Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

lanac se najlakshe pere sa Axel Sgrasom , jedna fajtalica 220 din opere 200lanaca  :) naprskash sachekash par min ali ne da se osushi ... koga ne mrzi predje chetkicom i isperesh vodom .... napravish krug da izleti sva voda iz njega i onda sprej ...

 

 

p.s. imate na netu razlika izmedju podmazanog lanca redovno na svakih 300km i onog koga niko nikad nije podmazao je 10% ... al opet ga nashpricam kad se setim ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Ja perem benzinom. Ne vjerujem tim fensi sprejevima :D

Pola litre "SUPER-a" i lagano. Onda isperem vodom, obrisem krpom sacekam da se osusi i kad se osusi lanac podmazem nekim sprejem (gelom) SILKONELE CHAIN GEL. Bjelo kao snjeg, poprscem sa tim i kad pipnes nakon 2-3 sedmice ono i dalje masno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

benzin nemoze da opere skoro nishta , nekada tj josh uvek ljudi peru sa naftom al je muljavo i prljavo i traje ... od kako se pojavio zgraso nema lepshe stvari na svetu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Benzin ne pere nista ??? Ne bih se slozio, kad su ti masne ruke, ako ne moze ni prasak ni pasta oprati samo benzinom istrljaj. Benzin samo tako skida ulje. A nafta, nafta ne pere nista, vjeruj mi znam, stari mi je sofer ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Imao sam Kivija od 150cc, pa sam ga prodao prijatelju. Prijatelj ga jos uvek vozi i nista sem sijalice u faru mu nije dosad crklo, a navozali smo seeee.

Ponekad mi nedostaje Kivi. Jeste da je spor, ali zato malo trosi i malo trazi za odrzavanje. Uzivancija od motora za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

Pitanje za "Speedovce''koje ulje vam sa najbolje pokazalo procitao sam temu"Ulja za kineske motore - Vazno" i moram priznati da mi nista nije jasno  ??? neki preporucuju Motul 5100 15w-50 a neki ga ne preporucuju zbog loseg iskustva sa istim.Pa me sada interesuje dali to ulje valja za Speeda ili ne?ako ne koje mi vi preporucujete to jest koje se vama pokazalo kao dobro.

Hvala vam unapred.Pozdrav za sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Pitanje za "Speedovce''koje ulje vam sa najbolje pokazalo procitao sam temu"Ulja za kineske motore - Vazno" i moram priznati da mi nista nije jasno  ??? neki preporucuju Motul 5100 15w-50 a neki ga ne preporucuju zbog loseg iskustva sa istim.Pa me sada interesuje dali to ulje valja za Speeda ili ne?ako ne koje mi vi preporucujete to jest koje se vama pokazalo kao dobro.

Hvala vam unapred.Pozdrav za sve...

Meni se baš to ulje pokazalo ok kvačilo mi mnogo lepo radi a i motor lepo šljaka,a i rekli su mi u servisu u bataji da treba gušće ulje možeš i mineralno motul 20w50 ili ovo.To je preporuka servisa,mada u stranom manualu piše kvalitetnije ulje 10w40.

Ja sam sipao i to ali nije mi radio tako lepo kao sa ovim ,samo pazi kada ga kupuješ ima divljaka ono je oko 1000din otprikike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Pozz narode,ako neko hoce ila ako zna nekoga ko bi hteo,imam 150icu na prodaju,presla 6500 hiljada.Tip-Top je motor.Kupio sam jaci pa da mi ne stoji za dz, a sad retko sedam na njega.

 

Otvori temu u oglase.

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&board=40.0

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Mislim da je to dobra kupovina. Kosilicu dobijes gratis a ona vredi sigurno 15000, mozda i vise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Na srpskom uputstvu pise motul 3000 ili 7100 20w50.

Na orginalnom uputstvu pise samo 10w40, high purity, bla bla...

 

I ja sam koristio motul 5100 20w50, sad sam sipao elf moto 4 hp 10w40 ali jos nisam stigao da vozim nesto dugo da bi mogao da iznesem utiske.

 

Koristim Castrol R4 Super bike fully synthetic SAE 10 W - 50  Koshta 1600 din. Osim trzanja prilikom prvog kretanja ujutru

sve je drugo ok. Preshao sam 7500 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Danas sam na batajnickom drumu u keeway kupio prednje pločice za speeda plaćene su čitavih 480 din :D,ngk svećica za njega

oznaka D8EA  225 din ne pokušavam da ih reklamiram ali stvarno bedža,kolega moj koji vozi qingqi cross kupio je novu zadnju gumu

(pasuje valjda od exceeda) 2000din, za kiwi speed je isto oko 2000din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Pošto sam obrnuo skoro 10.000 km odvezao sam ljubimca na "veliki" servis!

A svanuće i novi rezervoar i neke plastike zbog ljudi koji nepropisno parkiraju! >:(

Inače zadivilo me je što imaju sve rezervne delove!

Videćemo koliko će ovo planinarenje da izađe!

Jel ima možda neko ko je radio veliki servis da zna koliko to treba da izađe?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

kiwi ima najbolji servis po meni i najveci lager , stvarno su extra , a i par puta sam dobio neke gluposti na poklon koje pritom ni nema da se kupe , od mene svaka pohvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Da li je neko menjao diznu na speed-u?Naime,na mojoj 125ici se desavava da kada joj zavrnem gas u voznji dodje do blagog stucanja i zatim normalno ubrzava...To mi nesto izgleda kao da bi trebalo staviti malo vecu diznu...?!Sta kazete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Da li je neko menjao diznu na speed-u?Naime,na mojoj 125ici se desavava da kada joj zavrnem gas u voznji dodje do blagog stucanja i zatim normalno ubrzava...To mi nesto izgleda kao da bi trebalo staviti malo vecu diznu...?!Sta kazete?

 

Speed ima veoma malu diznu. Zbog toga i troši kao upaljač!

Dok nije zagrejan hoće i da ugasi na malo jači gas!

Može da se menja dizna ali rekoše mi u servisu da povećava dosta potrošnju.

Meni retko stuca eventualno kad baš zabodem između taktova.(a imam talenat da to uradim  ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Sa tom akcijom da uz speeda daju kosilicu su me isprovocirali,jer na neki nacin omalovazavaju jedan od najboljih motora koji su poreklom iz Kine.

To su mogli i drugacije da zavrse,da mu obore cenu,na primer.Jedino je dobro za vlasnike tog modela,sto ce ih biti sve vise,samim tim vise delova,polovnih i novih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Sa tom akcijom da uz speeda daju kosilicu su me isprovocirali,jer na neki nacin omalovazavaju jedan od najboljih motora koji su poreklom iz Kine.

To su mogli i drugacije da zavrse,da mu obore cenu,na primer.Jedino je dobro za vlasnike tog modela,sto ce ih biti sve vise,samim tim vise delova,polovnih i novih.

 

Ima tu istine! ;)

Mada ja gledam na drugačiji način: "Ja vozim 150-icu. To su 125-ice. Moj je bolji!"  ;D

I ja sam se smorio kad sam video tu akciju ali sam skapirao da kosilica realno ne

vredi više od 5.000 tako da to od prilike dođe na sajamsku cenu ako se ne varam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

da i mi smo zaz neke sitne pare kupili rucicu od kocnice :) mislim bese 200-300 dinara tako nesto. Izgleda sa Keeway-em jedino nema problema oko delova i cene delova sto je veoma bitna stavka pri kupovini.Sta vredi da se kupi motor ako nemas gde da nabavis delove i jos te deru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja