Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Besigheim
  • Motocikl: Honda nc750x

jel menjao neko skoro kocione plocice, koliko je platiol?

Prosle godine menjao.Cifra je bila smesna mislim oko 600-700din prednje i zadnje jos jeftinije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Besigheim
  • Motocikl: Honda nc750x

Speed-asi ima li vas, jel dogurao neko do 50.000km :-) Послато са HUAWEI Y300-0100

Moj je dogurao 28000km.I jos uvek je zivahan!!! :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Jel moguce nabaviti delove za Keeway, ili smo pukli skroz? Vidim ni sajt Keeway Srbija vise ne radi. Pukao mi je rezervoar, ubih se trazeci nov, na kraju cu zavarivati izgleda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Keeway speed 125

Imam keeway speed 125,e ovako ponekad mi teze ubacuje u brzinu pogotovo u 1 i 2,nekad se desi da zatrza,a nekad neprecizno ubaci,sta je u pitanju ili je to normalno kod tih motora inace super ide motor i nista se ne cuje u masini?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

u sustini je normalno da ne mozes uvek da ubacis sasvim lagano, pogotovo u prvu..kad ti se to desi, odgurni se nogom malo unapred 20-30 cm cisto da se malcice pomeris i probaj onda da ubacis, trebalo bi da uspe..

razlog je prost : prosto se nadjes u takvom polozaju da je tesko ubaciti u brzinu, pa kad malo pokrenes motor odgurivanjem, promenis polozaj tih sranja unutra i onda mozes da ubacis..

eto, laicki ti objasnih, al jeste tako..


a kod speed-a je pogotovo problem, jer ipak je to kineski motor bez obzira na to koliko smo mi u principu zadovoljni njime, ipak to nije yamaha...

tako da se te stvari desavaju cesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Ili i ne moras da se odgurnes, samo nategnes menjac na dole kao da hoces u prvu i lagano popustis kvacilo i upada...isto vazi i ako npr stanes u trecoj -cetvrtoj pa zapinje dok isaltas do prve, tako je i kod mene i to je normalno, samo popustis kvacilo i on ukopca, sve se drasticno popravi sa zamenom ulja(zato sam te i pitao kad je menjano), ali se ubrzo opet vrati na staro tako da samo ga nauci i teraj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Keeway speed 125

Promenuo sam ulje nedavno(Motul),shvatam da je to kinez ne moze da ide menjac kao na yamahi,a i saltam ga sad sa petom nna onoj papucici i kad ga ne razvucem u nekoj brzini pa hocu u vecu i onda nece lagano da ubaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Keeway speed 125

Sto se tice masine i ostalih stvari sam zadovoljan,za razliku od sprint pulsera i tih kineskih supermoto koji su nestabilni ovaj super ide po krivinama,samo im je menjac losije odradjen mekan materijal.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Keeway speed 125

I ja sam to koristio, ali sada sam sipao Bardahl XTC 15w50 i mogu reci da se u voznji menjac super ponasa. Nece uvek lepo da uzbaci iz prve u mestu, ali tako mi je bilo i ranije. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Keeway speed 125

meni nece dok ga ne zaletim dobro iz 3 u 4,vidim zale se neki na menjac samo pukne i odu zubcanici ali to uglavnom na 150cc kako to moguce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Zna li neko da li paše lanac i lancanici od Yamahe YBR 125 ?

Mislim da je oznaka lanca za speeda 428 -118 a koliko vidim isti je i na Yamahi.

Lancanici su napred 14 zuba a pozadi 45 na yamahi samo ne znam da li mogu da se montiraju na nas motor.

 

Inace jurim vec par dana prednju gumu ,zvao sam desetak radnji niko nema niti znaju kada ce dobiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Keeway speed 125

Je l' zna neko tacno koliko litara staje u rezervoaru? U prospektu pise da je zapremina rezervoara 11L, ali meni se cini da staje vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

Zna li neko da li paše lanac i lancanici od Yamahe YBR 125 ?

Mislim da je oznaka lanca za speeda 428 -118 a koliko vidim isti je i na Yamahi.

Lancanici su napred 14 zuba a pozadi 45 na yamahi samo ne znam da li mogu da se montiraju na nas motor.

 

Inace jurim vec par dana prednju gumu ,zvao sam desetak radnji niko nema niti znaju kada ce dobiti!

Ja sam prekjuce kupio lanac lancanik prednji zadnji ukupno me izaslo 4400 dinara u sprintu u novom sadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 339 postova

Je l' zna neko tacno koliko litara staje u rezervoaru? U prospektu pise da je zapremina rezervoara 11L, ali meni se cini da staje vise.

15 Litara +,-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja