Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: Yamaha fzs 600

Interesuje me gde mogu da nabavim ručice za kvacilo i kočnicu i onaj deo koji zaključava sedište (nalazi se na sajli ispod sedišta) jer mi se olabavio šraf i taj deo mi je otpao,tako da sada neko može da mi skine sedište.Ako neko prodaje delove ili zna gde mogu to da nabavim neka napiše,bio bih mu vrlo zahvalan...!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Kupovao sam ja za mog Speed-a rucice,malo da ga pocastim..imas u Biker House 500kinti ti je jedna..tamo imas sve...kucaj na google biker house tosin bunar...on ti se nalazi na novom beogradu blizu sportskog centra 11 april...Moram ovih dana tegice da jurim da kupim,pa ako hoces da idemo zajedno samo da otopli malo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

DANAS BESE LEP DAN, KAO I ONAJ PRE, NE VERUJEM DA CE TOPLIJE BITI MOZE SAMO HLADNIJE, OD ponedeljka zahladjenje vece malo

 

sori za velika slova, caps lock, mrzi me da prekucavam :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

DANAS BESE LEP DAN, KAO I ONAJ PRE, NE VERUJEM DA CE TOPLIJE BITI MOZE SAMO HLADNIJE, OD ponedeljka zahladjenje vece malo

 

sori za velika slova, caps lock, mrzi me da prekucavam :jee:

 

Ja se nadah za vikend,medjutim nista :gaa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: Yamaha fzs 600

Kupovao sam ja za mog Speed-a rucice,malo da ga pocastim..imas u Biker House 500kinti ti je jedna..tamo imas sve...kucaj na google biker house tosin bunar...on ti se nalazi na novom beogradu blizu sportskog centra 11 april...Moram ovih dana tegice da jurim da kupim,pa ako hoces da idemo zajedno samo da otopli malo :D

 

rado bih išao sa tobom ali ja sam iz Zaječara 1zdravo.gif

raspitaću se za ručice hvala ti ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Skinuo sam sajlu od sauha, treba je skratiti 7mm da bi do kraja dizala sauh kada se zategne. Znam da je to neko sekao i sastavljao, pa me zanima sta je radio, kako je skratio i sastavio zicu, a da prolazi glatko kroz gumenu izolaciju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Sajla nije skracena, ali kao da jeste. Metalni mali deo koji ulazi u leziste gde se sauh povlaci sam skinuo i pomerio ga 7mm blize kraju zice i tako vratio, sada se sauh dize do kraja i spusta do kraja, ima da krese odmah.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Ako hoces vrlo rado cu ti pokloniti moju sajlu :moto3: ,ja sam ionako to drugacije resio.Povlacim sauh direktno na karburatoru. :zdravo:

Mada mi se sajla malo ostetila, dole kod sauha malo mi je neka zica strcila pa se nije htela vracati, ali sam secnuo to sto je strcalo i stavio malo super lepka na to mesto (da bude glatka zica) i nauljio i sada radi savrseno i dize do kraja sauh. Kostace me vise postarina nego sajla hehe, hvala u svakom slucaju. E zar ti ne predstavlja problem sto rucno vracas sauh, moras da stanes uvek, ne mozes u voznji da vratis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Ako hoces vrlo rado cu ti pokloniti moju sajlu :moto3: ,ja sam ionako to drugacije resio.Povlacim sauh direktno na karburatoru. :zdravo:

Mada mi se sajla malo ostetila, dole kod sauha malo mi je neka zica strcila pa se nije htela vracati, ali sam secnuo to sto je strcalo i stavio malo super lepka na to mesto (da bude glatka zica) i nauljio i sada radi savrseno i dize do kraja sauh. Kostace me vise postarina nego sajla hehe, hvala u svakom slucaju. E zar ti ne predstavlja problem sto rucno vracas sauh, moras da stanes uvek, ne mozes u voznji da vratis?

 

Jok,ja kad ujutru upalim spidija,zapalim cigaru,spakujem se i u voznju,posle toga ni ne povlacim sauh.Pa dobro dajem ti sajlu prvom prilikom kad se negde sretnemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Ako hoces vrlo rado cu ti pokloniti moju sajlu :moto3: ,ja sam ionako to drugacije resio.Povlacim sauh direktno na karburatoru. :zdravo:

Mada mi se sajla malo ostetila, dole kod sauha malo mi je neka zica strcila pa se nije htela vracati, ali sam secnuo to sto je strcalo i stavio malo super lepka na to mesto (da bude glatka zica) i nauljio i sada radi savrseno i dize do kraja sauh. Kostace me vise postarina nego sajla hehe, hvala u svakom slucaju. E zar ti ne predstavlja problem sto rucno vracas sauh, moras da stanes uvek, ne mozes u voznji da vratis?

 

Jok,ja kad ujutru upalim spidija,zapalim cigaru,spakujem se i u voznju,posle toga ni ne povlacim sauh.Pa dobro dajem ti sajlu prvom prilikom kad se negde sretnemo.

Dugo ce ti trajati motor, svaka ti cast, mene mrzi nekada da cekam da se zagreje pa vozim pod sauhom i posle 1km vratim, ali polako vozim pod sauhom, ne dajem mu veliki gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Ima li neka sema za homemade? Koliko bi kostala ta egzibicija i sta je sve potrebno?

Video sam na internetu kosta 30E (kod jednog prodavca, nisam googlao da nadjem jeftinije ako ima), ALI bih to kako ti kazes napravio. Zna li neko sta je potrebno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja