Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Uu dojajan je, 200cc mislim da mu je prava mera.. Ne verujem da trosi nesto specijalno vise za jbnij 50-75cc..

Ali ekstra izgleda, cajger mu je skroz kul. :)

Ovo je taman za mene, 125 je malen previse.. 1zvizduk.gif

Ne znam samo da li mu je blok isti, i dal bi mogao da se razbusi za taj klip ako je veci, i od cega bi radilica mogla da se ubudzi pa da se dobije 200cc, to jos niko nije radio, a ja ne bih da eksperimentisem :D

ps - jel imate nekog majstora koji ce da ustela motor i karburator, konkretno da nasteluje smesu kako valja, i da nasteluje ventile..

i interesuje me gde moze da se kupi filter za gorivo i zadnji disk? Za filter za gorivo su mi rekli da ide sa sve onom slavinicom i bese neka cifra od 10+ eura..

Promenio član sale125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

E kolege zna li neko ko u Subotici ili u okolini radi servise za Keeway pod garancijom kupujem ga sutra pa me zanima ko radi servise na 100 , 1000 .... km ... Posto kenjaju da se zatvara i da nema delova .. Hvala na pomoci ako neko zna !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

E kolege zna li neko ko u Subotici ili u okolini radi servise za Keeway pod garancijom kupujem ga sutra pa me zanima ko radi servise na 100 , 1000 .... km ... Posto kenjaju da se zatvara i da nema delova .. Hvala na pomoci ako neko zna !!!

Ne znam gde ga kupujes-pitaj njih ili

1-na tel. br. 566-614 Beogradski put bb-Subotica

2- Moto-cross B Topola tel. br. 715-764 :takoje::neznam:

 

toliko od mene pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Пролазим поред МАСС-а по два пута дневно, на путу до и од посла и стално виђам једног црвеног у излогу, баш сам се питао ових пар дана где су га склонили али ето објашњења. И ја сам код њих у септембру купио мој црни. Све у свему, нек ти је са срећом и да га дуго возиш!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

E aj sad posto smo se iscestitali :D

Sad posto ide zima, hteo bih da pokupujem delove za motor da mogu na prolece da ga sredim, registrujem, polozim za A i vozim.. Nek ide zivot, kad vec nema kupca.. :D

Za sad sam skontao da mi treba pozadi ona resetkica na repu, set kvacila, filter za benzin, filter za vazduh, plastika cajgera, ona budjava sijalica za far (radi mi samo dugo svetlo), i lancanik zadnji..

Dugacak spisak, a? :D Ako bi neko znao cene okvirno da mi kaze, znacilo bi mi..

ps - i gde se sve to kupuje, kad bih imao na jednom mestu sve da nadjem, to bi bilo idealno..

verovatno je pisano u temi, al da ne trazim sad.. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Keeway speed 125

E da,bio sam u Zajecaru pre par nedelja,i slucajno naletim na neki tehnicki pregled gde prodaju neke motore,kad ono i speed medju njima,stao malo gledao ga i bas pitao prodavca da li je to tacno da im servisna mreza i prodaja delva ne ide bas naj kod nas na trzistu,on mi odgovori:"Ko ti to reko? Naprotiv bas im lepo ide.." Tako da izgleda da su to puste price :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 2003 Honda Hornet 600

@sale125 jel si ti spremio motor za zimu ili ima jos sanse da se motor vidi....ne bih da kupujem (nemam jos kinte xD) ali samo bih da ga vidim jer ni jedan nisam uzivo video, da ga cujem i da sedenem na njega da vidim dal mi odgovara zbog visine =).......ja sam tu kod hotela Srbija

 

a sad bas gledam na oglasniku i u prodaji, nema vise sidasa ko da su ih svi isprodavali xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

 

 

a sad bas gledam na oglasniku i u prodaji, nema vise sidasa ko da su ih svi isprodavali xD

nisu bas svi, ja mog prodajem... pogledaj malo bolje u oglasi -prodajem-...pozzz :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 2003 Honda Hornet 600

ma ja gledao oglsanik da vidim dal je nesto pisano u tim oglasima u proteklih nedelju dana i nista....svi stoje....xD.....sad cu ja da kupim neki spidi cim me usere na kladionici da na 100 din dobijem 50.000 xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

@sale125 jel si ti spremio motor za zimu ili ima jos sanse da se motor vidi....ne bih da kupujem (nemam jos kinte xD) ali samo bih da ga vidim jer ni jedan nisam uzivo video, da ga cujem i da sedenem na njega da vidim dal mi odgovara zbog visine =).......ja sam tu kod hotela Srbija

 

a sad bas gledam na oglasniku i u prodaji, nema vise sidasa ko da su ih svi isprodavali xD

Ja radim veci deo dana, tako da.. 1neznam.gif

A i moj motor ce biti jos koji dan ispred zgrade, upalim ga povremeno, ali cu uskoro da ga uvezem u ulaz i tu stavim i zakljucam do proleca..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja