budzeno?

 

vizir je baš za njega pravljen, a vožnja je mnogo prijatnija pri manjim temperaturama od kako sam ga stavio...baca vetar na kacigu, ali mi je torzo prilično zaklonjen...a cena...praaaava sitnica: 3000 naravno RSD-a!  ;D ;D ;D

Gde si kupio vizir? moze i na pp.Mnogo drugačije izgleda sa vizirom,naravno lepše potpunije.

 

što na pp...pa daj da izreklairamo majstora(kontakt ćemo na pp)!  :D

u pitanju je dobro poznati Ivan vizirdžija, iz naselja Marinkova Bara, u Beogradu.

kada sam uzimao motor, ja sam imao otprilike viziju kako bi to sve trebalo da izgleda, prema recimo hondi hornet ili suzuki banditu, koji imaju takav vizir na okruglom faru. Kada sam Ivanu rekao šta vozim, samo mi je rekao: "Samo ti dodji da se dogovorimo oko veličine, znam ja sve o tvom motoru!" Pa ko mu ne bi verovao na reč!  :)

Ivan mi je namontirao i nosač (dva pločice i četiri šrafa)...ali to je opet nešto oko čega bih morao da se maltretiram

Imam i sliku ybr125 sa vizirom koji potpuno zaklanja vozača, ali me to uopšte ne privlači...mislim da mu je ovo prava mera...ili ovo je po meni prava mera!  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Majstor pravi vizire na licu mesta, uklapa ih prema svakom motoru. Može se desiti da nečiji vizir stoji krivo na tvom motoru, tako da mislim da je najbolje da odvojiš jednu subotu pa da dodješ za Beograd...naravno uz prethodnu najavu, on to završi za sat-dva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Kymco Pulsar ima takvu maskicu, ali meni se to nikako nije svidelo i to je bio jedan od razloga (pored cene) što sam se opredelio za keeway, iako sam imao izuzetno pozitivna iskustva sa službenim Kymco skuterom.

 

http://www.kymco.com/showroom/showroom_main.asp?MotorCTID={E9A6CA59-C5BD-42D4-934D-91C31661D116}

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Pa ne znam kako izgleda uzivo ali se meni nekako svidja vise da ima napred neku maskicu, i ovaj vizir mali lepo stoji, moze i on umesto one plastike. A moram priznati ova tri sata kod speed-a bas su lepa.

PS: kofer ekstra izgleda, to moram obavezno uzeti zbog kacige jer necu imati gde da je drzim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zemun-nbgd

...e, pa da se i ja pohvalim...:)

 

od juce, ponosni vlasnik SPEED-a 150!!  ;D

sekta je sve brojnija...;)

 

inace, motor je kupljen polovan, od prvog vlasnika... 2008 god, presao okruglo 8000...

jako lepo izgleda, vidi se da je cuvan i pazen...

 

jedan kuriozitet...pored par skupova i odlaska do Nisa, bio je i u Splitu! ;)

tako da imam veliku obavezu da ga i dalje vodim na putovanja...;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

...e, pa da se i ja pohvalim...:)

 

od juce, ponosni vlasnik SPEED-a 150!!  ;D

sekta je sve brojnija...;)

 

inace, motor je kupljen polovan, od prvog vlasnika... 2008 god, presao okruglo 8000...

jako lepo izgleda, vidi se da je cuvan i pazen...

 

jedan kuriozitet...pored par skupova i odlaska do Nisa, bio je i u Splitu! ;)

tako da imam veliku obavezu da ga i dalje vodim na putovanja...;):)

Čestitam i da te dobro služi, videćeš da je u najmanju ruku to jedan univerzalan motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

...e, pa da se i ja pohvalim...:)

 

od juce, ponosni vlasnik SPEED-a 150!!  ;D

sekta je sve brojnija...;)

 

inace, motor je kupljen polovan, od prvog vlasnika... 2008 god, presao okruglo 8000...

jako lepo izgleda, vidi se da je cuvan i pazen...

 

jedan kuriozitet...pored par skupova i odlaska do Nisa, bio je i u Splitu! ;)

tako da imam veliku obavezu da ga i dalje vodim na putovanja...;):)

Cestitamo,neka je sa srecom!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja