Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova

poshto CAGIVA Canyon 500 ode nashem drugu Oblaku (do dushe ja i ne imadoh para za to chudo sad,al ajd) a ja teshka srca prodadoh moj keeway speed 150cc (nadam se dobro sluzi sadashnjem vlasniku) najvishe zbog mame koja je vechito bila ptoriv motora a jednim delom i zbog para,odluchih da ponovo kupim keeway speed 150cc :D nashli smo tata i ja preko njegovog druga  novog iz 2007. u batajnici :D mamicu im,kad smo ih zvalii rekli su da nema,al srecom pa drug mog oca poznaje ljude koji tamo rade,ostalo je jos iz te ture iz 2007. komad-dva, tako da cemo dobiti novog speeda 150cc mozda vec sutra heheh Bice isto u crvenoj boji (meni najlepshoj boji za taj motor,crna ga nekako zatvara,ona pristoji vishe vecim motorima) :D dakle imacu opet moje ljubimche :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

Dans sam probao speed od 125ccm,ocekivao sam malo vise ali sam zadovoljan.Lako postize brzine od 60-70kmh,udoban je i stice se utisak da se sedi na vecem motoru!Jedino mi se nije dopala zadnja kocnica,cini mi se da je pretvrda!Sada mi samo ostaje da pronadjem u kojoj radnji ga imaju u crnoj boji,posto sam resio da bude CRN! :)Da li zna neko,ko je diler u Zrenjaninu i okolini i ako moze da mi ostavi broj telefona radnje?!

 

Javi ako ti odgovara u Pancevu-ja sam moj kupio pre 7-8 meseci za nekih 105 hiljada din i to bas u crnoj boj,pa da ti posajem broj prodavnice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Drugovi forumasi,od danas sam i ja ponosni vlasnik Keeway Speed-a 125,danas sam ga uplatio sutra stize!Zbog praznika,vikenda,mocicu da ga registrujem tek od sledece nedelje(ko ce to docekati?!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 79 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda XL1000V Varadero

poshto CAGIVA Canyon 500 ode nashem drugu Oblaku (do dushe ja i ne imadoh para za to chudo sad,al ajd) a ja teshka srca prodadoh moj keeway speed 150cc (nadam se dobro sluzi sadashnjem vlasniku) najvishe zbog mame koja je vechito bila ptoriv motora a jednim delom i zbog para,odluchih da ponovo kupim keeway speed 150cc :D nashli smo tata i ja preko njegovog druga  novog iz 2007. u batajnici :D mamicu im,kad smo ih zvalii rekli su da nema,al srecom pa drug mog oca poznaje ljude koji tamo rade,ostalo je jos iz te ture iz 2007. komad-dva, tako da cemo dobiti novog speeda 150cc mozda vec sutra heheh Bice isto u crvenoj boji (meni najlepshoj boji za taj motor,crna ga nekako zatvara,ona pristoji vishe vecim motorima) :D dakle imacu opet moje ljubimche :)

sadasnji vlasnik je veoma zadovoljan sa SPEED-om 150.pozdrav za mySteri i cestitke savke-tu na kupovini.puno predjenih KM.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

i ja sam danas ponovo kupila keeway 150cc :) uzeli smo poslednji koji je ostao,uvezen je jos 2007,bio je prasnjav,na nekim mestima su se pojavile one pegice (na sjajnim delovima i na onoj sivoj plastici gde stoji brzinomer) ,izgleda kao da im je stajao napolju,nije bio sklopljen nego u kutiji a znam da oni drze one kutije napolju cc,evo do malopre sam ga glancala :D skoro pa je sredjen !Ima i nekih ogrebotinica,al nisu strashne,shta je tu je,mi smo srecni shto smo nashli taj od 150cc nov :) imamo garanciju 2 godine opet,danas smo preshli prvih 15 km od radnje do stana hehe i ide odlicno,cak se lakse menjaju brzine nego prethodnom.Registracija isto od ponedeljka ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

miStery i Savke Cestitam na kupovini!

Znam kako su vam srca puna kad ste seli prvi put (a neki boga mi drugi put ;))

na svoje moterce i obrnuli krug u kraju!

Uf kakav je to osecaj!

Ja se spremam da odem na neki kraci put tokom juna

posle ispitnog roka tako da mislite o tome!

Rado bih isao sa bracom i sestrama kinezima!

Gde i kad - o tom potom!

 

Zaista mogle bi neke slike novih motorcica!

 

Samo uzivajte i vozite bezbedno!

Pozzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

"Спидаџије", 'е л' ћете да правите неки свој клуб?

 

А вама који сте се поновили честитам и желим пуно пређених километара.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki Dr 800 Big

cestitam! momci ja sa mojim gazim skoro 11000. sa drugarom koji je imao isti isli smo na bajk rok u kosovsku mitrovicu 740 km. motor je bolji od yamahe rbd 125.nekima se ove nece svideti . za te pare 1200 evrica nema bolji. momci srecan put. kinez. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

realno gledano ne verujem da Yamaha pruza mnogo vise od Keeway-a za tih 1000 eura...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

to isto i ja mislim - mozda yamaha ima neke kvalitetnije materijale,sta znam ili je skuplja samo zato shto je yamaha,ali sam agregat na keeway speedu je odlichan,plus lepo se chuje,prede kao tigric hehe :) i rekoh da keeway ima po neshto shto yamaha nema,na yamahi su samo bolje gume to mu dodje to,po mom mishljenju ne isplati se dati 1000e vishe za novu jamahu samo zato shto je yamaha ,keeway ima najrasprostranjeniju mrezu servisa i prodavnica po Srbiji,daje pristojnu garanciju,sta ces bolje :)

 

P.S. kad smo sinoc chitali antonovu temu kako nije mogao da menja brzine na Qingqi-ju QM 125 2D ladno nam sinu shta je moglo biti sa nashim prethodnim motorm,a inache i sa svim ostalim koji su zapinjali pri promeni brzina :D pa ljudi,probajte da nashtelujete kvachilo :D evo ovaj sadashnji speed nema uopshe problema sa menjanjem brzina,nigde ne zapinje,lako se menjaju,divota :) mi se odushevili,i sinoc nam sinu shta je mogao biti problem kod nasheg prethodnog speeda heheh :D teze je ulazio u 2. brzinu,a u 1. kad se ubaci motor onako cimne kad je hladniji,mi smo se navikli na njegov menjach i nije nam to smetalo,vozili smo ga bez problema,al evo saveta novom vlasniku i svima koji imaju problema sa menjachem :) dotezali smo mi i lanac i ne znam shta smo josh radili,to je dalo neka poboljshanja al nam nije palo na pamet da nashtelujemo kvachilo,ne znam kako...

 

Josh neshto,na koliko beshe obrtaja treba keeway speed 150cc da radi u leru? Meni se chini oko 1200,a ovaj nash skoro do 2000 dostigne u leru :D to cemo danas da nameshtamo,i retrovizore da podesimo :) Josh samo da se pojavi bezolovni benzin na pumpama :D ishli juche da tochimo gorivo kad ono medjutim ... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

kad ti stize mtorche? :) ti si ga beshe u crnoj boji uzeo? Juche kad sam se spushtala sa bezanijske kose motorom (tad smo ishli iz prodavnice koja je na batajnichkom drumu) uz brdo je ishao keeway speed crni,i svirnuo mi he :) ima bash dosta speedova po blokovima,vidjam ih chesto crne i crvene,redje plave

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Danas izmedju 14h i 15h bi trebao da stigne,odbrojavam minute! :)Lomio sam se izmedju plave i crne boje,ali sam se odlucio za crn posto u mom mestu ima dosta plavih pa da se malo razlikuem! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

upravo zbog toga sto ce vlasnik posle jedne ili dve sezone voznje hteti nesto jace, bas i treba da kupi Keeway jer na ceni ne gubi mnogo posle godinu dana ili dve (vidim da se primerci stari godinu dana ili dve prodaju za oko 950-1000 eura, a nov kosta 1150-1200)... a ovo otkacilo, odsrafilo se lako da resiti na prvom servisu (ja sam nov motor kad sam uzeo odvezao pravo kod majstora na dotezanje i stelovanje i nisam imao problema ni sa skuterom a nadam se da ih nece ni sad biti sa kruzerom)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

Josh neshto,na koliko beshe obrtaja treba keeway speed 150cc da radi u leru? Meni se chini oko 1200,a ovaj nash skoro do 2000 dostigne u leru :D to cemo danas da nameshtamo,i retrovizore da podesimo :) Josh samo da se pojavi bezolovni benzin na pumpama :D ishli juche da tochimo gorivo kad ono medjutim ... :)

 

Speed 150 treba da radi na oko 1400 po uputstvu.

Inace moj je preso 6000km sada i jos nikad nije nesto dotezano, popravljano, ili bilo sta. Samo se mnogo cuju ventili sada posle servisa na 5000 koji je radjen, poceo je kao malo da zvoni na 6-7000 obrtaja.

Da, imam i problem sa kvacilom, kad se zagreje motor lamele kao da prestano da hvataju ujednaceno, nego uhvate malo, krenes i onda samo zalepe. Jel tako i kod vas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Ljudi stigao mi je motor,odusevljen sam,radi kao sat!Kaze mi lik koji mi je doneo motor da ce za koji dan poceti opet da se uvoze 150-tice!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

pa ja sam bash pitala u njehovom predstavnishtvu na batajnichkom drumu shto nema 150-tica,rekli su da oni stalno traze da im poshalju ali da im konstantno shalju samo 125-tice :) i da ne zna kad ce biti 150-tica,al ako bude uskoro pa super :)

Za 2 godine koliko sam imala keeway,nishta mi se nije otkachilo,odshrafilo i slichno,ako nekome jeste nek kaze bash me interesuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

cestitke na novom motorcicu i da te dugo, duuuuuuuugo sluzi, i da se druzimo na skupovima  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja