Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Nemaš više nov od 150cc samo 125 cc(ne uvoze jači već skoro godinu dana) mislim da je sajamska cena bila oko 1200e.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

pitaj Damira na pp za cenu on je jedan od ovlascenih prodavaca keewaya

P.S.nema vise novih 150ica samo 125ice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

pa dobro...mislim da ce biti dovoljna i 125-tica! ;)Kako se ponasa na otvorenom putu?Da li ima snage da krstari 80-90km/h?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

150 moze da ide toliko,za 125 ne znam,.ali nije taj motor da se tako przi,postaje nesiguran u tim brzinama,loshe gume i tako to... motoric je napravljen da bude startan i okretan za po gradu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

meni bi i sluzio da se vozikam po gradu...

Za grad je savršen, samo fabričke gume su jako klizave po kiši na zebri, razdelnim linijama... motor je inače dobro uradjen i kvalitetan naspram cene koliko košta,uostalom kada se pojavio bio je skoro 1700e, ako se nevaram. Znam tipa iz Niša prešao je oko 16000 km i super ga služi osim redovnog održavanja nije imao ni jedan jedini kvar sa njim(ako me ne baroniše),na otvorenom putu može da drži 90kmh ali to mu je neki optimum,nije za brzine preko toga mada može da dohvati i 105,110kmh.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Moj prijatelj ga je do skoro imao,150-ticu,sad je kupio Kivej Landcruiser 250.

Ta 150-tica ga je tako dobro sluzila da je opet kupio Kivej.Ima cak i disk pozadi.

Ja sam mu jedino lanac cesto dotezao,gume su kako ti kaze uketic lose,ali nove nisu skupe,a ostalo je bilo stvarno dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

steta sto mema vise 150ccm u prodaji,uzecu 125 posto iskljucivo hocu da kupim NOV motor!Dosta mi je krpljenja polonjaka i tako toga!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ja sam ga posedovao godinu dana i stvarno me sluzio ekstra, a presao sam nekih 10000km,  a ortak koji ga je kupio kad i ja i danas ga voza i nismo ni jedan imali neki kvar. Gume jesu losiji deo motora ali za po gradu su sasvim zadovoljavajuce. Inace ni ja ni drug nikad nismo uspeli da ga poteramo preko 100 i ako smo se svojski trudili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Imas u oglasim kod kolege JEVTA68 KEEWAY SPEED 150 jos pod garancijom.

Mislim da trazi 900 a verovatno bi ga  dao i ispod te cene...

Srecno!!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: super tenere 750

ja imam speed 150 vec drugu godinu,motor je dobar za voznju po gradu ,mali potrosac,nije za vise od 70 km/h,presao sam sa njim 13000 km i jedini problem mi je bio sto mi je lanac pukao posle 8000 km i naravno zadnja guma mu se busila 3 puta.svew u svemu OK motoric

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Sve u svemu je za te pare veoma dobar motor.

Ja sam posle skoro 2 godine naisao na mali problemcic.

Posto su mi se potrosile plocice na pednjem disku posle samo 3000 km

hteo sam da kupim neke kvalitetnije!

Problem je bio sto niko ne trazi te plocice pa ih dobaljaci i ne narucuju.

Carbone Lorraine ne proizvodi takav oblik.

SBS ima ali niko od dobavljaca ih nema.

EBC nisam nigde nasao.

 

Tako da sam morao da ih "napravim" tj. da ih dam

nekome ko to zna.

 

Inace mislim da ti je pametno da sacekas sajam

jer ce vrlo verovatno dati neki popust.

 

Sve u svemu srecno i nadam se da ces uskoro postati

zadovoljan clan mini zajednice koja tera kineze! ;D

 

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Evo da dodam i ja nesto,

danas sam dosao do BG-a autoputom, srednja brzina mi je bila 90kmh, bez pauze, izuzetno zadovoljan, motor nije pokazao nikakav zamor,

jedino su mi smetali udari vetra npr kad legnem na rezervoar idem 90 a kad se uspravim normalno idem 80...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

To je odlicna brzina!Npr,kod mene u Vojvodini radara na sve strane,ako vozis 90km/h ima da te zezaju i da ti dobro naplate kaznu a ne isplati se bezati sa ovim motorom! :)Tako da je i 80 sasvim dovoljno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

Mene moj keeway speed 125 odlično služi i toplo ga preporučujem. U Zemunu sam pre kupovine video jedan speed, na servisu zbog pada, koji je prešao preko 20000km za manje od godine. Tip ga je vozio do Češke. Kako god da vozim, troši manje od 2,4l na 100km. Već je u odmakloj fazi prodaje, tako da podosta stvari od kojih može da zaboli glava otklonjeno. Vozim se konstantno u dvoje, što je više od 150kg za koje je predviđen.Izuzetan je za grad, jer je naked, ima dva diska, jedino nemoj da mu puniš rezervoar do kraja jer staje preko 16l. Ima mnogo lep zvuk, kao da je mnogo jači. Vožnja je sasvim podnošljiva na oko 70km/h i brzo je postiže, na ravnom je max 94km/h, a na blagoj nizbrdici sam uspeo 101,8km/h (ciklometar dodat na motor) i brzina se održala na ravnom. Razrađuj ga do 6000obr/min do 2500km/h, a posle teraj kolko može (savet servisera) tj. do 8200obr/min. Registracija mi je ispala 6500din.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Hvala Goranche,bas sam hteo da pitam za razradjivanje masine ali si mi ti vec dao informaciju,tnx jos jednom!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Glogonj(opstina Pancevo)

Moj ortak je kupio glanc nov keeway 150 pre neki dan,znaci ima ih jos negde,ako nisi jos uvek kupio javi se na pp za broj telefona od te radnje,radnja je u pancevu,motor su mu dovezli kuci kombijem,prevoz je bio uracunat u cenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Evo danas sam baš išao za Novi Sad sa motorom starim putem koji je nikad gori,motor dosta dobro upija rupe i rupčage i mekan je, za loše puteve milina.

Peglo sam ga 70-80kmh.Vraćao sam se autoputem za bgd noću, nisam spuštao ispod 90-100kmh obrtaljka onda stoji na 9000rpm i to mu je otprilike plafon.Dovoljno da pretekneš sporija vozila i kamione.Mada sam merio sa drugim motorom opet oko 110kmh.To je što se tiče maximalne brzine.

Nećeš pogrešiti kupovinom ovog motora evo ja sam danas prešao sa njim oko 280 km u jednom danu i ponašao se perfektno nije se pregrevao.

Prešao sam sa njim od novembra 2008 oko 2800 km(kuplen sa 1000km predjenih)i nikakav ni najmanji problem nemam sa njim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Dans sam probao speed od 125ccm,ocekivao sam malo vise ali sam zadovoljan.Lako postize brzine od 60-70kmh,udoban je i stice se utisak da se sedi na vecem motoru!Jedino mi se nije dopala zadnja kocnica,cini mi se da je pretvrda!Sada mi samo ostaje da pronadjem u kojoj radnji ga imaju u crnoj boji,posto sam resio da bude CRN! :)Da li zna neko,ko je diler u Zrenjaninu i okolini i ako moze da mi ostavi broj telefona radnje?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja