Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bor,Srbija
  • Motocikl: Keeway Speed

Ako i postoji,sto se tice brojki ne verujem da ta razlika premasuje 2 KS kod ovog od 150 ccm.Neka me ispravi neko.

 

*Mislim da bi se moglo koliko toliko,jos dobiti na brzini ubacivanjem veceg filtera za vazduh.Tj.stavljanjem KN filtera(ili imitacije).Mozda jos nekih + 5 km/h.I bi trebalo podesavati smesu benzin-vazduh.

*Stavljanjem drugih izduva cini mi se da se dobija jos malo na snazi(posto one membrane u fabrickom auspuhu prave neku vrstu blokade)

*Menjac mislim da nije nesto niti preterano tvrd,ali ni bas lagan(barem kod mene slucaj)

*Isti problem ako se moze nazvati tako sa ventilima,ali nisam siguran da li da se bahcem sa tim.Posto nisam neki izvrsni znalac.

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Uz ivicnjak :))
  • Motocikl: PGO G-Max 50, Keeway Speed 125

Gde mogu da uzmem nov akumulator za Kivija? Samo stoji u garazi, ne vozim ga dugo vec, pa ce na prodaju cim se to sredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Bilo gde nadjes 12V 9Ah levi plus, potrazi po auto radnjama i vidi cene(nemaju u radnji ali u glavnom svi mogu da poruce) i prodavnicama akumulatora... a imas i na netu... pa vidi gde ti je najisplativije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Uz ivicnjak :))
  • Motocikl: PGO G-Max 50, Keeway Speed 125

Bilo gde nadjes 12V 9Ah levi plus, potrazi po auto radnjama i vidi cene(nemaju u radnji ali u glavnom svi mogu da poruce) i prodavnicama akumulatora... a imas i na netu... pa vidi gde ti je najisplativije...

E hvala. Jel moze ovako nesto:

http://www.akumulator-shop.rs/kategorije-proizvoda/starter-akumulatori/exide-bike-yb9-b-12v-9ah-detaljno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

ali je bas kvalitetna, evo moja prva ugradnja iz 2008 nikad ni skidana ni dopunjavana otkad je motor kod mene i nikad stucnuo nije pri verglanju.... onda sam je stavio na FZRku letos(koja koristi 12icu a ona je 9ka) i i dalje je radila extra nekoliko meseci i onda je vec pocela zimus da zeza pri jutarnjem paljenju jer je em vec bila stara 7god em manja nego sto je predvidjeno za yamahu pa nije imala taj "udar" i potreban napon pri verglanju i uzeo sam novu vartu a ona mi sad sluzi za pojacalo za slusalice i i daljinsko paljenje svetla :D

Evo je, jos ziva, fabricka, kivija verujem da bi i dalje palila bez problema al mi mrsko da je vucem kroz dva autobusa do SDa i razmisljam da l' ce da se prolije kiselina pa cu i ja svom tamo kupiti nov :) Sad ga palim na kurblu kad sam kuci i radi i potpuno bez akumulatora bez ikakvih problema :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Nenee nikako, yuasa i inace vazi za jedan od najboljih akumulatora :) Ni ja nisam mogao da verujem da su je kinezi stavili ali eto... neverovatno ali istinito...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ове старе цоловне ознаке - 2,75, 3,00 и сличне... Требало би да значи да су и ширина и висина тог профила гуме исте, значи колико широке, толико и високе.

 

Али ако ћемо баш, дизајн газећег слоја (тј. крампони) готово увек покваре тај теоријски прорачун.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Pa 80% od 70 je 55, zar ne?

 

Pa da ako pretvaras u milimetre ali to nije standardna oznaka za visinu... i nije od 70 nego od sirine gume, znaci 90 u ovom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

 

Pa 80% od 70 je 55, zar ne?

 

Pa da ako pretvaras u milimetre ali to nije standardna oznaka za visinu... i nije od 70 nego od sirine gume, znaci 90 u ovom slucaju

 

Pa nije 90. 90 sirina je za 3.50-18, a za 2.75-18 sirina je 70 (2.75x25.4).

 

Najbolje da kupim gume gde pise 2.75-18 i 3.25-18 (ili 3.50-18) i miran sam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Sve jedno, ne trazis gumu po tom srednjem broju u milimetrima, oznaka na gumi je u stvari procenat sirine... nisi ti to dobro shvatio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: Keeway speed 125

Moj ti je savet, ako bi već kupovao nove gume, obavezno uzmi šire, pozadi 3.50, napred 3. Mnogo lepše izgleda motor, a i u vožnji bi se bolje ponašao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja